Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Enschede / Bentveld-Bultserve / Beringstraat

Beringstraat, Enschede

Enschede · 7532CP

Adressen: 30 Bouwjaren: 1995–1997 Gem. opp.: 179.8m² Gem. WOZ: €582.500 Buurt: Bentveld-Bultserve
30
Adressen
~45
Inwoners
179.8m²
Gem. opp.
€582.500
Gem. WOZ (2025)
1995–1997
Bouwjaren
~19
Huishoudens

Over Beringstraat in Enschede

Beringstraat is een straat in Enschede, Nederland. Er zijn 30 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 179.8 m². De gemiddelde woningwaarde is €582.500.

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1995 en 1997. Postcodes in deze straat: 7532CP. Er wonen naar schatting 45 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Bentveld-Bultserve.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

47 /100
47 Redelijk
👥 31
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 18
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 70
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Beringstraat in Enschede is 47/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Transport het laagst scoort met 18/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
1990-1999
30
Energielabels
A
8
B
6
C
1

De meeste gebouwen (30) zijn gebouwd in de periode 1990-1999.

Het meest voorkomende energielabel is A (8 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
12%
15–25
12%
25–45
21%
45–65
28%
65+
26%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (28%), gevolgd door 65+ (26%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 50% man · 50% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
50%
aandeel inwoners
Vrouw
50%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
30
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
30
100.0%
🏡

Buurtinformatie — Bentveld-Bultserve

2,865
Inwoners
in deze CBS-buurt
1,325
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.1
Gem. grootte
personen per huishouden
3,175
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€278.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
59%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€278.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
33.0 per 1.000 inwoners
Gemiddeld
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
59%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

79%
11%
10%
Nederlands (79%)
Westers (11%)
Niet-westers (10%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
59%
41%
Koop (59%)
Huur (41%)
Woningtype
72%
28%
Eengezins (72%)
Meergezins (28%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (30)

30 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Beringstraat 1 7532CP 172 m² 1995 B Bentveld-Bultserve
Beringstraat 3 7532CP 180 m² 1995 Bentveld-Bultserve
Beringstraat 5 7532CP 170 m² 1995 A Bentveld-Bultserve
Beringstraat 7 7532CP 180 m² 1995 Bentveld-Bultserve
Beringstraat 9 7532CP 189 m² 1996 Bentveld-Bultserve
Beringstraat 10 7532CP 198 m² 1997 Bentveld-Bultserve
Beringstraat 11 7532CP 178 m² 1996 Bentveld-Bultserve
Beringstraat 12 7532CP 175 m² 1997 C Bentveld-Bultserve
Beringstraat 13 7532CP 172 m² 1996 B Bentveld-Bultserve
Beringstraat 14 7532CP 175 m² 1997 Bentveld-Bultserve
Beringstraat 15 7532CP 176 m² 1996 A Bentveld-Bultserve
Beringstraat 16 7532CP 178 m² 1997 Bentveld-Bultserve
Beringstraat 17 7532CP 192 m² 1996 A Bentveld-Bultserve
Beringstraat 18 7532CP 184 m² 1997 A Bentveld-Bultserve
Beringstraat 19 7532CP 172 m² 1996 A Bentveld-Bultserve
Beringstraat 20 7532CP 178 m² 1997 Bentveld-Bultserve
Beringstraat 21 7532CP 178 m² 1996 B Bentveld-Bultserve
Beringstraat 22 7532CP 171 m² 1997 Bentveld-Bultserve
Beringstraat 23 7532CP 172 m² 1996 Bentveld-Bultserve
Beringstraat 24 7532CP 178 m² 1997 B Bentveld-Bultserve
Beringstraat 25 7532CP 194 m² 1996 Bentveld-Bultserve
Beringstraat 26 7532CP 171 m² 1997 A Bentveld-Bultserve
Beringstraat 27 7532CP 172 m² 1996 Bentveld-Bultserve
Beringstraat 28 7532CP 209 m² 1997 B Bentveld-Bultserve
Beringstraat 29 7532CP 216 m² 1996 A Bentveld-Bultserve
Beringstraat 31 7532CP 172 m² 1996 A Bentveld-Bultserve
Beringstraat 33 7532CP 172 m² 1996 Bentveld-Bultserve
Beringstraat 35 7532CP 175 m² 1996 Bentveld-Bultserve
Beringstraat 37 7532CP 172 m² 1996 Bentveld-Bultserve
Beringstraat 39 7532CP 172 m² 1996 B Bentveld-Bultserve

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Beringstraat

Hoeveel adressen heeft de Beringstraat?

De Beringstraat in Enschede heeft 30 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 39. De gemiddelde woonoppervlakte is 179.8 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1995 en 1997. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Beringstraat?

De energielabels in de Beringstraat in Enschede variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Beringstraat bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Beringstraat?

De Beringstraat ligt in Enschede. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Beringstraat?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Beringstraat bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Enschede variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Beringstraat?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.