Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Lochem / Vesting / Noorderwal

Noorderwal, Lochem

Lochem · 7241BL

Adressen: 69 Bouwjaren: 1850–2008 Gem. opp.: 107.8m² Buurt: Vesting
69
Adressen
~103
Inwoners
107.8m²
Gem. opp.
1850–2008
Bouwjaren
~44
Huishoudens

Over Noorderwal in Lochem

Noorderwal is een straat in Lochem, Nederland. Er zijn 69 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 107.8 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1850 en 2008. Postcodes in deze straat: 7241BL. Er wonen naar schatting 103 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Vesting.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

47 /100
47 Redelijk
👥 38
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 25
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 50
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Noorderwal in Lochem is 47/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Transport het laagst scoort met 25/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
Voor 1945
24
1960-1969
3
1990-1999
18
2000-2009
24
Energielabels
A+
7
A
24
B
24
C
3
D
3
F
1

De meeste gebouwen (24) zijn gebouwd in de periode Voor 1945.

Het meest voorkomende energielabel is B (24 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
5%
15–25
8%
25–45
27%
45–65
22%
65+
39%
65+ jaar is de grootste leeftijdsgroep (39%), gevolgd door 25–45 (27%). Senioren zijn sterk vertegenwoordigd. Geslacht: 48% man · 52% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
48%
aandeel inwoners
Vrouw
52%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
69 objecten totaal
Woonfunctie 65 94.2%
Bijeenkomstfunctie 2 2.9%
Winkelfunctie 1 1.4%
Kantoorfunctie 1 1.4%
Woningtypes
69 woningen totaal
Appartement 33 47.8%
Eengezinswoning 30 43.5%
Overig 4 5.8%
Studio 2 2.9%
🏡

Buurtinformatie — Vesting

820
Inwoners
in deze CBS-buurt
505
Huishoudens
totaal geregistreerd
1.5
Gem. grootte
personen per huishouden
6,371
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€248.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
32%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€248.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
26.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
32%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

82%
13%
Nederlands (82%)
Westers (5%)
Niet-westers (13%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
32%
68%
Koop (32%)
Huur (68%)
Woningtype
16%
84%
Eengezins (16%)
Meergezins (84%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (69)

69 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Noorderwal 2a 7241BL 95 m² 1930 B Vesting
Noorderwal 2 7241BL 93 m² 1930 B Vesting
Noorderwal 3 7241BL 63 m² 1880 — Vesting
Noorderwal 4 7241BL 105 m² 1930 B Vesting
Noorderwal 5 7241BL 171 m² 1930 — Vesting
Noorderwal 6 7241BL 120 m² 1900 — Vesting
Noorderwal 7 7241BL 123 m² 1900 F Vesting
Noorderwal 8 7241BL 66 m² 1850 C Vesting
Noorderwal 9 7241BL 84 m² 1935 — Vesting
Noorderwal 10 7241BL 84 m² 1935 C Vesting
Noorderwal 11a 7241BL 247 m² 1930 D Vesting
Noorderwal 11 7241BL 147 m² 1900 D Vesting
Noorderwal 12a 7241BL 130 m² 2003 A Vesting
Noorderwal 12b 7241BL 100 m² 2003 A Vesting
Noorderwal 12c 7241BL 106 m² 2003 A Vesting
Noorderwal 13a 7241BL 130 m² 2003 B Vesting
Noorderwal 13b 7241BL 100 m² 2003 B Vesting
Noorderwal 13c 7241BL 106 m² 2003 B Vesting
Noorderwal 14a 7241BL 115 m² 2003 A Vesting
Noorderwal 14b 7241BL 100 m² 2003 A Vesting
Noorderwal 14c 7241BL 93 m² 2003 A Vesting
Noorderwal 17 7241BL 325 m² 1920 — Vesting
Noorderwal 19 7241BL 100 m² 1966 C Vesting
Noorderwal 20 7241BL 158 m² 1966 D Vesting
Noorderwal 21a 7241BL 112 m² 2008 A Vesting
Noorderwal 21b 7241BL 86 m² 2008 A Vesting
Noorderwal 21c 7241BL 141 m² 2008 A Vesting
Noorderwal 21d 7241BL 102 m² 2008 A Vesting
Noorderwal 21e 7241BL 158 m² 2008 A Vesting
Noorderwal 21g 7241BL 103 m² 2008 A Vesting
Noorderwal 22a 7241BL 117 m² 2008 A Vesting
Noorderwal 22b 7241BL 112 m² 2008 A Vesting
Noorderwal 22c 7241BL 127 m² 2008 A Vesting
Noorderwal 22d 7241BL 119 m² 2008 A Vesting
Noorderwal 22e 7241BL 130 m² 2008 A Vesting
Noorderwal 22g 7241BL 119 m² 2008 A Vesting
Noorderwal 22h 7241BL 132 m² 2008 A Vesting
Noorderwal 22j 7241BL 119 m² 2008 A Vesting
Noorderwal 23 7241BL 134 m² 2008 A+ Vesting
Noorderwal 30a 7241BL 98 m² 1996 B Vesting
Noorderwal 30b 7241BL 98 m² 1996 B Vesting
Noorderwal 31a 7241BL 98 m² 1996 B Vesting
Noorderwal 31b 7241BL 98 m² 1996 B Vesting
Noorderwal 32a 7241BL 98 m² 1996 B Vesting
Noorderwal 32b 7241BL 98 m² 1996 B Vesting
Noorderwal 33a 7241BL 98 m² 1996 B Vesting
Noorderwal 33b 7241BL 98 m² 1996 B Vesting
Noorderwal 34a 7241BL 98 m² 1996 B Vesting
Noorderwal 34b 7241BL 98 m² 1996 B Vesting
Noorderwal 35a 7241BL 98 m² 1996 B Vesting
Noorderwal 35b 7241BL 98 m² 1996 B Vesting
Noorderwal 36a 7241BL 98 m² 1996 B Vesting
Noorderwal 36b 7241BL 98 m² 1996 B Vesting
Noorderwal 37a 7241BL 98 m² 1996 B Vesting
Noorderwal 37b 7241BL 98 m² 1996 B Vesting
Noorderwal 38a 7241BL 98 m² 1996 B Vesting
Noorderwal 38b 7241BL 98 m² 1996 B Vesting
Noorderwal 39 7241BL 177 m² 1968 — Vesting
Noorderwal 40a 7241BL 45 m² 1920 A+ Vesting
Noorderwal 40b 7241BL 54 m² 1920 A+ Vesting
Noorderwal 40c 7241BL 33 m² 1920 A+ Vesting
Noorderwal 40d 7241BL 50 m² 1920 A+ Vesting
Noorderwal 40e 7241BL 108 m² 1920 A+ Vesting
Noorderwal 40 7241BL 123 m² 1920 A+ Vesting
Noorderwal 41 7241BL 71 m² 1905 — Vesting
Noorderwal 42a 7241BL 66 m² 1905 A Vesting
Noorderwal 42b 7241BL 62 m² 1905 A Vesting
Noorderwal 42c 7241BL 57 m² 1905 A Vesting
Noorderwal 42d 7241BL 53 m² 1905 A Vesting
⭐

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Noorderwal

Hoeveel adressen heeft de Noorderwal?

De Noorderwal in Lochem heeft 69 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 2 en 42. De gemiddelde woonoppervlakte is 107.8 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1850 en 2008. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Noorderwal?

De energielabels in de Noorderwal in Lochem variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Noorderwal bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Noorderwal?

De Noorderwal ligt in Lochem. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Noorderwal?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Noorderwal bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Lochem variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Noorderwal?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.