Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Katwijk / Rijnsoever-West / Steenbok

Steenbok, Katwijk

Katwijk · 2221PX, 2221PZ

Adressen: 53 Bouwjaren: 1987–1991 Gem. opp.: 123.6m² Buurt: Rijnsoever-West
53
Adressen
~79
Inwoners
123.6m²
Gem. opp.
1987–1991
Bouwjaren
~34
Huishoudens

Over Steenbok in Katwijk

Steenbok is een straat in Katwijk, Nederland. Er zijn 53 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 123.6 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1987 en 1991. Postcodes in deze straat: 2221PX, 2221PZ. Er wonen naar schatting 79 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Rijnsoever-West.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

48 /100
48 Redelijk
👥 43
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 25
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 50
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Steenbok in Katwijk is 48/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Transport het laagst scoort met 25/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
1980-1989
45
1990-1999
8
Energielabels
A
3
B
8
C
9

De meeste gebouwen (45) zijn gebouwd in de periode 1980-1989.

Het meest voorkomende energielabel is C (9 woningen).

📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
51
96.2%
Gezondheidszorgfunctie, Woonfunctie
2
3.8%
Woningtypes
Eengezinswoning
51
96.2%
Overig
2
3.8%
🏡

Buurtinformatie — Rijnsoever-West

1,885
Inwoners
in deze CBS-buurt
755
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.5
Gem. grootte
personen per huishouden
6,622
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€453.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
74%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€453.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
8.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
74%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

93%
Nederlands (93%)
Westers (2%)
Niet-westers (5%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
74%
26%
Koop (74%)
Huur (26%)
Woningtype
80%
20%
Eengezins (80%)
Meergezins (20%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (53)

53 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Steenbok 1 2221PX 110 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 2 2221PZ 100 m² 1987 C Rijnsoever-West
Steenbok 3 2221PX 103 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 4 2221PZ 115 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 5 2221PX 100 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 6 2221PZ 100 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 7 2221PX 100 m² 1987 B Rijnsoever-West
Steenbok 8 2221PZ 115 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 9 2221PX 102 m² 1987 B Rijnsoever-West
Steenbok 10 2221PZ 301 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 11 2221PX 100 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 13 2221PX 158 m² 1987 B Rijnsoever-West
Steenbok 15 2221PX 156 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 16 2221PZ 339 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 17 2221PX 106 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 18 2221PZ 118 m² 1987 C Rijnsoever-West
Steenbok 19 2221PX 112 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 20 2221PZ 112 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 21 2221PX 100 m² 1987 B Rijnsoever-West
Steenbok 22 2221PZ 112 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 23 2221PX 102 m² 1987 B Rijnsoever-West
Steenbok 24 2221PZ 121 m² 1987 C Rijnsoever-West
Steenbok 25 2221PX 106 m² 1987 A Rijnsoever-West
Steenbok 26 2221PZ 113 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 27 2221PX 100 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 28 2221PZ 115 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 29 2221PX 180 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 30 2221PZ 103 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 31 2221PX 201 m² 1987 C Rijnsoever-West
Steenbok 32 2221PZ 110 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 33 2221PX 178 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 34 2221PZ 113 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 35 2221PX 136 m² 1987 C Rijnsoever-West
Steenbok 36 2221PZ 113 m² 1987 A Rijnsoever-West
Steenbok 37 2221PX 127 m² 1987 C Rijnsoever-West
Steenbok 38 2221PZ 113 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 39 2221PX 127 m² 1987 B Rijnsoever-West
Steenbok 40 2221PZ 100 m² 1991 Rijnsoever-West
Steenbok 41 2221PX 100 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 42 2221PZ 115 m² 1991 Rijnsoever-West
Steenbok 43 2221PX 112 m² 1987 C Rijnsoever-West
Steenbok 44 2221PZ 115 m² 1991 C Rijnsoever-West
Steenbok 45 2221PX 121 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 46 2221PZ 115 m² 1991 A Rijnsoever-West
Steenbok 47 2221PX 110 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 49 2221PX 100 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 51 2221PX 100 m² 1987 B Rijnsoever-West
Steenbok 53 2221PX 100 m² 1987 Rijnsoever-West
Steenbok 55 2221PX 105 m² 1987 C Rijnsoever-West
Steenbok 57 2221PX 113 m² 1991 Rijnsoever-West
Steenbok 59 2221PX 100 m² 1991 Rijnsoever-West
Steenbok 61 2221PX 112 m² 1991 Rijnsoever-West
Steenbok 63 2221PX 117 m² 1991 B Rijnsoever-West

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Steenbok

Hoeveel adressen heeft de Steenbok?

De Steenbok in Katwijk heeft 53 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 63. De gemiddelde woonoppervlakte is 123.6 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1987 en 1991. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Steenbok?

De energielabels in de Steenbok in Katwijk variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Steenbok bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Steenbok?

De Steenbok ligt in Katwijk. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Steenbok?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Steenbok bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Katwijk variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Steenbok?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.