Skip to content
Logo WoningSearch.nl
Home / Ermelo / Veldwijk / Van den Berghlaan

Van den Berghlaan, Ermelo

Ermelo · 3853KP, 3853KR

Adressen: 34 Bouwjaren: 2006–2006 Gem. opp.: 165.9m² Buurt: Veldwijk
34
Adressen
~51
Inwoners
165.9m²
Gem. opp.
2006–2006
Bouwjaren
~22
Huishoudens

Over Van den Berghlaan in Ermelo

Van den Berghlaan is een straat in Ermelo, Nederland. Er zijn 34 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 165.9 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 2006 en 2006. Postcodes in deze straat: 3853KP, 3853KR. Er wonen naar schatting 51 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Veldwijk.

Bouwperioden
2000-2009
34
🌟

Life Score

Buurtindicator op basis van 6 factoren

33 /100
33 Matig
👥 24
Sociaal Leven
🎓 30
Onderwijs
🚌 4
Transport
🌳 80
Groen
🩺 25
Gezondheid
📈 50
Investering
Energielabels
A+
1
A
17

De meeste gebouwen (34) zijn gebouwd in de periode 2000-2009.

Het meest voorkomende energielabel is A (17 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
100%
verdeling
0–15
2%
15–25
3%
25–45
17%
45–65
30%
65+
48%
65+ jaar is de grootste leeftijdsgroep (48%), gevolgd door 45–65 (30%). Senioren zijn sterk vertegenwoordigd. Geslacht: 55% man · 45% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
55%
aandeel inwoners
Vrouw
45%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
34
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
34
100.0%
🏡

Buurtinformatie — Veldwijk

320
Inwoners
in deze CBS-buurt
70
Huishoudens
totaal geregistreerd
1.8
Gem. grootte
personen per huishouden
373
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€587.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
60%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€587.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
24.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
60%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

85%
11%
Nederlands (85%)
Westers (4%)
Niet-westers (11%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
60%
40%
Koop (60%)
Huur (40%)
Woningtype
49%
51%
Eengezins (49%)
Meergezins (51%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (34)

34 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Van den Berghlaan 2 3853KP 182 m² 2006 A Veldwijk
Van den Berghlaan 4 3853KP 149 m² 2006 A Veldwijk
Van den Berghlaan 6 3853KP 182 m² 2006 A Veldwijk
Van den Berghlaan 8 3853KP 140 m² 2006 Veldwijk
Van den Berghlaan 10 3853KP 128 m² 2006 A Veldwijk
Van den Berghlaan 12 3853KP 140 m² 2006 A Veldwijk
Van den Berghlaan 14 3853KP 214 m² 2006 A Veldwijk
Van den Berghlaan 16 3853KP 214 m² 2006 A Veldwijk
Van den Berghlaan 18 3853KP 284 m² 2006 A Veldwijk
Van den Berghlaan 20 3853KP 182 m² 2006 Veldwijk
Van den Berghlaan 22 3853KP 149 m² 2006 Veldwijk
Van den Berghlaan 24 3853KP 182 m² 2006 A Veldwijk
Van den Berghlaan 26 3853KP 140 m² 2006 Veldwijk
Van den Berghlaan 28 3853KP 140 m² 2006 A Veldwijk
Van den Berghlaan 30 3853KP 140 m² 2006 Veldwijk
Van den Berghlaan 32 3853KP 214 m² 2006 Veldwijk
Van den Berghlaan 34 3853KP 214 m² 2006 Veldwijk
Van den Berghlaan 36 3853KP 284 m² 2006 Veldwijk
Van den Berghlaan 38 3853KR 160 m² 2006 A Veldwijk
Van den Berghlaan 40 3853KR 160 m² 2006 Veldwijk
Van den Berghlaan 42 3853KR 141 m² 2006 Veldwijk
Van den Berghlaan 44 3853KR 127 m² 2006 Veldwijk
Van den Berghlaan 46 3853KR 127 m² 2006 Veldwijk
Van den Berghlaan 48 3853KR 127 m² 2006 Veldwijk
Van den Berghlaan 50 3853KR 150 m² 2006 Veldwijk
Van den Berghlaan 52 3853KR 150 m² 2006 A+ Veldwijk
Van den Berghlaan 54 3853KR 160 m² 2006 A Veldwijk
Van den Berghlaan 56 3853KR 177 m² 2006 Veldwijk
Van den Berghlaan 58 3853KR 127 m² 2006 A Veldwijk
Van den Berghlaan 60 3853KR 148 m² 2006 A Veldwijk
Van den Berghlaan 62 3853KR 127 m² 2006 A Veldwijk
Van den Berghlaan 64 3853KR 163 m² 2006 Veldwijk
Van den Berghlaan 66 3853KR 160 m² 2006 A Veldwijk
Van den Berghlaan 68 3853KR 160 m² 2006 A Veldwijk

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Van den Berghlaan

Hoeveel adressen heeft de Van den Berghlaan?

De Van den Berghlaan in Ermelo heeft 34 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 2 en 68. De gemiddelde woonoppervlakte is 165.9 m². De woningen zijn gebouwd tussen 2006 en 2006. Op Woningsearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Van den Berghlaan?

De energielabels in de Van den Berghlaan in Ermelo variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op Woningsearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Van den Berghlaan bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Van den Berghlaan?

De Van den Berghlaan ligt in Ermelo. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op Woningsearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Van den Berghlaan?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op Woningsearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Van den Berghlaan bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Ermelo variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt Woningsearch voor de Van den Berghlaan?

Woningsearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. Woningsearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.