Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Gorinchem / Papland / Vaart

Vaart, Gorinchem

Gorinchem · 4206CC, 4206CE, 4206CG

Adressen: 51 Bouwjaren: 2001–2025 Gem. opp.: 572.7m² Buurt: Papland
51
Adressen
~76
Inwoners
572.7m²
Gem. opp.
2001–2025
Bouwjaren
~33
Huishoudens

Over Vaart in Gorinchem

Vaart is een straat in Gorinchem, Nederland. Er zijn 51 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 572.7 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 2001 en 2025. Postcodes in deze straat: 4206CC, 4206CE, 4206CG. Er wonen naar schatting 76 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Papland.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

29 /100
29 Matig
👥 5
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 30
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 4
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 80
Groen
Groen & ruimte
🩺 25
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 50
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Vaart in Gorinchem is 29/100 (Matig). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Groen scoort hier het sterkst met 80/100, terwijl Transport het laagst scoort met 4/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
2000-2009
32
2010+
19
Energielabels
A+
2
A
10
B
1
C
9
F
2

De meeste gebouwen (32) zijn gebouwd in de periode 2000-2009.

Het meest voorkomende energielabel is A (10 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
17%
15–25
8%
25–45
25%
45–65
25%
65+
17%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (25%), gevolgd door 25–45 (25%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 50% man · 50% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
50%
aandeel inwoners
Vrouw
50%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
51 objecten totaal
Industriefunctie 35 68.6%
Woonfunctie 5 9.8%
Kantoorfunctie 5 9.8%
Industriefunctie + Kantoorfunctie 3 5.9%
Winkelfunctie 2 3.9%
Industriefunctie + Winkelfunctie 1 2.0%
Woningtypes
Overig
46
90.2%
Eengezinswoning
5
9.8%
🏡

Buurtinformatie — Papland

60
Inwoners
in deze CBS-buurt
25
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.4
Gem. grootte
personen per huishouden
101
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
63%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🛡
Misdrijven
183.0 per 1.000 inwoners
Zeer onveilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
63%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

87%
8%
Nederlands (87%)
Westers (5%)
Niet-westers (8%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
63%
37%
Koop (63%)
Huur (37%)
Woningtype
89%
Eengezins (89%)
Meergezins (11%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (51)

51 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Vaart 1 4206CC 4166 m² 2005 A Papland
Vaart 2a 4206CE 330 m² 2001 F Papland
Vaart 2 4206CE 592 m² 2001 F Papland
Vaart 4a 4206CE 185 m² 2001 Papland
Vaart 4 4206CE 700 m² 2001 Papland
Vaart 5a 4206CC 166 m² 2001 Papland
Vaart 5 4206CC 725 m² 2001 Papland
Vaart 7a 4206CC 218 m² 2011 Papland
Vaart 7b 4206CC 1303 m² 2011 Papland
Vaart 7c 4206CC 1303 m² 2011 Papland
Vaart 7d 4206CC 1303 m² 2011 Papland
Vaart 8 4206CE 3375 m² 2001 Papland
Vaart 9a 4206CC 185 m² 2001 Papland
Vaart 9b 4206CC 218 m² 2001 Papland
Vaart 9 4206CC 519 m² 2001 Papland
Vaart 10C 4206CE 1000 m² 2006 A Papland
Vaart 10 4206CE 1645 m² 2006 A Papland
Vaart 11 4206CC 299 m² 2001 Papland
Vaart 13a 4206CC 240 m² 2005 A Papland
Vaart 13 4206CC 584 m² 2005 A Papland
Vaart 15a 4206CC 110 m² 2025 C Papland
Vaart 15b 4206CC 110 m² 2025 C Papland
Vaart 15c 4206CC 110 m² 2025 C Papland
Vaart 15d 4206CC 110 m² 2025 C Papland
Vaart 15e 4206CC 120 m² 2025 C Papland
Vaart 15f 4206CC 120 m² 2025 C Papland
Vaart 15g 4206CC 120 m² 2025 C Papland
Vaart 15h 4206CC 120 m² 2025 C Papland
Vaart 15 4206CC 110 m² 2025 C Papland
Vaart 17a 4206CC 58 m² 2025 Papland
Vaart 17b 4206CC 58 m² 2025 Papland
Vaart 17c 4206CC 58 m² 2025 Papland
Vaart 17d 4206CC 58 m² 2025 Papland
Vaart 17e 4206CC 57 m² 2025 Papland
Vaart 17 4206CC 57 m² 2025 Papland
Vaart 18 4206CG 1650 m² 2005 A+++ Papland
Vaart 19 4206CC 340 m² 2005 A Papland
Vaart 21 4206CC 112 m² 2005 A Papland
Vaart 23 4206CC 64 m² 2005 A Papland
Vaart 25 4206CC 117 m² 2005 Papland
Vaart 26 4206CG 2725 m² 2002 A Papland
Vaart 27 4206CC 123 m² 2005 Papland
Vaart 29 4206CC 165 m² 2005 Papland
Vaart 31 4206CC 123 m² 2005 A+ Papland
Vaart 33 4206CC 123 m² 2005 Papland
Vaart 35 4206CC 117 m² 2005 Papland
Vaart 37 4206CC 123 m² 2005 Papland
Vaart 39 4206CC 176 m² 2005 Papland
Vaart 41 4206CC 368 m² 2005 B Papland
Vaart 47 4206CC 1225 m² 2006 A Papland
Vaart 49 4206CC 1225 m² 2006 A+ Papland

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Vaart

Hoeveel adressen heeft de Vaart?

De Vaart in Gorinchem heeft 51 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 49. De gemiddelde woonoppervlakte is 572.7 m². De woningen zijn gebouwd tussen 2001 en 2025. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Vaart?

De energielabels in de Vaart in Gorinchem variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Vaart bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Vaart?

De Vaart ligt in Gorinchem. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Vaart?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Vaart bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Gorinchem variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Vaart?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.