Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Epse / Epse / Epserenk

Epserenk, Epse

Epse · 7214AM, 7214AN, 7214AP, 7214AR, 7214AS

Adressen: 71 Bouwjaren: 1961–2003 Gem. opp.: 107.2m² Gem. WOZ: €400.000 Buurt: Epse
71
Adressen
~106
Inwoners
107.2m²
Gem. opp.
€400.000
Gem. WOZ (2025)
1961–2003
Bouwjaren
~46
Huishoudens

Over Epserenk in Epse

Epserenk is een straat in Epse, Nederland. Er zijn 71 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 107.2 m². De gemiddelde woningwaarde is €400.000.

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1961 en 2003. Postcodes in deze straat: 7214AM, 7214AN, 7214AP, 7214AR, 7214AS. Er wonen naar schatting 106 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Epse.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

40 /100
40 Matig
👥 26
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 45
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 10
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 65
Groen
Groen & ruimte
🩺 40
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 70
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Epserenk in Epse is 40/100 (Matig). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Investering scoort hier het sterkst met 70/100, terwijl Transport het laagst scoort met 10/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
1960-1969
23
1970-1979
28
2000-2009
20
Energielabels
A
24
B
12
C
7
D
5
E
3
G
2

De meeste gebouwen (28) zijn gebouwd in de periode 1970-1979.

Het meest voorkomende energielabel is A (24 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
17%
15–25
9%
25–45
22%
45–65
29%
65+
23%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (29%), gevolgd door 65+ (23%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 51% man · 49% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
51%
aandeel inwoners
Vrouw
49%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
71
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
56
78.9%
Appartement
15
21.1%
🏡

Buurtinformatie — Epse

1,615
Inwoners
in deze CBS-buurt
685
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.4
Gem. grootte
personen per huishouden
1,107
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€574.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
81%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€574.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
15.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
81%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

85%
9%
Nederlands (85%)
Westers (6%)
Niet-westers (9%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
81%
19%
Koop (81%)
Huur (19%)
Woningtype
97%
Eengezins (97%)
Meergezins (3%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (71)

71 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Epserenk 1 7214AM 96 m² 1962 D Epse
Epserenk 2 7214AR 110 m² 1962 G Epse
Epserenk 3 7214AM 106 m² 1962 — Epse
Epserenk 4 7214AR 113 m² 1962 — Epse
Epserenk 5 7214AM 72 m² 1962 — Epse
Epserenk 6 7214AR 98 m² 1962 — Epse
Epserenk 7 7214AM 94 m² 1962 — Epse
Epserenk 8 7214AR 91 m² 1962 D Epse
Epserenk 9 7214AM 72 m² 1962 D Epse
Epserenk 10 7214AR 87 m² 1962 — Epse
Epserenk 11 7214AM 98 m² 1962 E Epse
Epserenk 12 7214AR 95 m² 1962 — Epse
Epserenk 13 7214AM 100 m² 1962 A+++ Epse
Epserenk 14 7214AR 127 m² 1962 — Epse
Epserenk 15 7214AM 86 m² 1962 G Epse
Epserenk 16 7214AR 72 m² 1962 — Epse
Epserenk 17 7214AN 105 m² 1974 — Epse
Epserenk 18 7214AR 137 m² 1968 — Epse
Epserenk 19 7214AN 105 m² 1974 B Epse
Epserenk 20 7214AR 197 m² 1968 C Epse
Epserenk 21 7214AN 105 m² 1974 D Epse
Epserenk 22 7214AR 105 m² 1968 — Epse
Epserenk 23 7214AN 109 m² 1974 — Epse
Epserenk 24 7214AR 139 m² 1970 E Epse
Epserenk 25 7214AN 105 m² 1974 B Epse
Epserenk 26 7214AR 142 m² 1975 — Epse
Epserenk 27 7214AN 105 m² 1974 C Epse
Epserenk 28 7214AR 113 m² 1975 B Epse
Epserenk 29 7214AN 105 m² 1974 — Epse
Epserenk 30 7214AR 174 m² 1974 D Epse
Epserenk 31 7214AN 105 m² 1974 A Epse
Epserenk 33 7214AN 105 m² 1974 B Epse
Epserenk 35 7214AN 105 m² 1974 B Epse
Epserenk 36 7214AS 113 m² 2002 A Epse
Epserenk 37 7214AN 105 m² 1974 A Epse
Epserenk 38 7214AS 113 m² 2002 A Epse
Epserenk 39 7214AN 105 m² 1974 B Epse
Epserenk 40 7214AS 113 m² 2002 A Epse
Epserenk 41 7214AN 105 m² 1974 C Epse
Epserenk 42 7214AS 113 m² 2002 A Epse
Epserenk 43 7214AN 109 m² 1974 — Epse
Epserenk 44 7214AS 104 m² 2002 A Epse
Epserenk 45 7214AN 105 m² 1974 C Epse
Epserenk 46 7214AS 104 m² 2002 A Epse
Epserenk 47 7214AN 105 m² 1974 C Epse
Epserenk 48 7214AS 104 m² 2002 A Epse
Epserenk 49 7214AN 105 m² 1974 B Epse
Epserenk 50 7214AS 104 m² 2002 A Epse
Epserenk 51 7214AN 105 m² 1974 C Epse
Epserenk 52 7214AS 113 m² 2002 A Epse
Epserenk 53 7214AN 105 m² 1974 C Epse
Epserenk 54 7214AS 113 m² 2002 A Epse
Epserenk 55 7214AN 105 m² 1974 B Epse
Epserenk 56 7214AS 113 m² 2002 A Epse
Epserenk 57 7214AN 105 m² 1974 B Epse
Epserenk 58 7214AS 125 m² 2002 A Epse
Epserenk 59 7214AN 105 m² 1974 B Epse
Epserenk 61 7214AN 105 m² 1974 B Epse
Epserenk 63 7214AN 105 m² 1974 — Epse
Epserenk 65 7214AP 84 m² 1961 A Epse
Epserenk 67 7214AP 84 m² 1961 B Epse
Epserenk 69 7214AP 84 m² 1961 A Epse
Epserenk 71 7214AP 84 m² 1961 E Epse
Epserenk 73 7214AP 111 m² 2003 A Epse
Epserenk 75 7214AP 111 m² 2003 A Epse
Epserenk 77 7214AP 111 m² 2003 A Epse
Epserenk 79 7214AP 113 m² 2003 A Epse
Epserenk 81 7214AP 111 m² 2003 A Epse
Epserenk 83 7214AP 111 m² 2003 A Epse
Epserenk 85 7214AP 111 m² 2003 A Epse
Epserenk 87 7214AP 111 m² 2003 A Epse
⭐

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Epserenk

Hoeveel adressen heeft de Epserenk?

De Epserenk in Epse heeft 71 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 87. De gemiddelde woonoppervlakte is 107.2 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1961 en 2003. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Epserenk?

De energielabels in de Epserenk in Epse variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Epserenk bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Epserenk?

De Epserenk ligt in Epse. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Epserenk?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Epserenk bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Epse variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Epserenk?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.