Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Spuiweg, Lelystad

Lelystad · 8243PW

Adressen: 48 Bouwjaren: 1993–2004 Gem. opp.: 184.4m² Buurt: Industrieterrein Noordersluis West
48
Adressen
~72
Inwoners
184.4m²
Gem. opp.
1993–2004
Bouwjaren
~31
Huishoudens

Over Spuiweg in Lelystad

Spuiweg is een straat in Lelystad, Nederland. Er zijn 48 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 184.4 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1993 en 2004. Postcodes in deze straat: 8243PW. Er wonen naar schatting 72 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Industrieterrein Noordersluis West.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

29 /100
29 Matig
👥 5
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 30
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 4
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 80
Groen
Groen & ruimte
🩺 25
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 50
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Spuiweg in Lelystad is 29/100 (Matig). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Groen scoort hier het sterkst met 80/100, terwijl Transport het laagst scoort met 4/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
1990-1999
44
2000-2009
4
Energielabels
A++
1
B
5

De meeste gebouwen (44) zijn gebouwd in de periode 1990-1999.

Het meest voorkomende energielabel is B (5 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
14%
15–25
16%
25–45
16%
45–65
36%
65+
19%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (36%), gevolgd door 65+ (19%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 57% man · 43% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
57%
aandeel inwoners
Vrouw
43%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Industriefunctie
32
66.7%
Woonfunctie
16
33.3%
Woningtypes
Overig
32
66.7%
Eengezinswoning
16
33.3%
🏡

Buurtinformatie — Industrieterrein Noordersluis West

290
Inwoners
in deze CBS-buurt
110
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.6
Gem. grootte
personen per huishouden
230
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€364.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
92%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€364.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🏡
Koopwoningen
92%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

90%
Nederlands (90%)
Westers (4%)
Niet-westers (6%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
92%
Koop (92%)
Huur (8%)
Woningtype
88%
12%
Eengezins (88%)
Meergezins (12%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (48)

48 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Spuiweg 1 8243PW 200 m² 1997 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 2 8243PW 144 m² 1993 B Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 3 8243PW 193 m² 1997 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 4 8243PW 237 m² 1993 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 5 8243PW 200 m² 1996 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 7 8243PW 200 m² 1996 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 8 8243PW 150 m² 2001 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 10 8243PW 150 m² 2001 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 14 8243PW 215 m² 1994 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 16 8243PW 154 m² 1994 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 20 8243PW 170 m² 1998 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 21 8243PW 388 m² 1996 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 23 8243PW 400 m² 1997 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 24 8243PW 134 m² 1997 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 26 8243PW 150 m² 1998 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 32 8243PW 270 m² 1997 B Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 33 8243PW 270 m² 1996 B Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 34 8243PW 203 m² 1997 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 35 8243PW 208 m² 1996 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 42 8243PW 200 m² 1996 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 44 8243PW 203 m² 1996 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 47 8243PW 251 m² 2004 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 48 8243PW 320 m² 1995 B Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 49 8243PW 150 m² 2004 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 50 8243PW 280 m² 1995 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 57 8243PW 500 m² 1997 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 58 8243PW 260 m² 1997 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 59 8243PW 505 m² 1997 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 60 8243PW 305 m² 1993 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 62 8243PW 500 m² 1993 A++ Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 63 8243PW 279 m² 1997 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 65 8243PW 144 m² 1997 B Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 68P-1 8243PW 108 m² 1996 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 68P-10 8243PW 54 m² 1996 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 68P-11 8243PW 54 m² 1996 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 68P-12 8243PW 54 m² 1996 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 68P-13 8243PW 54 m² 1996 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 68P-14 8243PW 54 m² 1996 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 68P-15 8243PW 54 m² 1996 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 68P-16 8243PW 54 m² 1996 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 68P-2 8243PW 54 m² 1996 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 68P-3 8243PW 54 m² 1996 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 68P-4 8243PW 54 m² 1996 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 68P-5 8243PW 54 m² 1996 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 68P-6 8243PW 54 m² 1996 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 68P-7 8243PW 54 m² 1996 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 68P-8 8243PW 54 m² 1996 Industrieterrein Noordersluis West
Spuiweg 68P-9 8243PW 54 m² 1996 Industrieterrein Noordersluis West

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Spuiweg

Hoeveel adressen heeft de Spuiweg?

De Spuiweg in Lelystad heeft 48 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 68. De gemiddelde woonoppervlakte is 184.4 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1993 en 2004. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Spuiweg?

De energielabels in de Spuiweg in Lelystad variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Spuiweg bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Spuiweg?

De Spuiweg ligt in Lelystad. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Spuiweg?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Spuiweg bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Lelystad variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Spuiweg?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.