Kneedweg, Enschede
Over Kneedweg in Enschede
Kneedweg is een straat in Enschede, Nederland. Er zijn 71 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 226.4 m².
De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1890 en 2009. Postcodes in deze straat: 7511CA, 7511CB, 7511CC. Er wonen naar schatting 106 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt De Bothoven.
Life Score
Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren
De Life Score voor de Kneedweg in Enschede is 45/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Transport het laagst scoort met 25/100.
Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.
De meeste gebouwen (32) zijn gebouwd in de periode Voor 1945.
Het meest voorkomende energielabel is A (21 woningen).
Demografie
Functies & Woningtypes
Buurtinformatie — De Bothoven
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Buurt in cijfers
Herkomst inwoners
Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).
Woningtypen (CBS)
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Voorzieningen in de buurt
Straten in de buurt
Alle adressen (71)
| Adres | Postcode | Opp. | Bouwjaar | Label | Buurt |
|---|---|---|---|---|---|
| Kneedweg 3 | 7511CA | 158 m² | 1991 | A | De Bothoven |
| Kneedweg 5 | 7511CA | 107 m² | 1955 | G | De Bothoven |
| Kneedweg 7 | 7511CA | 125 m² | 1951 | E | De Bothoven |
| Kneedweg 9 | 7511CA | 140 m² | 1950 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 10A | 7511CC | 1388 m² | 1965 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 10B | 7511CC | 1388 m² | 1965 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 12 | 7511CC | 115 m² | 1940 | B | De Bothoven |
| Kneedweg 14 | 7511CC | 116 m² | 1940 | E | De Bothoven |
| Kneedweg 16 | 7511CC | 110 m² | 1940 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 18 | 7511CC | 109 m² | 1940 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 19A | 7511CA | 626 m² | 1960 | A | De Bothoven |
| Kneedweg 19 | 7511CA | 195 m² | 2007 | A | De Bothoven |
| Kneedweg 20 | 7511CC | 118 m² | 1940 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 22 | 7511CC | 109 m² | 1940 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 23 | 7511CA | 136 m² | 1925 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 24 | 7511CC | 111 m² | 1940 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 25 | 7511CA | 110 m² | 1962 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 26 | 7511CC | 109 m² | 1940 | A | De Bothoven |
| Kneedweg 27 | 7511CA | 152 m² | 1962 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 28 | 7511CC | 108 m² | 1940 | E | De Bothoven |
| Kneedweg 30 | 7511CC | 129 m² | 1940 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 32 | 7511CC | 132 m² | 1940 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 33 | 7511CA | 192 m² | 1925 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 34 | 7511CC | 154 m² | 2006 | A+ | De Bothoven |
| Kneedweg 35 | 7511CB | 4514 m² | 2007 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 36 | 7511CC | 145 m² | 2006 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 37 | 7511CB | 374 m² | 2002 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 38 | 7511CC | 142 m² | 2006 | A+ | De Bothoven |
| Kneedweg 40 | 7511CC | 138 m² | 2006 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 42 | 7511CC | 144 m² | 2006 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 47 | 7511CB | 154 m² | 1926 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 48 | 7511CC | 49 m² | 1929 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 49A | 7511CB | 258 m² | 1992 | C | De Bothoven |
| Kneedweg 49 | 7511CB | 136 m² | 1926 | C | De Bothoven |
| Kneedweg 50 | 7511CC | 163 m² | 1929 | G | De Bothoven |
| Kneedweg 51 | 7511CB | 186 m² | 1928 | F | De Bothoven |
| Kneedweg 52 | 7511CC | 139 m² | 1929 | G | De Bothoven |
| Kneedweg 54 | 7511CC | 118 m² | 1929 | F | De Bothoven |
| Kneedweg 56 | 7511CC | 150 m² | 1923 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 57 | 7511CB | 141 m² | 1936 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 59 | 7511CB | 124 m² | 1936 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 61 | 7511CB | 108 m² | 1890 | D | De Bothoven |
| Kneedweg 62 | 7511CC | 148 m² | 1992 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 63 | 7511CB | 89 m² | 1890 | B | De Bothoven |
| Kneedweg 65 | 7511CB | 190 m² | 1906 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 67 | 7511CB | 178 m² | 1904 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 69A | 7511CB | 106 m² | 1910 | B | De Bothoven |
| Kneedweg 69B | 7511CB | 95 m² | 1910 | B | De Bothoven |
| Kneedweg 69 | 7511CB | 110 m² | 1910 | B | De Bothoven |
| Kneedweg 72 | 7511CC | 130 m² | 2009 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 73 | 7511CB | 77 m² | 2008 | A | De Bothoven |
| Kneedweg 74 | 7511CC | 150 m² | 2009 | A | De Bothoven |
| Kneedweg 75 | 7511CB | 77 m² | 2008 | A | De Bothoven |
| Kneedweg 76 | 7511CC | 117 m² | 1933 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 77 | 7511CB | 91 m² | 2008 | A | De Bothoven |
| Kneedweg 78 | 7511CC | 130 m² | 1933 | — | De Bothoven |
| Kneedweg 79 | 7511CB | 82 m² | 2008 | A | De Bothoven |
| Kneedweg 81 | 7511CB | 63 m² | 2008 | A | De Bothoven |
| Kneedweg 83 | 7511CB | 61 m² | 2008 | A | De Bothoven |
| Kneedweg 85 | 7511CB | 61 m² | 2008 | A | De Bothoven |
| Kneedweg 87 | 7511CB | 61 m² | 2008 | A | De Bothoven |
| Kneedweg 89 | 7511CB | 64 m² | 2008 | A++ | De Bothoven |
| Kneedweg 91 | 7511CB | 62 m² | 2008 | A | De Bothoven |
| Kneedweg 93 | 7511CB | 64 m² | 2008 | A | De Bothoven |
| Kneedweg 95 | 7511CB | 63 m² | 2008 | A | De Bothoven |
| Kneedweg 97 | 7511CB | 61 m² | 2008 | A | De Bothoven |
| Kneedweg 99 | 7511CB | 61 m² | 2008 | A | De Bothoven |
| Kneedweg 101 | 7511CB | 61 m² | 2008 | A | De Bothoven |
| Kneedweg 103 | 7511CB | 64 m² | 2008 | A+ | De Bothoven |
| Kneedweg 105 | 7511CB | 175 m² | 2008 | A | De Bothoven |
| Kneedweg 107 | 7511CB | 64 m² | 2008 | A | De Bothoven |
Ervaringen & herinneringen
Deel jouw ervaring
Veelgestelde vragen over de Kneedweg
Hoeveel adressen heeft de Kneedweg?
De Kneedweg in Enschede heeft 71 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 3 en 107. De gemiddelde woonoppervlakte is 226.4 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1890 en 2009. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.
Wat zijn de energielabels in de Kneedweg?
De energielabels in de Kneedweg in Enschede variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Kneedweg bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.
In welke buurt ligt de Kneedweg?
De Kneedweg ligt in Enschede. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Kneedweg?
De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Kneedweg bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Enschede variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.
Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Kneedweg?
WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.
