Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Epe / Enkweg / Beekweide

Beekweide, Epe

Epe · 8162XM, 8162XN, 8162XP

Adressen: 54 Bouwjaren: 1969–1973 Gem. opp.: 123.1m² Gem. WOZ: €507.487 Buurt: Enkweg
54
Adressen
~81
Inwoners
123.1m²
Gem. opp.
€507.487
Gem. WOZ (2025)
1969–1973
Bouwjaren
~35
Huishoudens

Over Beekweide in Epe

Beekweide is een straat in Epe, Nederland. Er zijn 54 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 123.1 m². De gemiddelde woningwaarde is €507.487.

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1969 en 1973. Postcodes in deze straat: 8162XM, 8162XN, 8162XP. Er wonen naar schatting 81 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Enkweg.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

46 /100
46 Redelijk
👥 20
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 25
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 70
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Beekweide in Epe is 46/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Sociaal Leven het laagst scoort met 20/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
1960-1969
3
1970-1979
51
Energielabels
A
1
B
3
C
13
D
5

De meeste gebouwen (51) zijn gebouwd in de periode 1970-1979.

Het meest voorkomende energielabel is C (13 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
17%
15–25
10%
25–45
24%
45–65
27%
65+
23%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (27%), gevolgd door 25–45 (24%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 50% man · 50% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
50%
aandeel inwoners
Vrouw
50%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
49
90.7%
Overige
5
9.3%
Woningtypes
54 woningen totaal
Eengezinswoning 46 85.2%
Overig 5 9.3%
Appartement 3 5.6%
🏡

Buurtinformatie — Enkweg

1,965
Inwoners
in deze CBS-buurt
895
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.2
Gem. grootte
personen per huishouden
5,410
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€327.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
54%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€327.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🏡
Koopwoningen
54%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

80%
16%
Nederlands (80%)
Westers (4%)
Niet-westers (16%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
54%
45%
Koop (54%)
Huur (45%)
Woningtype
89%
Eengezins (89%)
Meergezins (11%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (54)

54 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Beekweide 2 8162XM 160 m² 1970 — Enkweg
Beekweide 4 8162XM 133 m² 1970 — Enkweg
Beekweide 6 8162XM 131 m² 1970 C Enkweg
Beekweide 8 8162XM 147 m² 1970 D Enkweg
Beekweide 10 8162XM 147 m² 1970 — Enkweg
Beekweide 12 8162XM 130 m² 1970 — Enkweg
Beekweide 14 8162XM 130 m² 1970 — Enkweg
Beekweide 16-G01 8162XM 18 m² 1970 — Enkweg
Beekweide 16-G02 8162XM 18 m² 1970 — Enkweg
Beekweide 16-G03 8162XM 18 m² 1970 — Enkweg
Beekweide 16-G04 8162XM 18 m² 1970 — Enkweg
Beekweide 16-G05 8162XM 18 m² 1970 — Enkweg
Beekweide 16 8162XM 147 m² 1970 — Enkweg
Beekweide 18 8162XM 123 m² 1970 — Enkweg
Beekweide 20 8162XM 126 m² 1970 — Enkweg
Beekweide 22 8162XM 121 m² 1970 C Enkweg
Beekweide 24 8162XM 121 m² 1970 — Enkweg
Beekweide 26 8162XM 151 m² 1970 — Enkweg
Beekweide 28 8162XM 126 m² 1970 — Enkweg
Beekweide 30 8162XM 127 m² 1970 — Enkweg
Beekweide 31 8162XP 129 m² 1973 C Enkweg
Beekweide 32 8162XM 139 m² 1970 — Enkweg
Beekweide 33 8162XP 155 m² 1973 — Enkweg
Beekweide 34 8162XM 121 m² 1970 C Enkweg
Beekweide 35 8162XP 120 m² 1973 — Enkweg
Beekweide 36 8162XM 121 m² 1970 — Enkweg
Beekweide 37 8162XP 120 m² 1973 C Enkweg
Beekweide 39 8162XP 120 m² 1973 A Enkweg
Beekweide 41 8162XP 121 m² 1973 D Enkweg
Beekweide 43 8162XP 121 m² 1973 — Enkweg
Beekweide 45 8162XP 146 m² 1973 — Enkweg
Beekweide 47 8162XP 143 m² 1973 — Enkweg
Beekweide 49 8162XP 142 m² 1973 — Enkweg
Beekweide 51 8162XP 141 m² 1973 D Enkweg
Beekweide 53 8162XP 142 m² 1973 C Enkweg
Beekweide 55 8162XP 142 m² 1973 C Enkweg
Beekweide 57 8162XP 149 m² 1973 B Enkweg
Beekweide 59 8162XP 143 m² 1973 C Enkweg
Beekweide 61 8162XN 151 m² 1973 C Enkweg
Beekweide 63 8162XN 134 m² 1973 B Enkweg
Beekweide 65 8162XN 165 m² 1973 C Enkweg
Beekweide 67 8162XN 164 m² 1973 C Enkweg
Beekweide 69 8162XN 145 m² 1973 — Enkweg
Beekweide 71 8162XN 159 m² 1973 C Enkweg
Beekweide 73 8162XN 135 m² 1973 — Enkweg
Beekweide 75 8162XN 135 m² 1973 — Enkweg
Beekweide 77 8162XN 134 m² 1973 — Enkweg
Beekweide 79 8162XN 132 m² 1973 — Enkweg
Beekweide 81 8162XN 134 m² 1973 B Enkweg
Beekweide 83 8162XN 147 m² 1973 — Enkweg
Beekweide 85 8162XN 133 m² 1973 — Enkweg
Beekweide 91 8162XN 85 m² 1969 D Enkweg
Beekweide 93 8162XN 85 m² 1969 C Enkweg
Beekweide 95 8162XN 85 m² 1969 D Enkweg
⭐

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Beekweide

Hoeveel adressen heeft de Beekweide?

De Beekweide in Epe heeft 54 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 2 en 95. De gemiddelde woonoppervlakte is 123.1 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1969 en 1973. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Beekweide?

De energielabels in de Beekweide in Epe variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Beekweide bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Beekweide?

De Beekweide ligt in Epe. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Beekweide?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Beekweide bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Epe variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Beekweide?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.