Postweg, Heerde
Over Postweg in Heerde
Postweg is een straat in Heerde, Nederland. Er zijn 49 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 227.3 m². De gemiddelde woningwaarde is €607.833.
De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1920 en 2021. Postcodes in deze straat: 8181VJ, 8181VK. Er wonen naar schatting 73 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Heerde.
Life Score
Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren
De Life Score voor de Postweg in Heerde is 45/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Investering scoort hier het sterkst met 70/100, terwijl Transport het laagst scoort met 18/100.
Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.
De meeste gebouwen (13) zijn gebouwd in de periode 1980-1989.
Het meest voorkomende energielabel is A (11 woningen).
Demografie
Functies & Woningtypes
Buurtinformatie — Heerde
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Buurt in cijfers
Herkomst inwoners
Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).
Woningtypen (CBS)
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Voorzieningen in de buurt
Straten in de buurt
Alle adressen (49)
| Adres | Postcode | Opp. | Bouwjaar | Label | Buurt |
|---|---|---|---|---|---|
| Postweg 1a | 8181VK | 104 m² | 1991 | A | Heerde |
| Postweg 1b | 8181VK | 121 m² | 1991 | A | Heerde |
| Postweg 1c | 8181VK | 124 m² | 1991 | A | Heerde |
| Postweg 1 | 8181VK | 101 m² | 1930 | A | Heerde |
| Postweg 2a | 8181VJ | 186 m² | 2021 | — | Heerde |
| Postweg 2 | 8181VJ | 132 m² | 2018 | — | Heerde |
| Postweg 3 | 8181VK | 139 m² | 1934 | F | Heerde |
| Postweg 4 | 8181VJ | 132 m² | 2018 | G | Heerde |
| Postweg 5a | 8181VK | 122 m² | 2001 | A | Heerde |
| Postweg 5 | 8181VK | 169 m² | 2000 | A | Heerde |
| Postweg 6 | 8181VJ | 87 m² | 1950 | — | Heerde |
| Postweg 7 | 8181VK | 149 m² | 1930 | — | Heerde |
| Postweg 8 | 8181VJ | 153 m² | 1957 | C | Heerde |
| Postweg 9 | 8181VK | 133 m² | 1930 | B | Heerde |
| Postweg 10 | 8181VJ | 82 m² | 1937 | — | Heerde |
| Postweg 11 | 8181VK | 136 m² | 1977 | C | Heerde |
| Postweg 12 | 8181VJ | 108 m² | 1957 | B | Heerde |
| Postweg 13 | 8181VK | 139 m² | 1977 | C | Heerde |
| Postweg 14 | 8181VJ | 110 m² | 1957 | F | Heerde |
| Postweg 16 | 8181VJ | 84 m² | 1937 | — | Heerde |
| Postweg 18 | 8181VJ | 131 m² | 1937 | F | Heerde |
| Postweg 20 | 8181VJ | 145 m² | 1978 | — | Heerde |
| Postweg 22 | 8181VJ | 131 m² | 1977 | B | Heerde |
| Postweg 24 | 8181VJ | 140 m² | 1977 | — | Heerde |
| Postweg 26 | 8181VJ | 131 m² | 1977 | — | Heerde |
| Postweg 28 | 8181VJ | 101 m² | 1984 | D | Heerde |
| Postweg 30 | 8181VJ | 107 m² | 1984 | — | Heerde |
| Postweg 32 | 8181VJ | 103 m² | 1984 | C | Heerde |
| Postweg 34 | 8181VJ | 103 m² | 1984 | C | Heerde |
| Postweg 35 | 8181VK | 215 m² | 2007 | A | Heerde |
| Postweg 36 | 8181VJ | 97 m² | 1984 | — | Heerde |
| Postweg 37a | 8181VK | 2621 m² | 1988 | D | Heerde |
| Postweg 37b | 8181VK | 58 m² | 1932 | D | Heerde |
| Postweg 37 | 8181VK | 147 m² | 1932 | D | Heerde |
| Postweg 38 | 8181VJ | 101 m² | 1984 | — | Heerde |
| Postweg 39 | 8181VK | 223 m² | 1969 | — | Heerde |
| Postweg 40 | 8181VJ | 133 m² | 1974 | D | Heerde |
| Postweg 42a | 8181VJ | 181 m² | 2003 | A | Heerde |
| Postweg 42b | 8181VJ | 162 m² | 2003 | A | Heerde |
| Postweg 42 | 8181VJ | 143 m² | 1978 | A | Heerde |
| Postweg 44 | 8181VJ | 156 m² | 1986 | C | Heerde |
| Postweg 46 | 8181VJ | 179 m² | 1986 | C | Heerde |
| Postweg 48 | 8181VJ | 140 m² | 1986 | C | Heerde |
| Postweg 50a | 8181VJ | 148 m² | 1986 | B | Heerde |
| Postweg 50b | 8181VJ | 2188 m² | 1985 | B | Heerde |
| Postweg 50 | 8181VJ | 169 m² | 1986 | B | Heerde |
| Postweg 52 | 8181VJ | 130 m² | 1920 | F | Heerde |
| Postweg 54 | 8181VJ | 156 m² | 1930 | A | Heerde |
| Postweg 56 | 8181VJ | 190 m² | 1930 | D | Heerde |
Ervaringen & herinneringen
Deel jouw ervaring
Veelgestelde vragen over de Postweg
Hoeveel adressen heeft de Postweg?
De Postweg in Heerde heeft 49 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 56. De gemiddelde woonoppervlakte is 227.3 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1920 en 2021. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.
Wat zijn de energielabels in de Postweg?
De energielabels in de Postweg in Heerde variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Postweg bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.
In welke buurt ligt de Postweg?
De Postweg ligt in Heerde. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Postweg?
De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Postweg bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Heerde variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.
Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Postweg?
WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.
