Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Ilpendam / Ilpendam / De Noord

De Noord, Ilpendam

Ilpendam · 1452PS, 1452PT

Adressen: 45 Bouwjaren: 1850–2019 Gem. opp.: 173.2m² Gem. WOZ: €660.000 Buurt: Ilpendam
45
Adressen
~67
Inwoners
173.2m²
Gem. opp.
€660.000
Gem. WOZ (2025)
1850–2019
Bouwjaren
~29
Huishoudens

Over De Noord in Ilpendam

De Noord is een straat in Ilpendam, Nederland. Er zijn 45 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 173.2 m². De gemiddelde woningwaarde is €660.000.

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1850 en 2019. Postcodes in deze straat: 1452PS, 1452PT. Er wonen naar schatting 67 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Ilpendam.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

39 /100
39 Matig
👥 26
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 45
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 4
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 65
Groen
Groen & ruimte
🩺 40
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 70
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de De Noord in Ilpendam is 39/100 (Matig). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Investering scoort hier het sterkst met 70/100, terwijl Transport het laagst scoort met 4/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
Voor 1945
14
1945-1959
5
1960-1969
7
1970-1979
5
1980-1989
2
1990-1999
4
2000-2009
5
2010+
3
Energielabels
A
3
B
2
C
3
D
3
E
1
F
2
G
2

De meeste gebouwen (14) zijn gebouwd in de periode Voor 1945.

Het meest voorkomende energielabel is D (3 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
17%
15–25
9%
25–45
22%
45–65
29%
65+
24%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (29%), gevolgd door 65+ (24%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 50% man · 50% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
50%
aandeel inwoners
Vrouw
50%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
45 objecten totaal
Woonfunctie 39 86.7%
Kantoorfunctie 3 6.7%
Bijeenkomstfunctie 1 2.2%
Industriefunctie + Woonfunctie 1 2.2%
Logiesfunctie + Woonfunctie 1 2.2%
Woningtypes
45 woningen totaal
Eengezinswoning 35 77.8%
Overig 6 13.3%
Appartement 4 8.9%
🏡

Buurtinformatie — Ilpendam

1,755
Inwoners
in deze CBS-buurt
775
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.3
Gem. grootte
personen per huishouden
780
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€465.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
78%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€465.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
15.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
78%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

83%
11%
Nederlands (83%)
Westers (6%)
Niet-westers (11%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
78%
22%
Koop (78%)
Huur (22%)
Woningtype
89%
Eengezins (89%)
Meergezins (11%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (45)

45 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
De Noord 1 1452PS 152 m² 1928 D Ilpendam
De Noord 2 1452PS 233 m² 1997 B Ilpendam
De Noord 3A-1 1452PS 178 m² 1969 Ilpendam
De Noord 3A 1452PS 90 m² 1969 Ilpendam
De Noord 3B 1452PS 100 m² 1955 Ilpendam
De Noord 3 1452PS 253 m² 1991 Ilpendam
De Noord 4A 1452PS 71 m² 1969 Ilpendam
De Noord 4B 1452PS 133 m² 1969 Ilpendam
De Noord 4 1452PS 139 m² 1958 Ilpendam
De Noord 5 1452PS 429 m² 1880 Ilpendam
De Noord 6A 1452PS 163 m² 2001 A Ilpendam
De Noord 6B 1452PS 163 m² 2001 A Ilpendam
De Noord 6 1452PS 133 m² 1964 A Ilpendam
De Noord 7A 1452PS 200 m² 1970 C Ilpendam
De Noord 7 1452PS 121 m² 1986 C Ilpendam
De Noord 8 1452PS 151 m² 1935 B Ilpendam
De Noord 9 1452PS 394 m² 1910 Ilpendam
De Noord 10 1452PS 262 m² 1900 D Ilpendam
De Noord 11 1452PS 160 m² 1963 G Ilpendam
De Noord 12 1452PS 145 m² 1962 Ilpendam
De Noord 13 1452PS 233 m² 1971 G Ilpendam
De Noord 14 1452PS 210 m² 1970 Ilpendam
De Noord 15 1452PS 153 m² 2012 Ilpendam
De Noord 16 1452PS 189 m² 2015 Ilpendam
De Noord 17 1452PS 245 m² 1930 D Ilpendam
De Noord 18A 1452PS 60 m² 1850 Ilpendam
De Noord 18 1452PS 399 m² 1850 Ilpendam
De Noord 19 1452PS 118 m² 2000 Ilpendam
De Noord 20 1452PT 86 m² 1900 Ilpendam
De Noord 21 1452PT 134 m² 1925 F Ilpendam
De Noord 22 1452PT 112 m² 1923 Ilpendam
De Noord 23 1452PT 145 m² 1972 Ilpendam
De Noord 24 1452PT 230 m² 2019 Ilpendam
De Noord 26 1452PT 160 m² 1990 Ilpendam
De Noord 27 1452PT 125 m² 1944 E Ilpendam
De Noord 28 1452PT 172 m² 1997 Ilpendam
De Noord 29 1452PT 244 m² 1978 Ilpendam
De Noord 30 1452PT 137 m² 1915 Ilpendam
De Noord 32 1452PT 194 m² 2000 Ilpendam
De Noord 33 1452PT 96 m² 1982 C Ilpendam
De Noord 34 1452PT 104 m² 1951 Ilpendam
De Noord 36 1452PT 115 m² 1958 Ilpendam
De Noord 39 1452PT 104 m² 1953 Ilpendam
De Noord 40 1452PT 118 m² 1925 F Ilpendam
De Noord 41 1452PT 239 m² 2008 Ilpendam

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de De Noord

Hoeveel adressen heeft de De Noord?

De De Noord in Ilpendam heeft 45 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 41. De gemiddelde woonoppervlakte is 173.2 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1850 en 2019. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de De Noord?

De energielabels in de De Noord in Ilpendam variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de De Noord bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de De Noord?

De De Noord ligt in Ilpendam. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de De Noord?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de De Noord bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Ilpendam variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de De Noord?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.