Skip to content
Logo WoningSearch.nl
Home / Enschede / Pathmos / Usselerweg

Usselerweg, Enschede

Enschede · 7545SC, 7545SE, 7545SG, 7545SH

Adressen: 78 Bouwjaren: 1918–2016 Gem. opp.: 112.1m² Buurt: Pathmos
78
Adressen
~117
Inwoners
112.1m²
Gem. opp.
1918–2016
Bouwjaren
~50
Huishoudens

Over Usselerweg in Enschede

Usselerweg is een straat in Enschede, Nederland. Er zijn 78 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 112.1 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1918 en 2016. Postcodes in deze straat: 7545SC, 7545SE, 7545SG, 7545SH. Er wonen naar schatting 117 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Pathmos.

Bouwperioden
Voor 1945
24
1945-1959
7
2000-2009
42
2010+
5
🌟

Life Score

Buurtindicator op basis van 6 factoren

46 /100
46 Redelijk
👥 36
Sociaal Leven
🎓 75
Onderwijs
🚌 25
Transport
🌳 35
Groen
🩺 70
Gezondheid
📈 50
Investering
Energielabels
A+
4
A
28
B
19
C
16
D
2
E
1
F
1

De meeste gebouwen (42) zijn gebouwd in de periode 2000-2009.

Het meest voorkomende energielabel is A (28 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
99%
verdeling
0–15
17%
15–25
11%
25–45
35%
45–65
23%
65+
13%
25–45 jaar is de grootste leeftijdsgroep (35%), gevolgd door 45–65 (23%). Buurt met veel jonge werkenden en gezinnen. Geslacht: 49% man · 51% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
49%
aandeel inwoners
Vrouw
51%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
78 objecten totaal
Woonfunctie 73 93.6%
Kantoorfunctie 3 3.8%
Winkelfunctie 1 1.3%
Overige 1 1.3%
Woningtypes
78 woningen totaal
Appartement 50 64.1%
Eengezinswoning 23 29.5%
Overig 5 6.4%
🏡

Buurtinformatie — Pathmos

1,995
Inwoners
in deze CBS-buurt
1,020
Huishoudens
totaal geregistreerd
1.9
Gem. grootte
personen per huishouden
8,305
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€233.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
14%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€233.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
33.0 per 1.000 inwoners
Gemiddeld
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
14%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

60%
11%
29%
Nederlands (60%)
Westers (11%)
Niet-westers (29%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
14%
86%
Koop (14%)
Huur (86%)
Woningtype
89%
Eengezins (89%)
Meergezins (11%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (78)

78 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Usselerweg 1 7545SC 125 m² 1921 D Pathmos
Usselerweg 2 7545SG 73 m² 1922 Pathmos
Usselerweg 3 7545SC 87 m² 1918 A Pathmos
Usselerweg 4 7545SG 76 m² 1922 A Pathmos
Usselerweg 5 7545SC 87 m² 1918 B Pathmos
Usselerweg 6 7545SG 76 m² 1922 C Pathmos
Usselerweg 7 7545SC 87 m² 1918 C Pathmos
Usselerweg 8 7545SG 76 m² 1922 A Pathmos
Usselerweg 9 7545SC 96 m² 1921 C Pathmos
Usselerweg 10 7545SG 76 m² 1922 A Pathmos
Usselerweg 11 7545SC 195 m² 1955 Pathmos
Usselerweg 12 7545SG 76 m² 1922 A Pathmos
Usselerweg 13 7545SC 97 m² 1955 C Pathmos
Usselerweg 14 7545SG 89 m² 1922 A Pathmos
Usselerweg 15 7545SC 91 m² 1922 B Pathmos
Usselerweg 16 7545SG 89 m² 1922 A Pathmos
Usselerweg 17 7545SC 98 m² 1922 Pathmos
Usselerweg 18 7545SG 89 m² 1922 Pathmos
Usselerweg 20 7545SG 89 m² 1922 B Pathmos
Usselerweg 23 7545SC 207 m² 1948 Pathmos
Usselerweg 26A 7545SG 932 m² 2007 A+ Pathmos
Usselerweg 26B 7545SG 47 m² 2007 A+ Pathmos
Usselerweg 26C 7545SG 36 m² 2007 A+ Pathmos
Usselerweg 26 7545SG 93 m² 2007 A+ Pathmos
Usselerweg 29 7545SC 188 m² 1947 D Pathmos
Usselerweg 30 7545SG 106 m² 2007 B Pathmos
Usselerweg 32 7545SG 84 m² 2007 A Pathmos
Usselerweg 33 7545SC 168 m² 1949 E Pathmos
Usselerweg 34 7545SG 93 m² 2007 A Pathmos
Usselerweg 35 7545SC 224 m² 1949 Pathmos
Usselerweg 36 7545SG 93 m² 2007 A Pathmos
Usselerweg 37 7545SC 126 m² 2016 A Pathmos
Usselerweg 38 7545SG 93 m² 2007 A Pathmos
Usselerweg 39 7545SC 129 m² 2016 A Pathmos
Usselerweg 40 7545SG 93 m² 2007 B Pathmos
Usselerweg 41 7545SC 126 m² 2016 A Pathmos
Usselerweg 42 7545SG 106 m² 2007 C Pathmos
Usselerweg 43 7545SC 130 m² 2016 A Pathmos
Usselerweg 44 7545SG 84 m² 2007 B Pathmos
Usselerweg 45 7545SC 126 m² 2016 A Pathmos
Usselerweg 46 7545SG 84 m² 2007 B Pathmos
Usselerweg 48 7545SG 84 m² 2007 B Pathmos
Usselerweg 49 7545SE 158 m² 1953 F Pathmos
Usselerweg 50 7545SG 124 m² 2007 B Pathmos
Usselerweg 52 7545SG 93 m² 2007 C Pathmos
Usselerweg 53 7545SE 93 m² 2007 C Pathmos
Usselerweg 54 7545SG 93 m² 2007 B Pathmos
Usselerweg 55 7545SE 93 m² 2007 C Pathmos
Usselerweg 56 7545SG 93 m² 2007 Pathmos
Usselerweg 57 7545SE 93 m² 2007 C Pathmos
Usselerweg 58 7545SG 60 m² 2007 C Pathmos
Usselerweg 59 7545SE 93 m² 2007 C Pathmos
Usselerweg 60 7545SH 93 m² 2007 A Pathmos
Usselerweg 61 7545SE 93 m² 2007 C Pathmos
Usselerweg 62 7545SH 93 m² 2007 A Pathmos
Usselerweg 63 7545SE 93 m² 2007 C Pathmos
Usselerweg 64 7545SH 93 m² 2007 A Pathmos
Usselerweg 66 7545SH 93 m² 2007 A Pathmos
Usselerweg 68 7545SH 93 m² 2007 B Pathmos
Usselerweg 70 7545SH 84 m² 2007 B Pathmos
Usselerweg 72 7545SH 84 m² 2007 B Pathmos
Usselerweg 74 7545SH 84 m² 2007 B Pathmos
Usselerweg 76 7545SH 124 m² 2007 C Pathmos
Usselerweg 83 7545SE 85 m² 1918 B Pathmos
Usselerweg 85 7545SE 85 m² 1918 B Pathmos
Usselerweg 87 7545SE 85 m² 1918 B Pathmos
Usselerweg 89 7545SE 85 m² 1918 C Pathmos
Usselerweg 91 7545SE 85 m² 1918 B Pathmos
Usselerweg 93 7545SE 87 m² 1918 B Pathmos
Usselerweg 95 7545SE 92 m² 1918 C Pathmos
Usselerweg 102 7545SH 113 m² 2005 A Pathmos
Usselerweg 104 7545SH 108 m² 2005 A Pathmos
Usselerweg 106 7545SH 108 m² 2005 A Pathmos
Usselerweg 108 7545SH 120 m² 2005 A Pathmos
Usselerweg 110 7545SH 120 m² 2005 A Pathmos
Usselerweg 112 7545SH 108 m² 2005 A Pathmos
Usselerweg 114 7545SH 108 m² 2005 A Pathmos
Usselerweg 116 7545SH 113 m² 2005 A Pathmos

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Usselerweg

Hoeveel adressen heeft de Usselerweg?

De Usselerweg in Enschede heeft 78 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 116. De gemiddelde woonoppervlakte is 112.1 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1918 en 2016. Op Woningsearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Usselerweg?

De energielabels in de Usselerweg in Enschede variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op Woningsearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Usselerweg bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Usselerweg?

De Usselerweg ligt in Enschede. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op Woningsearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Usselerweg?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op Woningsearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Usselerweg bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Enschede variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt Woningsearch voor de Usselerweg?

Woningsearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. Woningsearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.