Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Kampen / Cellesbroek / Ratelaar

Ratelaar, Kampen

Kampen · 8265CT, 8265CV, 8265CW, 8265CX

Adressen: 88 Bouwjaren: 1972–1972 Gem. opp.: 101.6m² Buurt: Cellesbroek
88
Adressen
~132
Inwoners
101.6m²
Gem. opp.
1972–1972
Bouwjaren
~57
Huishoudens

Over Ratelaar in Kampen

Ratelaar is een straat in Kampen, Nederland. Er zijn 88 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 101.6 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1972 en 1972. Postcodes in deze straat: 8265CT, 8265CV, 8265CW, 8265CX. Er wonen naar schatting 132 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Cellesbroek.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

46 /100
46 Redelijk
👥 34
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 25
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 50
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Ratelaar in Kampen is 46/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Transport het laagst scoort met 25/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
1970-1979
88
Energielabels
A
4
B
10
C
56

De meeste gebouwen (88) zijn gebouwd in de periode 1970-1979.

Het meest voorkomende energielabel is C (56 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
17%
15–25
12%
25–45
24%
45–65
24%
65+
23%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (24%), gevolgd door 25–45 (24%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 50% man · 50% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
50%
aandeel inwoners
Vrouw
50%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
71
80.7%
Overige
17
19.3%
Woningtypes
Eengezinswoning
71
80.7%
Overig
17
19.3%
🏡

Buurtinformatie — Cellesbroek

6,925
Inwoners
in deze CBS-buurt
2,830
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.4
Gem. grootte
personen per huishouden
4,181
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€283.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
59%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€283.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
21.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
59%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

83%
13%
Nederlands (83%)
Westers (4%)
Niet-westers (13%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
59%
41%
Koop (59%)
Huur (41%)
Woningtype
82%
18%
Eengezins (82%)
Meergezins (18%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (88)

88 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Ratelaar 1 8265CT 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 2 8265CT 119 m² 1972 — Cellesbroek
Ratelaar 3 8265CT 122 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 4 8265CT 119 m² 1972 — Cellesbroek
Ratelaar 5 8265CT 125 m² 1972 B Cellesbroek
Ratelaar 6 8265CT 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 7 8265CT 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 8 8265CT 125 m² 1972 B Cellesbroek
Ratelaar 9 8265CT 119 m² 1972 B Cellesbroek
Ratelaar 10 8265CT 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 11 8265CT 124 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 12-GR01 8265CT 14 m² 1972 — Cellesbroek
Ratelaar 12-GR02 8265CT 14 m² 1972 — Cellesbroek
Ratelaar 12-GR03 8265CT 14 m² 1972 — Cellesbroek
Ratelaar 12-GR04 8265CT 14 m² 1972 — Cellesbroek
Ratelaar 12-GR05 8265CT 14 m² 1972 — Cellesbroek
Ratelaar 12-GR06 8265CT 14 m² 1972 — Cellesbroek
Ratelaar 12 8265CT 119 m² 1972 — Cellesbroek
Ratelaar 14 8265CT 145 m² 1972 A Cellesbroek
Ratelaar 15 8265CT 119 m² 1972 A Cellesbroek
Ratelaar 16 8265CT 123 m² 1972 — Cellesbroek
Ratelaar 17 8265CT 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 18 8265CT 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 19 8265CT 119 m² 1972 — Cellesbroek
Ratelaar 20 8265CT 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 21-GR01 8265CT 14 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 21-GR02 8265CT 14 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 21-GR03 8265CT 14 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 21-GR04 8265CT 14 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 21-GR05 8265CT 14 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 21-GR06 8265CT 14 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 21-GR07 8265CT 14 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 21-GR08 8265CT 14 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 21-GR09 8265CT 14 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 21-GR10 8265CT 14 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 21-TR 8265CT 9 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 21 8265CT 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 23 8265CV 147 m² 1972 — Cellesbroek
Ratelaar 24 8265CV 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 25 8265CV 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 26 8265CV 161 m² 1972 — Cellesbroek
Ratelaar 27 8265CV 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 28 8265CV 119 m² 1972 B Cellesbroek
Ratelaar 29 8265CV 119 m² 1972 — Cellesbroek
Ratelaar 30 8265CV 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 31 8265CV 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 32 8265CV 124 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 33 8265CV 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 34 8265CV 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 35 8265CV 130 m² 1972 A Cellesbroek
Ratelaar 36 8265CV 136 m² 1972 — Cellesbroek
Ratelaar 37 8265CV 124 m² 1972 — Cellesbroek
Ratelaar 38 8265CV 124 m² 1972 — Cellesbroek
Ratelaar 39 8265CV 130 m² 1972 A Cellesbroek
Ratelaar 40 8265CV 124 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 41 8265CW 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 42 8265CW 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 43 8265CW 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 44 8265CW 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 45 8265CW 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 46 8265CW 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 47 8265CW 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 48 8265CW 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 49 8265CW 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 50 8265CW 129 m² 1972 — Cellesbroek
Ratelaar 51 8265CW 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 52 8265CW 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 53 8265CW 119 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 54 8265CW 124 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 55 8265CW 124 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 56 8265CW 124 m² 1972 B Cellesbroek
Ratelaar 57 8265CW 124 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 58 8265CW 121 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 59 8265CW 121 m² 1972 B Cellesbroek
Ratelaar 60 8265CW 121 m² 1972 B Cellesbroek
Ratelaar 61 8265CX 121 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 62 8265CX 121 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 63 8265CX 124 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 64 8265CX 124 m² 1972 B Cellesbroek
Ratelaar 65 8265CX 124 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 66 8265CX 124 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 67 8265CX 124 m² 1972 B Cellesbroek
Ratelaar 68 8265CX 124 m² 1972 B Cellesbroek
Ratelaar 69 8265CX 124 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 70 8265CX 121 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 71 8265CX 121 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 72 8265CX 121 m² 1972 C Cellesbroek
Ratelaar 73 8265CX 121 m² 1972 C Cellesbroek
⭐

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Ratelaar

Hoeveel adressen heeft de Ratelaar?

De Ratelaar in Kampen heeft 88 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 73. De gemiddelde woonoppervlakte is 101.6 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1972 en 1972. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Ratelaar?

De energielabels in de Ratelaar in Kampen variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Ratelaar bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Ratelaar?

De Ratelaar ligt in Kampen. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Ratelaar?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Ratelaar bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Kampen variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Ratelaar?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.