Mathijsenstraat, Haarlem
Over Mathijsenstraat in Haarlem
Mathijsenstraat is een straat in Haarlem, Nederland. Er zijn 61 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 108.6 m². De gemiddelde woningwaarde is €478.333.
De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1964 en 2004. Postcodes in deze straat: 2035CK, 2035CL, 2035CM, 2035CN. Er wonen naar schatting 91 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Geneesherenbuurt.
Life Score
Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren
De Life Score voor de Mathijsenstraat in Haarlem is 49/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Transport het laagst scoort met 25/100.
Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.
De meeste gebouwen (56) zijn gebouwd in de periode 1960-1969.
Het meest voorkomende energielabel is D (12 woningen).
Demografie
Functies & Woningtypes
Buurtinformatie — Geneesherenbuurt
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Buurt in cijfers
Herkomst inwoners
Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).
Woningtypen (CBS)
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Voorzieningen in de buurt
Straten in de buurt
Alle adressen (61)
| Adres | Postcode | Opp. | Bouwjaar | Label | Buurt |
|---|---|---|---|---|---|
| Mathijsenstraat 1 | 2035CK | 106 m² | 1964 | A | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 2 | 2035CM | 107 m² | 2004 | C | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 3 | 2035CK | 88 m² | 1964 | G | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 4 | 2035CM | 89 m² | 2004 | A | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 5 | 2035CK | 88 m² | 1964 | D | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 6 | 2035CM | 89 m² | 2004 | A | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 7 | 2035CK | 111 m² | 1964 | B | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 8 | 2035CM | 89 m² | 2004 | A | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 9 | 2035CK | 108 m² | 1964 | E | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 10 | 2035CM | 89 m² | 2004 | A | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 11 | 2035CK | 88 m² | 1964 | C | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 12 | 2035CM | 112 m² | 1964 | E | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 13 | 2035CK | 111 m² | 1964 | D | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 14 | 2035CM | 133 m² | 1964 | C | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 15 | 2035CK | 98 m² | 1964 | — | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 16 | 2035CM | 125 m² | 1964 | C | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 17 | 2035CK | 90 m² | 1964 | C | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 18 | 2035CM | 100 m² | 1964 | D | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 19 | 2035CK | 88 m² | 1964 | — | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 20 | 2035CM | 123 m² | 1964 | D | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 21 | 2035CK | 119 m² | 1964 | B | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 22 | 2035CM | 102 m² | 1964 | C | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 23 | 2035CK | 88 m² | 1964 | — | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 24 | 2035CM | 112 m² | 1964 | B | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 25 | 2035CK | 90 m² | 1964 | — | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 26 | 2035CM | 100 m² | 1964 | E | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 27 | 2035CK | 115 m² | 1964 | — | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 28 | 2035CM | 125 m² | 1964 | D | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 29 | 2035CK | 110 m² | 1964 | — | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 30 | 2035CM | 125 m² | 1964 | D | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 31 | 2035CK | 122 m² | 1964 | D | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 32 | 2035CM | 103 m² | 1964 | C | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 33 | 2035CL | 111 m² | 1964 | C | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 34 | 2035CM | 141 m² | 1964 | — | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 35 | 2035CL | 110 m² | 1964 | — | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 36 | 2035CN | 139 m² | 1964 | — | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 37 | 2035CL | 110 m² | 1964 | — | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 38 | 2035CN | 143 m² | 1964 | — | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 39 | 2035CL | 88 m² | 1964 | C | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 40 | 2035CN | 112 m² | 1964 | — | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 41 | 2035CL | 125 m² | 1964 | — | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 42 | 2035CN | 142 m² | 1964 | B | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 43 | 2035CL | 123 m² | 1964 | — | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 44 | 2035CN | 100 m² | 1964 | C | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 45 | 2035CL | 88 m² | 1964 | D | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 46 | 2035CN | 112 m² | 1964 | — | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 47 | 2035CL | 128 m² | 1964 | — | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 48 | 2035CN | 100 m² | 1964 | — | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 49 | 2035CL | 88 m² | 1964 | — | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 50 | 2035CN | 127 m² | 1964 | D | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 51 | 2035CL | 115 m² | 1965 | — | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 52 | 2035CN | 109 m² | 1964 | — | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 53 | 2035CL | 112 m² | 1965 | C | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 54 | 2035CN | 125 m² | 1964 | A | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 55 | 2035CL | 88 m² | 1965 | — | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 56 | 2035CN | 97 m² | 1964 | — | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 57 | 2035CL | 92 m² | 1965 | D | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 58 | 2035CN | 127 m² | 1964 | D | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 59 | 2035CL | 128 m² | 1965 | A | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 60 | 2035CN | 114 m² | 1964 | — | Geneesherenbuurt |
| Mathijsenstraat 61 | 2035CL | 88 m² | 1965 | D | Geneesherenbuurt |
Ervaringen & herinneringen
Deel jouw ervaring
Veelgestelde vragen over de Mathijsenstraat
Hoeveel adressen heeft de Mathijsenstraat?
De Mathijsenstraat in Haarlem heeft 61 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 61. De gemiddelde woonoppervlakte is 108.6 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1964 en 2004. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.
Wat zijn de energielabels in de Mathijsenstraat?
De energielabels in de Mathijsenstraat in Haarlem variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Mathijsenstraat bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.
In welke buurt ligt de Mathijsenstraat?
De Mathijsenstraat ligt in Haarlem. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Mathijsenstraat?
De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Mathijsenstraat bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Haarlem variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.
Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Mathijsenstraat?
WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.
