Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Melkweg, Eindhoven

Eindhoven · 5642CP, 5642CR, 5642CS, 5642CT

Adressen: 86 Bouwjaren: 1900–2000 Gem. opp.: 125.7m² Gem. WOZ: €416.125 Buurt: Doornakkers-West
86
Adressen
~129
Inwoners
125.7m²
Gem. opp.
€416.125
Gem. WOZ (2025)
1900–2000
Bouwjaren
~55
Huishoudens

Over Melkweg in Eindhoven

Melkweg is een straat in Eindhoven, Nederland. Er zijn 86 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 125.7 m². De gemiddelde woningwaarde is €416.125.

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1900 en 2000. Postcodes in deze straat: 5642CP, 5642CR, 5642CS, 5642CT. Er wonen naar schatting 129 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Doornakkers-West.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

46 /100
46 Redelijk
👥 20
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 25
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 70
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Melkweg in Eindhoven is 46/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Sociaal Leven het laagst scoort met 20/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
Voor 1945
59
1945-1959
26
2000-2009
1
Energielabels
A
4
B
1
C
12
D
10
E
3
F
6
G
1

De meeste gebouwen (59) zijn gebouwd in de periode Voor 1945.

Het meest voorkomende energielabel is C (12 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
13%
15–25
16%
25–45
33%
45–65
23%
65+
14%
25–45 jaar is de grootste leeftijdsgroep (33%), gevolgd door 45–65 (23%). Buurt met veel jonge werkenden en gezinnen. Geslacht: 54% man · 46% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
54%
aandeel inwoners
Vrouw
46%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
85
98.8%
Bijeenkomstfunctie
1
1.2%
Woningtypes
86 woningen totaal
Eengezinswoning 73 84.9%
Appartement 12 14.0%
Overig 1 1.2%
🏡

Buurtinformatie — Doornakkers-West

3,555
Inwoners
in deze CBS-buurt
1,950
Huishoudens
totaal geregistreerd
1.8
Gem. grootte
personen per huishouden
5,039
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€301.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
42%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€301.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🏡
Koopwoningen
42%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

54%
15%
31%
Nederlands (54%)
Westers (15%)
Niet-westers (31%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
42%
58%
Koop (42%)
Huur (58%)
Woningtype
74%
26%
Eengezins (74%)
Meergezins (26%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (86)

86 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Melkweg 1 5642CP 118 m² 1945 D Doornakkers-West
Melkweg 2 5642CS 110 m² 1950 D Doornakkers-West
Melkweg 3 5642CP 110 m² 1950 D Doornakkers-West
Melkweg 4 5642CS 96 m² 1950 C Doornakkers-West
Melkweg 5 5642CP 96 m² 1950 C Doornakkers-West
Melkweg 6 5642CS 110 m² 1950 C Doornakkers-West
Melkweg 7 5642CP 96 m² 1950 D Doornakkers-West
Melkweg 8 5642CS 96 m² 1950 C Doornakkers-West
Melkweg 9 5642CP 105 m² 1900 — Doornakkers-West
Melkweg 10 5642CS 103 m² 1950 C Doornakkers-West
Melkweg 11 5642CP 79 m² 1900 — Doornakkers-West
Melkweg 12 5642CS 96 m² 1950 D Doornakkers-West
Melkweg 13 5642CP 96 m² 1900 F Doornakkers-West
Melkweg 14 5642CS 172 m² 1906 C Doornakkers-West
Melkweg 15 5642CP 161 m² 1906 — Doornakkers-West
Melkweg 16 5642CS 137 m² 1906 — Doornakkers-West
Melkweg 17 5642CP 136 m² 1906 — Doornakkers-West
Melkweg 19 5642CP 125 m² 1906 — Doornakkers-West
Melkweg 20 5642CS 248 m² 1929 — Doornakkers-West
Melkweg 21 5642CP 29 m² 2000 — Doornakkers-West
Melkweg 22 5642CS 146 m² 1929 F Doornakkers-West
Melkweg 24 5642CS 140 m² 1929 C Doornakkers-West
Melkweg 26 5642CS 146 m² 1929 D Doornakkers-West
Melkweg 28 5642CS 114 m² 1906 — Doornakkers-West
Melkweg 30 5642CS 135 m² 1900 — Doornakkers-West
Melkweg 32 5642CS 143 m² 1900 — Doornakkers-West
Melkweg 34 5642CS 136 m² 1900 — Doornakkers-West
Melkweg 35 5642CP 118 m² 1929 — Doornakkers-West
Melkweg 36 5642CS 119 m² 1937 — Doornakkers-West
Melkweg 37 5642CP 119 m² 1929 G Doornakkers-West
Melkweg 38 5642CS 127 m² 1937 — Doornakkers-West
Melkweg 39 5642CP 112 m² 1929 — Doornakkers-West
Melkweg 40 5642CS 126 m² 1937 F Doornakkers-West
Melkweg 41 5642CP 110 m² 1929 — Doornakkers-West
Melkweg 42 5642CS 154 m² 1900 — Doornakkers-West
Melkweg 43 5642CP 157 m² 1929 — Doornakkers-West
Melkweg 44 5642CT 164 m² 1900 — Doornakkers-West
Melkweg 45 5642CP 148 m² 1929 F Doornakkers-West
Melkweg 46 5642CT 122 m² 1900 C Doornakkers-West
Melkweg 47 5642CP 130 m² 1929 — Doornakkers-West
Melkweg 48 5642CT 146 m² 1900 — Doornakkers-West
Melkweg 49 5642CP 151 m² 1929 — Doornakkers-West
Melkweg 50 5642CT 118 m² 1926 — Doornakkers-West
Melkweg 51 5642CP 141 m² 1936 F Doornakkers-West
Melkweg 52 5642CT 177 m² 1926 — Doornakkers-West
Melkweg 53 5642CP 158 m² 1936 — Doornakkers-West
Melkweg 54 5642CT 110 m² 1926 — Doornakkers-West
Melkweg 55 5642CR 128 m² 1900 — Doornakkers-West
Melkweg 56 5642CT 96 m² 1926 — Doornakkers-West
Melkweg 57 5642CR 145 m² 1906 — Doornakkers-West
Melkweg 58 5642CT 105 m² 1928 — Doornakkers-West
Melkweg 59 5642CR 151 m² 1918 A Doornakkers-West
Melkweg 60 5642CT 185 m² 1900 A Doornakkers-West
Melkweg 61 5642CR 111 m² 1925 E Doornakkers-West
Melkweg 62 5642CT 136 m² 1900 — Doornakkers-West
Melkweg 63 5642CR 126 m² 1921 — Doornakkers-West
Melkweg 64 5642CT 123 m² 1954 F Doornakkers-West
Melkweg 65 5642CR 147 m² 1921 C Doornakkers-West
Melkweg 66 5642CT 120 m² 1954 B Doornakkers-West
Melkweg 67 5642CR 138 m² 1921 C Doornakkers-West
Melkweg 68 5642CT 107 m² 1954 D Doornakkers-West
Melkweg 69 5642CR 108 m² 1927 — Doornakkers-West
Melkweg 70 5642CT 140 m² 1954 — Doornakkers-West
Melkweg 71 5642CR 116 m² 1927 — Doornakkers-West
Melkweg 72 5642CT 124 m² 1954 A Doornakkers-West
Melkweg 73 5642CR 113 m² 1927 — Doornakkers-West
Melkweg 74 5642CT 124 m² 1954 — Doornakkers-West
Melkweg 75 5642CR 139 m² 1927 E Doornakkers-West
Melkweg 76 5642CT 125 m² 1954 — Doornakkers-West
Melkweg 77 5642CR 121 m² 1927 — Doornakkers-West
Melkweg 78 5642CT 123 m² 1954 — Doornakkers-West
Melkweg 79 5642CR 120 m² 1927 D Doornakkers-West
Melkweg 80 5642CT 123 m² 1954 — Doornakkers-West
Melkweg 81 5642CR 94 m² 1919 — Doornakkers-West
Melkweg 82 5642CT 142 m² 1954 D Doornakkers-West
Melkweg 83 5642CR 92 m² 1928 E Doornakkers-West
Melkweg 85 5642CR 105 m² 1928 C Doornakkers-West
Melkweg 87 5642CR 102 m² 1928 — Doornakkers-West
Melkweg 89 5642CR 142 m² 1928 — Doornakkers-West
Melkweg 91 5642CR 226 m² 1931 — Doornakkers-West
Melkweg 97 5642CR 102 m² 1952 C Doornakkers-West
Melkweg 99 5642CR 92 m² 1952 — Doornakkers-West
Melkweg 101 5642CR 92 m² 1952 D Doornakkers-West
Melkweg 103 5642CR 113 m² 1952 — Doornakkers-West
Melkweg 105 5642CR 113 m² 1952 — Doornakkers-West
Melkweg 107 5642CR 113 m² 1952 A Doornakkers-West
⭐

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Melkweg

Hoeveel adressen heeft de Melkweg?

De Melkweg in Eindhoven heeft 86 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 107. De gemiddelde woonoppervlakte is 125.7 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1900 en 2000. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Melkweg?

De energielabels in de Melkweg in Eindhoven variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Melkweg bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Melkweg?

De Melkweg ligt in Eindhoven. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Melkweg?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Melkweg bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Eindhoven variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Melkweg?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.