Skip to content
Logo WoningSearch.nl
Home / Ermelo / Ermelo - Centrum / Torenlaan

Torenlaan, Ermelo

Ermelo · 3851NP, 3851NR

Adressen: 47 Bouwjaren: 1886–2008 Gem. opp.: 154.0m² Buurt: Ermelo - Centrum
47
Adressen
~70
Inwoners
154.0m²
Gem. opp.
1886–2008
Bouwjaren
~30
Huishoudens

Over Torenlaan in Ermelo

Torenlaan is een straat in Ermelo, Nederland. Er zijn 47 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 154.0 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1886 en 2008. Postcodes in deze straat: 3851NP, 3851NR. Er wonen naar schatting 70 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Ermelo - Centrum.

Bouwperioden
Voor 1945
19
1945-1959
8
1960-1969
1
1970-1979
1
1990-1999
15
2000-2009
3
🌟

Life Score

Buurtindicator op basis van 6 factoren

42 /100
42 Matig
👥 15
Sociaal Leven
🎓 75
Onderwijs
🚌 25
Transport
🌳 35
Groen
🩺 70
Gezondheid
📈 50
Investering
Energielabels
A++
5
A
1
B
4
C
3
D
6
E
2
F
1
G
2

De meeste gebouwen (19) zijn gebouwd in de periode Voor 1945.

Het meest voorkomende energielabel is D (6 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
100%
verdeling
0–15
10%
15–25
10%
25–45
22%
45–65
24%
65+
34%
65+ jaar is de grootste leeftijdsgroep (34%), gevolgd door 45–65 (24%). Senioren zijn sterk vertegenwoordigd. Geslacht: 48% man · 52% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
48%
aandeel inwoners
Vrouw
52%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
47 objecten totaal
Woonfunctie 42 89.4%
Winkelfunctie 3 6.4%
Overige + Woonfunctie 1 2.1%
Overige 1 2.1%
Woningtypes
47 woningen totaal
Eengezinswoning 30 63.8%
Appartement 7 14.9%
Overig 5 10.6%
Studio 5 10.6%
🏡

Buurtinformatie — Ermelo - Centrum

2,970
Inwoners
in deze CBS-buurt
1,520
Huishoudens
totaal geregistreerd
1.9
Gem. grootte
personen per huishouden
4,314
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€401.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
63%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€401.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🏡
Koopwoningen
63%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

87%
8%
Nederlands (87%)
Westers (6%)
Niet-westers (8%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
63%
37%
Koop (63%)
Huur (37%)
Woningtype
43%
57%
Eengezins (43%)
Meergezins (57%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (47)

47 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Torenlaan 2A 3851NR 116 m² 1960 G Ermelo - Centrum
Torenlaan 2 3851NR 117 m² 1936 G Ermelo - Centrum
Torenlaan 4 3851NR 116 m² 1942 Ermelo - Centrum
Torenlaan 6 3851NR 115 m² 1939 F Ermelo - Centrum
Torenlaan 8 3851NR 125 m² 1938 Ermelo - Centrum
Torenlaan 9A 3851NP 96 m² 1928 E Ermelo - Centrum
Torenlaan 9 3851NP 132 m² 1928 E Ermelo - Centrum
Torenlaan 10 3851NR 167 m² 2001 Ermelo - Centrum
Torenlaan 11 3851NP 600 m² 2008 A Ermelo - Centrum
Torenlaan 12 3851NR 136 m² 1933 Ermelo - Centrum
Torenlaan 13A 3851NP 25 m² 1950 D Ermelo - Centrum
Torenlaan 13B 3851NP 65 m² 1950 D Ermelo - Centrum
Torenlaan 13C 3851NP 37 m² 1950 D Ermelo - Centrum
Torenlaan 13D 3851NP 47 m² 1950 D Ermelo - Centrum
Torenlaan 13 3851NP 403 m² 1950 D Ermelo - Centrum
Torenlaan 14 3851NR 162 m² 1920 Ermelo - Centrum
Torenlaan 15A 3851NP 61 m² 1992 A++ Ermelo - Centrum
Torenlaan 15B 3851NP 61 m² 1992 A++ Ermelo - Centrum
Torenlaan 15C 3851NP 65 m² 1992 A++ Ermelo - Centrum
Torenlaan 15D 3851NP 65 m² 1992 A++ Ermelo - Centrum
Torenlaan 15 3851NP 1064 m² 1992 A++ Ermelo - Centrum
Torenlaan 17 3851NP 226 m² 2002 Ermelo - Centrum
Torenlaan 18 3851NR 132 m² 1928 Ermelo - Centrum
Torenlaan 19 3851NP 162 m² 1993 Ermelo - Centrum
Torenlaan 20A 3851NR 50 m² 1955 Ermelo - Centrum
Torenlaan 20B 3851NR 44 m² 1955 Ermelo - Centrum
Torenlaan 20C 3851NR 44 m² 1955 Ermelo - Centrum
Torenlaan 20 3851NR 152 m² 1934 Ermelo - Centrum
Torenlaan 21 3851NP 130 m² 1993 Ermelo - Centrum
Torenlaan 22 3851NR 188 m² 1976 C Ermelo - Centrum
Torenlaan 23A 3851NP 123 m² 1993 B Ermelo - Centrum
Torenlaan 23 3851NP 124 m² 1993 B Ermelo - Centrum
Torenlaan 24 3851NR 158 m² 1911 Ermelo - Centrum
Torenlaan 25 3851NP 124 m² 1993 B Ermelo - Centrum
Torenlaan 26 3851NR 129 m² 1935 Ermelo - Centrum
Torenlaan 27 3851NP 132 m² 1993 C Ermelo - Centrum
Torenlaan 29 3851NP 124 m² 1993 Ermelo - Centrum
Torenlaan 31 3851NP 132 m² 1993 C Ermelo - Centrum
Torenlaan 33 3851NP 161 m² 1995 Ermelo - Centrum
Torenlaan 35 3851NP 232 m² 1993 B Ermelo - Centrum
Torenlaan 37 3851NP 66 m² 1939 Ermelo - Centrum
Torenlaan 39 3851NP 50 m² 1886 Ermelo - Centrum
Torenlaan 43 3851NP 134 m² 1934 Ermelo - Centrum
Torenlaan 45 3851NP 135 m² 1934 Ermelo - Centrum
Torenlaan 47 3851NP 115 m² 1934 D Ermelo - Centrum
Torenlaan 49 3851NP 207 m² 1932 Ermelo - Centrum
Torenlaan 51 3851NP 187 m² 1935 Ermelo - Centrum

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Torenlaan

Hoeveel adressen heeft de Torenlaan?

De Torenlaan in Ermelo heeft 47 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 2 en 51. De gemiddelde woonoppervlakte is 154.0 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1886 en 2008. Op Woningsearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Torenlaan?

De energielabels in de Torenlaan in Ermelo variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op Woningsearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Torenlaan bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Torenlaan?

De Torenlaan ligt in Ermelo. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op Woningsearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Torenlaan?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op Woningsearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Torenlaan bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Ermelo variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt Woningsearch voor de Torenlaan?

Woningsearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. Woningsearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.