Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Gilze / Steenakkers / Hubertusveld

Hubertusveld, Gilze

Gilze · 5126XG, 5126XJ

Adressen: 45 Bouwjaren: 1977–2014 Gem. opp.: 112.8m² Gem. WOZ: €389.000 Buurt: Steenakkers
45
Adressen
~67
Inwoners
112.8m²
Gem. opp.
€389.000
Gem. WOZ (2025)
1977–2014
Bouwjaren
~29
Huishoudens

Over Hubertusveld in Gilze

Hubertusveld is een straat in Gilze, Nederland. Er zijn 45 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 112.8 m². De gemiddelde woningwaarde is €389.000.

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1977 en 2014. Postcodes in deze straat: 5126XG, 5126XJ. Er wonen naar schatting 67 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Steenakkers.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

45 /100
45 Redelijk
👥 15
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 25
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 70
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Hubertusveld in Gilze is 45/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Sociaal Leven het laagst scoort met 15/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
1970-1979
6
1980-1989
38
2010+
1
Energielabels
A
12
C
11
D
1

De meeste gebouwen (38) zijn gebouwd in de periode 1980-1989.

Het meest voorkomende energielabel is A (12 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
18%
15–25
10%
25–45
25%
45–65
29%
65+
18%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (29%), gevolgd door 25–45 (25%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 50% man · 50% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
50%
aandeel inwoners
Vrouw
50%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
45
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
38
84.4%
Appartement
7
15.6%
🏡

Buurtinformatie — Steenakkers

2,220
Inwoners
in deze CBS-buurt
970
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.3
Gem. grootte
personen per huishouden
4,584
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€336.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
63%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€336.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🏡
Koopwoningen
63%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

88%
Nederlands (88%)
Westers (6%)
Niet-westers (5%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
63%
37%
Koop (63%)
Huur (37%)
Woningtype
96%
Eengezins (96%)
Meergezins (4%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (45)

45 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Hubertusveld 3 5126XJ 108 m² 1984 C Steenakkers
Hubertusveld 5 5126XJ 130 m² 1984 — Steenakkers
Hubertusveld 6 5126XG 96 m² 1977 A Steenakkers
Hubertusveld 7 5126XJ 119 m² 1984 C Steenakkers
Hubertusveld 8 5126XG 91 m² 1977 A Steenakkers
Hubertusveld 9 5126XJ 108 m² 1984 — Steenakkers
Hubertusveld 10 5126XG 91 m² 1977 A Steenakkers
Hubertusveld 11 5126XJ 108 m² 1984 — Steenakkers
Hubertusveld 12 5126XG 141 m² 1981 — Steenakkers
Hubertusveld 13A 5126XJ 126 m² 1984 — Steenakkers
Hubertusveld 13 5126XJ 125 m² 1984 — Steenakkers
Hubertusveld 14 5126XG 121 m² 1981 — Steenakkers
Hubertusveld 15A 5126XJ 117 m² 1984 A Steenakkers
Hubertusveld 15 5126XJ 117 m² 1984 A Steenakkers
Hubertusveld 16 5126XG 122 m² 1981 C Steenakkers
Hubertusveld 17 5126XJ 91 m² 1981 — Steenakkers
Hubertusveld 18 5126XG 122 m² 1981 — Steenakkers
Hubertusveld 19 5126XJ 105 m² 1981 C Steenakkers
Hubertusveld 20 5126XG 122 m² 1981 — Steenakkers
Hubertusveld 21 5126XJ 117 m² 1985 — Steenakkers
Hubertusveld 22 5126XG 96 m² 1977 A Steenakkers
Hubertusveld 23 5126XJ 129 m² 1985 — Steenakkers
Hubertusveld 24 5126XG 91 m² 1977 A Steenakkers
Hubertusveld 25 5126XJ 125 m² 1985 C Steenakkers
Hubertusveld 26 5126XG 91 m² 1977 A Steenakkers
Hubertusveld 27 5126XJ 129 m² 1985 D Steenakkers
Hubertusveld 28 5126XG 140 m² 1981 C Steenakkers
Hubertusveld 29 5126XJ 117 m² 1985 — Steenakkers
Hubertusveld 30 5126XG 121 m² 1981 — Steenakkers
Hubertusveld 31A 5126XJ 117 m² 1985 C Steenakkers
Hubertusveld 31 5126XJ 117 m² 1985 C Steenakkers
Hubertusveld 32 5126XG 122 m² 1981 C Steenakkers
Hubertusveld 33A 5126XJ 117 m² 1985 C Steenakkers
Hubertusveld 33 5126XJ 129 m² 1985 C Steenakkers
Hubertusveld 34 5126XG 121 m² 1981 — Steenakkers
Hubertusveld 35 5126XJ 100 m² 1980 A Steenakkers
Hubertusveld 36 5126XG 122 m² 1981 — Steenakkers
Hubertusveld 37 5126XJ 100 m² 1980 — Steenakkers
Hubertusveld 39 5126XJ 100 m² 1980 — Steenakkers
Hubertusveld 41 5126XJ 100 m² 1980 — Steenakkers
Hubertusveld 43 5126XJ 100 m² 1980 — Steenakkers
Hubertusveld 45 5126XJ 100 m² 1980 A Steenakkers
Hubertusveld 47 5126XJ 100 m² 1980 A Steenakkers
Hubertusveld 49 5126XJ 100 m² 1980 — Steenakkers
Hubertusveld 51 5126XJ 114 m² 2014 A Steenakkers
⭐

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Hubertusveld

Hoeveel adressen heeft de Hubertusveld?

De Hubertusveld in Gilze heeft 45 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 3 en 51. De gemiddelde woonoppervlakte is 112.8 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1977 en 2014. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Hubertusveld?

De energielabels in de Hubertusveld in Gilze variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Hubertusveld bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Hubertusveld?

De Hubertusveld ligt in Gilze. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Hubertusveld?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Hubertusveld bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Gilze variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Hubertusveld?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.