Seringweg, Ermelo
Over Seringweg in Ermelo
Seringweg is een straat in Ermelo, Nederland. Er zijn 94 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 132.2 m².
De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1978 en 1998. Postcodes in deze straat: 3852GP, 3852GR, 3852GS, 3852GT. Er wonen naar schatting 141 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Ermelo - Oost.
Life Score
Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren
De Life Score voor de Seringweg in Ermelo is 45/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Transport het laagst scoort met 18/100.
Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.
De meeste gebouwen (53) zijn gebouwd in de periode 1980-1989.
Het meest voorkomende energielabel is B (33 woningen).
Demografie
Functies & Woningtypes
Buurtinformatie — Ermelo - Oost
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Buurt in cijfers
Herkomst inwoners
Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).
Woningtypen (CBS)
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Voorzieningen in de buurt
Straten in de buurt
Alle adressen (94)
| Adres | Postcode | Opp. | Bouwjaar | Label | Buurt |
|---|---|---|---|---|---|
| Seringweg 2 | 3852GS | 113 m² | 1981 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 3 | 3852GP | 159 m² | 1988 | C | Ermelo - Oost |
| Seringweg 4 | 3852GS | 113 m² | 1981 | A | Ermelo - Oost |
| Seringweg 5 | 3852GP | 215 m² | 1988 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 6 | 3852GS | 113 m² | 1981 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 8 | 3852GS | 113 m² | 1981 | — | Ermelo - Oost |
| Seringweg 9 | 3852GP | 160 m² | 1988 | — | Ermelo - Oost |
| Seringweg 10 | 3852GS | 113 m² | 1981 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 11 | 3852GP | 211 m² | 1993 | A | Ermelo - Oost |
| Seringweg 12 | 3852GS | 113 m² | 1981 | A | Ermelo - Oost |
| Seringweg 14 | 3852GS | 113 m² | 1981 | A | Ermelo - Oost |
| Seringweg 15 | 3852GP | 191 m² | 1979 | — | Ermelo - Oost |
| Seringweg 16 | 3852GS | 113 m² | 1981 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 17 | 3852GP | 163 m² | 1978 | — | Ermelo - Oost |
| Seringweg 18 | 3852GS | 113 m² | 1981 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 19 | 3852GP | 143 m² | 1978 | — | Ermelo - Oost |
| Seringweg 20 | 3852GS | 113 m² | 1981 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 21 | 3852GP | 170 m² | 1978 | — | Ermelo - Oost |
| Seringweg 22 | 3852GS | 113 m² | 1981 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 23 | 3852GP | 130 m² | 1978 | — | Ermelo - Oost |
| Seringweg 24 | 3852GS | 113 m² | 1981 | A | Ermelo - Oost |
| Seringweg 25 | 3852GP | 161 m² | 1978 | — | Ermelo - Oost |
| Seringweg 26 | 3852GS | 113 m² | 1981 | — | Ermelo - Oost |
| Seringweg 27 | 3852GP | 231 m² | 1980 | C | Ermelo - Oost |
| Seringweg 28 | 3852GS | 113 m² | 1981 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 29 | 3852GP | 227 m² | 1980 | C | Ermelo - Oost |
| Seringweg 30 | 3852GS | 113 m² | 1981 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 31 | 3852GP | 177 m² | 1978 | — | Ermelo - Oost |
| Seringweg 32 | 3852GS | 46 m² | 1982 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 33 | 3852GP | 191 m² | 1978 | — | Ermelo - Oost |
| Seringweg 34 | 3852GS | 46 m² | 1982 | C | Ermelo - Oost |
| Seringweg 35 | 3852GP | 161 m² | 1978 | C | Ermelo - Oost |
| Seringweg 36 | 3852GS | 46 m² | 1982 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 37 | 3852GP | 169 m² | 1978 | C | Ermelo - Oost |
| Seringweg 38 | 3852GS | 46 m² | 1982 | A | Ermelo - Oost |
| Seringweg 39 | 3852GP | 128 m² | 1978 | C | Ermelo - Oost |
| Seringweg 40 | 3852GS | 46 m² | 1982 | A | Ermelo - Oost |
| Seringweg 41 | 3852GP | 175 m² | 1978 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 42 | 3852GS | 46 m² | 1982 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 43 | 3852GP | 341 m² | 1986 | A | Ermelo - Oost |
| Seringweg 44 | 3852GS | 46 m² | 1982 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 46 | 3852GT | 46 m² | 1982 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 47 | 3852GP | 215 m² | 1978 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 48 | 3852GT | 46 m² | 1982 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 49 | 3852GP | 215 m² | 1978 | — | Ermelo - Oost |
| Seringweg 50 | 3852GT | 46 m² | 1982 | C | Ermelo - Oost |
| Seringweg 51 | 3852GR | 12 m² | 1978 | — | Ermelo - Oost |
| Seringweg 52 | 3852GT | 46 m² | 1982 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 54 | 3852GT | 46 m² | 1982 | A | Ermelo - Oost |
| Seringweg 56 | 3852GT | 46 m² | 1982 | A | Ermelo - Oost |
| Seringweg 57 | 3852GR | 152 m² | 1995 | A | Ermelo - Oost |
| Seringweg 58A | 3852GT | 46 m² | 1982 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 58B | 3852GT | 46 m² | 1982 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 58 | 3852GT | 46 m² | 1982 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 59 | 3852GR | 168 m² | 1978 | — | Ermelo - Oost |
| Seringweg 60 | 3852GT | 113 m² | 1981 | A | Ermelo - Oost |
| Seringweg 61 | 3852GR | 166 m² | 1978 | — | Ermelo - Oost |
| Seringweg 62 | 3852GT | 113 m² | 1981 | A | Ermelo - Oost |
| Seringweg 63 | 3852GR | 204 m² | 1979 | — | Ermelo - Oost |
| Seringweg 64 | 3852GT | 113 m² | 1981 | A | Ermelo - Oost |
| Seringweg 65 | 3852GR | 211 m² | 1979 | C | Ermelo - Oost |
| Seringweg 66 | 3852GT | 113 m² | 1981 | — | Ermelo - Oost |
| Seringweg 67 | 3852GR | 142 m² | 1978 | C | Ermelo - Oost |
| Seringweg 68 | 3852GT | 113 m² | 1981 | A | Ermelo - Oost |
| Seringweg 69 | 3852GR | 174 m² | 1978 | A | Ermelo - Oost |
| Seringweg 70 | 3852GT | 113 m² | 1981 | A | Ermelo - Oost |
| Seringweg 71 | 3852GR | 173 m² | 1978 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 72 | 3852GT | 113 m² | 1981 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 73 | 3852GR | 158 m² | 1978 | A | Ermelo - Oost |
| Seringweg 74 | 3852GR | 113 m² | 1981 | A | Ermelo - Oost |
| Seringweg 75 | 3852GR | 170 m² | 1978 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 76 | 3852GT | 113 m² | 1981 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 77 | 3852GR | 170 m² | 1978 | A | Ermelo - Oost |
| Seringweg 78 | 3852GT | 113 m² | 1981 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 79 | 3852GR | 152 m² | 1979 | C | Ermelo - Oost |
| Seringweg 80 | 3852GT | 113 m² | 1981 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 81 | 3852GR | 152 m² | 1979 | C | Ermelo - Oost |
| Seringweg 82 | 3852GT | 122 m² | 1980 | A | Ermelo - Oost |
| Seringweg 83 | 3852GR | 154 m² | 1979 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 84 | 3852GT | 122 m² | 1980 | A | Ermelo - Oost |
| Seringweg 85 | 3852GR | 174 m² | 1979 | — | Ermelo - Oost |
| Seringweg 86 | 3852GT | 122 m² | 1980 | A | Ermelo - Oost |
| Seringweg 87 | 3852GR | 152 m² | 1979 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 88 | 3852GT | 122 m² | 1980 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 89 | 3852GR | 173 m² | 1979 | A | Ermelo - Oost |
| Seringweg 90 | 3852GT | 122 m² | 1980 | C | Ermelo - Oost |
| Seringweg 91 | 3852GR | 154 m² | 1979 | — | Ermelo - Oost |
| Seringweg 92 | 3852GT | 187 m² | 1998 | — | Ermelo - Oost |
| Seringweg 93 | 3852GR | 154 m² | 1979 | — | Ermelo - Oost |
| Seringweg 94 | 3852GT | 179 m² | 1998 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 95 | 3852GR | 153 m² | 1979 | C | Ermelo - Oost |
| Seringweg 96 | 3852GT | 202 m² | 1998 | B | Ermelo - Oost |
| Seringweg 97 | 3852GR | 153 m² | 1979 | — | Ermelo - Oost |
| Seringweg 98 | 3852GT | 169 m² | 1998 | A | Ermelo - Oost |
Ervaringen & herinneringen
Deel jouw ervaring
Veelgestelde vragen over de Seringweg
Hoeveel adressen heeft de Seringweg?
De Seringweg in Ermelo heeft 94 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 2 en 98. De gemiddelde woonoppervlakte is 132.2 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1978 en 1998. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.
Wat zijn de energielabels in de Seringweg?
De energielabels in de Seringweg in Ermelo variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Seringweg bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.
In welke buurt ligt de Seringweg?
De Seringweg ligt in Ermelo. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Seringweg?
De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Seringweg bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Ermelo variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.
Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Seringweg?
WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.
