Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Oudendijk, Ederveen

Ederveen · 6744PT, 6744PV

Adressen: 50 Bouwjaren: 1872–2024 Gem. opp.: 230.4m² Buurt: Ederveen buitengebied
50
Adressen
~75
Inwoners
230.4m²
Gem. opp.
1872–2024
Bouwjaren
~32
Huishoudens

Over Oudendijk in Ederveen

Oudendijk is een straat in Ederveen, Nederland. Er zijn 50 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 230.4 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1872 en 2024. Postcodes in deze straat: 6744PT, 6744PV. Er wonen naar schatting 75 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Ederveen buitengebied.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

34 /100
34 Matig
👥 28
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 30
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 4
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 80
Groen
Groen & ruimte
🩺 25
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 50
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Oudendijk in Ederveen is 34/100 (Matig). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Groen scoort hier het sterkst met 80/100, terwijl Transport het laagst scoort met 4/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
Voor 1945
22
1945-1959
3
1960-1969
1
1970-1979
6
1980-1989
2
1990-1999
1
2000-2009
7
2010+
8
Energielabels
A
1
B
1
C
1
D
5
E
3
F
3
G
4

De meeste gebouwen (22) zijn gebouwd in de periode Voor 1945.

Het meest voorkomende energielabel is D (5 woningen).

📑

Functies & Woningtypes

Functies
50 objecten totaal
Woonfunctie 43 86.0%
Industriefunctie 3 6.0%
Industriefunctie + Woonfunctie 2 4.0%
Bijeenkomstfunctie + Kantoorfunctie 1 2.0%
Gezondheidszorgfunctie + Woonfunctie 1 2.0%
Woningtypes
50 woningen totaal
Eengezinswoning 40 80.0%
Overig 7 14.0%
Appartement 3 6.0%
🏡

Buurtinformatie — Ederveen buitengebied

1,425
Inwoners
in deze CBS-buurt
445
Huishoudens
totaal geregistreerd
3.2
Gem. grootte
personen per huishouden
200
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€713.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
85%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€713.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
7.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
85%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

95%
Nederlands (95%)
Westers (3%)
Niet-westers (2%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
85%
15%
Koop (85%)
Huur (15%)
Woningtype
88%
13%
Eengezins (88%)
Meergezins (13%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (50)

50 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Oudendijk 1A 6744PT 65 m² 1930 E Ederveen buitengebied
Oudendijk 1B 6744PT 1933 m² 2020 E Ederveen buitengebied
Oudendijk 1 6744PT 246 m² 1930 E Ederveen buitengebied
Oudendijk 3A 6744PT 200 m² 1972 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 3 6744PT 277 m² 1972 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 6 6744PV 201 m² 2007 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 7 6744PT 212 m² 2022 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 8 6744PV 194 m² 1982 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 9A 6744PT 170 m² 1920 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 9 6744PT 234 m² 1920 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 11A 6744PT 152 m² 1970 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 11B 6744PT 188 m² 2004 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 11 6744PT 112 m² 1970 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 12 6744PV 125 m² 1970 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 13 6744PT 284 m² 2004 B Ederveen buitengebied
Oudendijk 14 6744PV 127 m² 1970 F Ederveen buitengebied
Oudendijk 15A 6744PT 101 m² 1925 D Ederveen buitengebied
Oudendijk 15 6744PT 127 m² 1925 D Ederveen buitengebied
Oudendijk 17 6744PT 118 m² 1925 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 18 6744PV 353 m² 2003 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 20 6744PV 289 m² 1920 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 21 6744PT 118 m² 1920 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 22 6744PV 156 m² 1986 C Ederveen buitengebied
Oudendijk 23A 6744PT 73 m² 2008 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 23 6744PT 165 m² 1940 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 24 6744PV 174 m² 1955 G Ederveen buitengebied
Oudendijk 25A 6744PT 176 m² 1910 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 25 6744PT 381 m² 2008 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 26 6744PV 246 m² 1999 A Ederveen buitengebied
Oudendijk 27 6744PT 338 m² 2020 G Ederveen buitengebied
Oudendijk 28 6744PV 100 m² 1920 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 28 6744PV 253 m² 2023 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 29A 6744PT 428 m² 2017 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 29 6744PT 114 m² 1940 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 30 6744PV 170 m² 1935 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 31 6744PT 238 m² 1920 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 32 6744PV 268 m² 1965 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 33 6744PT 183 m² 1910 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 34 6744PV 201 m² 1925 F Ederveen buitengebied
Oudendijk 36 6744PV 163 m² 1920 D Ederveen buitengebied
Oudendijk 37 6744PT 150 m² 1930 G Ederveen buitengebied
Oudendijk 38 6744PV 181 m² 1936 G Ederveen buitengebied
Oudendijk 39A 6744PT 82 m² 1950 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 39 6744PT 167 m² 1950 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 40A 6744PV 122 m² 2024 D Ederveen buitengebied
Oudendijk 40 6744PV 88 m² 1910 D Ederveen buitengebied
Oudendijk 41 6744PT 194 m² 1872 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 42 6744PV 434 m² 2003 — Ederveen buitengebied
Oudendijk 43 6744PT 247 m² 2023 F Ederveen buitengebied
Oudendijk 45 6744PT 204 m² 2020 — Ederveen buitengebied
⭐

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Oudendijk

Hoeveel adressen heeft de Oudendijk?

De Oudendijk in Ederveen heeft 50 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 45. De gemiddelde woonoppervlakte is 230.4 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1872 en 2024. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Oudendijk?

De energielabels in de Oudendijk in Ederveen variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Oudendijk bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Oudendijk?

De Oudendijk ligt in Ederveen. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Oudendijk?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Oudendijk bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Ederveen variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Oudendijk?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.