Skip to content
Logo WoningSearch.nl
Home / Geldrop / Genoenhuis / Nimrodel

Nimrodel, Geldrop

Geldrop · 5663TE

Adressen: 32 Bouwjaren: 1998–2000 Gem. opp.: 210.1m² Buurt: Genoenhuis
32
Adressen
~48
Inwoners
210.1m²
Gem. opp.
1998–2000
Bouwjaren
~20
Huishoudens

Over Nimrodel in Geldrop

Nimrodel is een straat in Geldrop, Nederland. Er zijn 32 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 210.1 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1998 en 2000. Postcodes in deze straat: 5663TE. Er wonen naar schatting 48 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Genoenhuis.

Bouwperioden
1990-1999
27
2000-2009
5
🌟

Life Score

Buurtindicator op basis van 6 factoren

45 /100
45 Redelijk
👥 36
Sociaal Leven
🎓 75
Onderwijs
🚌 18
Transport
🌳 35
Groen
🩺 70
Gezondheid
📈 50
Investering
Energielabels
A++
1
A
8
B
3

De meeste gebouwen (27) zijn gebouwd in de periode 1990-1999.

Het meest voorkomende energielabel is A (8 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
99%
verdeling
0–15
14%
15–25
14%
25–45
19%
45–65
36%
65+
16%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (36%), gevolgd door 25–45 (19%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 50% man · 50% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
50%
aandeel inwoners
Vrouw
50%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
32
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
32
100.0%
🏡

Buurtinformatie — Genoenhuis

3,390
Inwoners
in deze CBS-buurt
1,345
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.5
Gem. grootte
personen per huishouden
3,648
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€493.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
80%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€493.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
14.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
80%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

83%
11%
Nederlands (83%)
Westers (6%)
Niet-westers (11%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
80%
20%
Koop (80%)
Huur (20%)
Woningtype
95%
Eengezins (95%)
Meergezins (5%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (32)

32 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Nimrodel 1 5663TE 212 m² 1998 Genoenhuis
Nimrodel 2 5663TE 215 m² 1999 Genoenhuis
Nimrodel 3 5663TE 213 m² 1998 Genoenhuis
Nimrodel 4 5663TE 185 m² 1999 A Genoenhuis
Nimrodel 5 5663TE 212 m² 1998 A+++ Genoenhuis
Nimrodel 6 5663TE 217 m² 1999 A Genoenhuis
Nimrodel 7 5663TE 217 m² 1998 Genoenhuis
Nimrodel 8 5663TE 253 m² 1999 Genoenhuis
Nimrodel 9 5663TE 241 m² 1998 A Genoenhuis
Nimrodel 10 5663TE 210 m² 1999 Genoenhuis
Nimrodel 11 5663TE 251 m² 1998 Genoenhuis
Nimrodel 12 5663TE 173 m² 1999 A++ Genoenhuis
Nimrodel 13 5663TE 262 m² 1999 B Genoenhuis
Nimrodel 14 5663TE 194 m² 1999 Genoenhuis
Nimrodel 15 5663TE 221 m² 1999 Genoenhuis
Nimrodel 16 5663TE 162 m² 1999 A Genoenhuis
Nimrodel 17 5663TE 227 m² 1999 A Genoenhuis
Nimrodel 18 5663TE 173 m² 1999 Genoenhuis
Nimrodel 19 5663TE 219 m² 1999 A Genoenhuis
Nimrodel 20 5663TE 195 m² 1999 Genoenhuis
Nimrodel 21 5663TE 284 m² 1999 Genoenhuis
Nimrodel 22 5663TE 205 m² 2000 A Genoenhuis
Nimrodel 23 5663TE 241 m² 1998 Genoenhuis
Nimrodel 24 5663TE 185 m² 2000 B Genoenhuis
Nimrodel 25 5663TE 204 m² 1998 Genoenhuis
Nimrodel 26 5663TE 175 m² 2000 B Genoenhuis
Nimrodel 27 5663TE 217 m² 1998 Genoenhuis
Nimrodel 28 5663TE 200 m² 2000 A Genoenhuis
Nimrodel 29 5663TE 154 m² 1998 Genoenhuis
Nimrodel 30 5663TE 202 m² 2000 Genoenhuis
Nimrodel 31 5663TE 184 m² 1998 Genoenhuis
Nimrodel 33 5663TE 219 m² 1998 Genoenhuis

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Nimrodel

Hoeveel adressen heeft de Nimrodel?

De Nimrodel in Geldrop heeft 32 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 33. De gemiddelde woonoppervlakte is 210.1 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1998 en 2000. Op Woningsearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Nimrodel?

De energielabels in de Nimrodel in Geldrop variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op Woningsearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Nimrodel bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Nimrodel?

De Nimrodel ligt in Geldrop. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op Woningsearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Nimrodel?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op Woningsearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Nimrodel bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Geldrop variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt Woningsearch voor de Nimrodel?

Woningsearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. Woningsearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.