Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Deventer / Industrieterrein / Hanzeweg

Hanzeweg, Deventer

Deventer · 7418AT, 7418AV, 7418AW

Adressen: 78 Bouwjaren: 1946–2019 Gem. opp.: 878.2m² Buurt: Industrieterrein
78
Adressen
~117
Inwoners
878.2m²
Gem. opp.
1946–2019
Bouwjaren
~50
Huishoudens

Over Hanzeweg in Deventer

Hanzeweg is een straat in Deventer, Nederland. Er zijn 78 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 878.2 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1946 en 2019. Postcodes in deze straat: 7418AT, 7418AV, 7418AW. Er wonen naar schatting 117 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Industrieterrein.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

29 /100
29 Matig
👥 5
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 30
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 4
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 80
Groen
Groen & ruimte
🩺 25
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 50
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Hanzeweg in Deventer is 29/100 (Matig). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Groen scoort hier het sterkst met 80/100, terwijl Transport het laagst scoort met 4/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
1945-1959
6
1960-1969
5
1970-1979
4
1980-1989
10
1990-1999
10
2000-2009
17
2010+
26
Energielabels
A++
12
A+
12
A
18
B
1
C
2
F
3
G
4

De meeste gebouwen (26) zijn gebouwd in de periode 2010+.

Het meest voorkomende energielabel is A (18 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
7%
15–25
12%
25–45
31%
45–65
31%
65+
21%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (31%), gevolgd door 25–45 (31%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 62% man · 38% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
62%
aandeel inwoners
Vrouw
38%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
78 objecten totaal
Kantoorfunctie 33 42.3%
Industriefunctie 26 33.3%
Winkelfunctie 9 11.5%
Industriefunctie + Kantoorfunctie 3 3.8%
Industriefunctie + Winkelfunctie 2 2.6%
Woonfunctie 2 2.6%
Industriefunctie + Woonfunctie 1 1.3%
Kantoorfunctie + Woonfunctie 1 1.3%
Woonfunctie + Kantoorfunctie 1 1.3%
Woningtypes
78 woningen totaal
Overig 76 97.4%
Studio 1 1.3%
Eengezinswoning 1 1.3%
🏡

Buurtinformatie — Industrieterrein

210
Inwoners
in deze CBS-buurt
80
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.0
Gem. grootte
personen per huishouden
86
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€230.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
44%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€230.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
774.0 per 1.000 inwoners
Zeer onveilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
44%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

65%
9%
27%
Nederlands (65%)
Westers (9%)
Niet-westers (27%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
44%
54%
Koop (44%)
Huur (54%)
Woningtype
81%
19%
Eengezins (81%)
Meergezins (19%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (78)

78 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Hanzeweg 1A 7418AW 403 m² 2012 A Industrieterrein
Hanzeweg 1B 7418AW 638 m² 2012 A Industrieterrein
Hanzeweg 1C 7418AW 638 m² 2012 A Industrieterrein
Hanzeweg 1D 7418AW 638 m² 2012 A Industrieterrein
Hanzeweg 1E 7418AW 638 m² 2012 A Industrieterrein
Hanzeweg 1F 7418AW 638 m² 2012 A Industrieterrein
Hanzeweg 1G 7418AW 638 m² 2012 A Industrieterrein
Hanzeweg 1H 7418AW 638 m² 2012 A Industrieterrein
Hanzeweg 1 7418AW 235 m² 2012 A Industrieterrein
Hanzeweg 2 7418AW 531 m² 2005 — Industrieterrein
Hanzeweg 3A 7418AW 354 m² 2012 A++ Industrieterrein
Hanzeweg 3B 7418AW 693 m² 2012 A++ Industrieterrein
Hanzeweg 3C 7418AW 693 m² 2012 A++ Industrieterrein
Hanzeweg 3D 7418AW 693 m² 2012 A++ Industrieterrein
Hanzeweg 3E 7418AW 693 m² 2012 A++ Industrieterrein
Hanzeweg 3F 7418AW 693 m² 2012 A++ Industrieterrein
Hanzeweg 3 7418AW 270 m² 2012 A++ Industrieterrein
Hanzeweg 4 7418AW 560 m² 1999 — Industrieterrein
Hanzeweg 5A 7418AW 290 m² 2012 A+++ Industrieterrein
Hanzeweg 5B 7418AW 614 m² 2012 A+++ Industrieterrein
Hanzeweg 5C 7418AW 614 m² 2012 A+++ Industrieterrein
Hanzeweg 5D 7418AW 620 m² 2012 A+++ Industrieterrein
Hanzeweg 5E 7418AW 620 m² 2012 A+++ Industrieterrein
Hanzeweg 5F 7418AW 620 m² 2012 A+++ Industrieterrein
Hanzeweg 5G 7418AW 620 m² 2012 A+++ Industrieterrein
Hanzeweg 5 7418AW 273 m² 2012 A+++ Industrieterrein
Hanzeweg 6 7418AW 258 m² 1961 — Industrieterrein
Hanzeweg 8 7418AW 344 m² 1962 — Industrieterrein
Hanzeweg 10 7418AW 446 m² 2001 — Industrieterrein
Hanzeweg 12 7418AW 62 m² 1949 — Industrieterrein
Hanzeweg 14 7418AW 5077 m² 1963 — Industrieterrein
Hanzeweg 18 7418AW 1275 m² 1988 — Industrieterrein
Hanzeweg 19 7418AV 1960 m² 1963 — Industrieterrein
Hanzeweg 20 7418AT 1050 m² 1962 A Industrieterrein
Hanzeweg 22 7418AT 4045 m² 1981 A Industrieterrein
Hanzeweg 24A 7418AT 300 m² 1981 A Industrieterrein
Hanzeweg 24 7418AT 1200 m² 1981 A Industrieterrein
Hanzeweg 26A 7418AT 695 m² 1981 A Industrieterrein
Hanzeweg 26 7418AT 1305 m² 1981 A Industrieterrein
Hanzeweg 27 7418AV 1468 m² 2013 — Industrieterrein
Hanzeweg 29 7418AV 2189 m² 1976 — Industrieterrein
Hanzeweg 31 7418AV 1435 m² 1995 A++ Industrieterrein
Hanzeweg 32 7418AT 634 m² 1984 — Industrieterrein
Hanzeweg 34 7418AT 1979 m² 1986 — Industrieterrein
Hanzeweg 35A 7418AV 47 m² 1947 G Industrieterrein
Hanzeweg 35 7418AV 54 m² 1947 G Industrieterrein
Hanzeweg 36 7418AT 86 m² 1992 — Industrieterrein
Hanzeweg 38 7418AT 3648 m² 1998 — Industrieterrein
Hanzeweg 39 7418AV 2622 m² 1989 — Industrieterrein
Hanzeweg 40 7418AT 5010 m² 1979 A Industrieterrein
Hanzeweg 41 7418AV 108 m² 1951 C Industrieterrein
Hanzeweg 43A 7418AV 214 m² 1951 F Industrieterrein
Hanzeweg 43B 7418AV 491 m² 1998 F Industrieterrein
Hanzeweg 43 7418AV 531 m² 1946 F Industrieterrein
Hanzeweg 44 7418AT 558 m² 1970 — Industrieterrein
Hanzeweg 45A 7418AV 358 m² 2002 A+ Industrieterrein
Hanzeweg 45B 7418AV 269 m² 2002 A+ Industrieterrein
Hanzeweg 45C 7418AV 224 m² 2002 A+ Industrieterrein
Hanzeweg 45D 7418AV 224 m² 2002 A+ Industrieterrein
Hanzeweg 45E 7418AV 221 m² 2002 A+ Industrieterrein
Hanzeweg 45F 7418AV 210 m² 2002 A+ Industrieterrein
Hanzeweg 45G 7418AV 210 m² 2002 A+ Industrieterrein
Hanzeweg 45H 7418AV 210 m² 2002 A+ Industrieterrein
Hanzeweg 45K 7418AV 210 m² 2002 A+ Industrieterrein
Hanzeweg 45L 7418AV 210 m² 2002 A+ Industrieterrein
Hanzeweg 45M 7418AV 264 m² 2002 A+ Industrieterrein
Hanzeweg 45 7418AV 622 m² 2019 A+ Industrieterrein
Hanzeweg 46 7418AT 437 m² 1989 C Industrieterrein
Hanzeweg 47 7418AV 927 m² 1978 — Industrieterrein
Hanzeweg 50 7418AT 727 m² 1999 A Industrieterrein
Hanzeweg 51 7418AV 859 m² 1993 B Industrieterrein
Hanzeweg 52 7418AT 3095 m² 1993 A++ Industrieterrein
Hanzeweg 53A 7418AV 499 m² 2008 A++ Industrieterrein
Hanzeweg 53 7418AV 1145 m² 2008 A++ Industrieterrein
Hanzeweg 55 7418AV 695 m² 2008 A++ Industrieterrein
Hanzeweg 57 7418AV 870 m² 2003 A Industrieterrein
Hanzeweg 60 7418AT 1140 m² 1990 G Industrieterrein
Hanzeweg 70 7418AT 1229 m² 1990 G Industrieterrein
⭐

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Hanzeweg

Hoeveel adressen heeft de Hanzeweg?

De Hanzeweg in Deventer heeft 78 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 70. De gemiddelde woonoppervlakte is 878.2 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1946 en 2019. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Hanzeweg?

De energielabels in de Hanzeweg in Deventer variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Hanzeweg bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Hanzeweg?

De Hanzeweg ligt in Deventer. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Hanzeweg?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Hanzeweg bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Deventer variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Hanzeweg?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.