Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Eindhoven / 't Hofke / Monarchstraat

Monarchstraat, Eindhoven

Eindhoven · 5641GH, 5641GJ, 5641GK

Adressen: 60 Bouwjaren: 1972–1976 Gem. opp.: 121.7m² Gem. WOZ: €456.500 Buurt: 't Hofke
60
Adressen
~90
Inwoners
121.7m²
Gem. opp.
€456.500
Gem. WOZ (2025)
1972–1976
Bouwjaren
~39
Huishoudens

Over Monarchstraat in Eindhoven

Monarchstraat is een straat in Eindhoven, Nederland. Er zijn 60 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 121.7 m². De gemiddelde woningwaarde is €456.500.

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1972 en 1976. Postcodes in deze straat: 5641GH, 5641GJ, 5641GK. Er wonen naar schatting 90 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt 't Hofke.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

40 /100
40 Matig
👥 10
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 60
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 18
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 50
Groen
Groen & ruimte
🩺 55
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 70
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Monarchstraat in Eindhoven is 40/100 (Matig). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Investering scoort hier het sterkst met 70/100, terwijl Sociaal Leven het laagst scoort met 10/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
1970-1979
60
Energielabels
A
5
B
8
C
15
D
3

De meeste gebouwen (60) zijn gebouwd in de periode 1970-1979.

Het meest voorkomende energielabel is C (15 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
13%
15–25
18%
25–45
25%
45–65
24%
65+
20%
25–45 jaar is de grootste leeftijdsgroep (25%), gevolgd door 45–65 (24%). Buurt met veel jonge werkenden en gezinnen. Geslacht: 53% man · 47% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
53%
aandeel inwoners
Vrouw
47%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
60
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
58
96.7%
Appartement
2
3.3%
🏡

Buurtinformatie — 't Hofke

3,790
Inwoners
in deze CBS-buurt
2,075
Huishoudens
totaal geregistreerd
1.8
Gem. grootte
personen per huishouden
2,528
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€299.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
33%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€299.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🏡
Koopwoningen
33%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

52%
14%
34%
Nederlands (52%)
Westers (14%)
Niet-westers (34%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
33%
66%
Koop (33%)
Huur (66%)
Woningtype
54%
46%
Eengezins (54%)
Meergezins (46%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (60)

60 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Monarchstraat 1 5641GH 115 m² 1972 D 't Hofke
Monarchstraat 2 5641GJ 132 m² 1972 't Hofke
Monarchstraat 3 5641GH 115 m² 1972 D 't Hofke
Monarchstraat 4 5641GJ 132 m² 1972 C 't Hofke
Monarchstraat 5 5641GH 115 m² 1972 B 't Hofke
Monarchstraat 6 5641GJ 132 m² 1972 't Hofke
Monarchstraat 7 5641GH 115 m² 1972 C 't Hofke
Monarchstraat 8 5641GJ 159 m² 1972 't Hofke
Monarchstraat 9 5641GH 115 m² 1972 't Hofke
Monarchstraat 10 5641GJ 132 m² 1972 't Hofke
Monarchstraat 11 5641GH 132 m² 1976 't Hofke
Monarchstraat 12 5641GJ 132 m² 1972 C 't Hofke
Monarchstraat 13 5641GH 132 m² 1976 't Hofke
Monarchstraat 14 5641GJ 115 m² 1972 B 't Hofke
Monarchstraat 15 5641GH 132 m² 1976 't Hofke
Monarchstraat 16 5641GJ 115 m² 1972 't Hofke
Monarchstraat 17 5641GH 132 m² 1976 A 't Hofke
Monarchstraat 18 5641GJ 133 m² 1972 't Hofke
Monarchstraat 19 5641GH 150 m² 1976 't Hofke
Monarchstraat 20 5641GJ 115 m² 1972 D 't Hofke
Monarchstraat 21 5641GH 132 m² 1976 't Hofke
Monarchstraat 22 5641GJ 102 m² 1976 't Hofke
Monarchstraat 23 5641GH 132 m² 1976 't Hofke
Monarchstraat 24 5641GJ 104 m² 1976 B 't Hofke
Monarchstraat 25 5641GH 132 m² 1976 B 't Hofke
Monarchstraat 26A 5641GJ 64 m² 1976 C 't Hofke
Monarchstraat 26 5641GJ 51 m² 1976 C 't Hofke
Monarchstraat 27 5641GH 132 m² 1975 't Hofke
Monarchstraat 29 5641GH 132 m² 1976 't Hofke
Monarchstraat 30 5641GJ 102 m² 1976 't Hofke
Monarchstraat 31 5641GH 132 m² 1976 C 't Hofke
Monarchstraat 32 5641GJ 106 m² 1976 't Hofke
Monarchstraat 33 5641GH 132 m² 1976 't Hofke
Monarchstraat 34 5641GJ 102 m² 1976 C 't Hofke
Monarchstraat 35 5641GH 132 m² 1976 B 't Hofke
Monarchstraat 36 5641GJ 120 m² 1976 't Hofke
Monarchstraat 37 5641GH 132 m² 1976 C 't Hofke
Monarchstraat 38 5641GJ 119 m² 1976 B 't Hofke
Monarchstraat 39 5641GH 149 m² 1976 C 't Hofke
Monarchstraat 40 5641GJ 108 m² 1976 A 't Hofke
Monarchstraat 41 5641GH 132 m² 1976 B 't Hofke
Monarchstraat 42 5641GJ 102 m² 1976 't Hofke
Monarchstraat 43 5641GH 132 m² 1976 't Hofke
Monarchstraat 44 5641GJ 153 m² 1975 C 't Hofke
Monarchstraat 45 5641GK 154 m² 1976 't Hofke
Monarchstraat 46 5641GJ 115 m² 1972 A 't Hofke
Monarchstraat 47 5641GK 120 m² 1976 C 't Hofke
Monarchstraat 48 5641GJ 117 m² 1972 A 't Hofke
Monarchstraat 49 5641GK 104 m² 1976 C 't Hofke
Monarchstraat 50 5641GJ 117 m² 1972 't Hofke
Monarchstraat 51 5641GK 116 m² 1976 C 't Hofke
Monarchstraat 52 5641GJ 115 m² 1972 B 't Hofke
Monarchstraat 53 5641GK 102 m² 1976 C 't Hofke
Monarchstraat 55 5641GK 157 m² 1976 't Hofke
Monarchstraat 57 5641GK 173 m² 1976 't Hofke
Monarchstraat 59 5641GK 104 m² 1976 C 't Hofke
Monarchstraat 61 5641GK 102 m² 1976 't Hofke
Monarchstraat 63 5641GK 115 m² 1976 't Hofke
Monarchstraat 65 5641GK 102 m² 1976 't Hofke
Monarchstraat 67 5641GK 102 m² 1976 A 't Hofke

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Monarchstraat

Hoeveel adressen heeft de Monarchstraat?

De Monarchstraat in Eindhoven heeft 60 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 67. De gemiddelde woonoppervlakte is 121.7 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1972 en 1976. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Monarchstraat?

De energielabels in de Monarchstraat in Eindhoven variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Monarchstraat bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Monarchstraat?

De Monarchstraat ligt in Eindhoven. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Monarchstraat?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Monarchstraat bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Eindhoven variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Monarchstraat?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.