Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / De Knipe / De Knipe / Meyerweg

Meyerweg, De Knipe

De Knipe · 8456GA, 8456GB, 8456GC, 8456GD, 8456GE, 8456GG, 8456GH, 8456GJ, 8456HE, 8456HG

Adressen: 147 Bouwjaren: 1661–2025 Gem. opp.: 174.3m² Gem. WOZ: €273.250 Buurt: De Knipe
147
Adressen
~220
Inwoners
174.3m²
Gem. opp.
€273.250
Gem. WOZ (2025)
1661–2025
Bouwjaren
~95
Huishoudens

Over Meyerweg in De Knipe

Meyerweg is een straat in De Knipe, Nederland. Er zijn 147 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 174.3 m². De gemiddelde woningwaarde is €273.250.

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1661 en 2025. Postcodes in deze straat: 8456GA, 8456GB, 8456GC, 8456GD, 8456GE, 8456GG, 8456GH, 8456GJ, 8456HE, 8456HG. Er wonen naar schatting 220 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt De Knipe.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

34 /100
34 Matig
👥 28
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 30
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 4
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 80
Groen
Groen & ruimte
🩺 25
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 55
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Meyerweg in De Knipe is 34/100 (Matig). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Groen scoort hier het sterkst met 80/100, terwijl Transport het laagst scoort met 4/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
Voor 1945
96
1945-1959
5
1960-1969
7
1970-1979
15
1980-1989
9
1990-1999
7
2000-2009
3
2010+
5
Energielabels
A++
1
A+
1
A
12
B
6
C
8
D
12
E
4
F
5
G
12

De meeste gebouwen (96) zijn gebouwd in de periode Voor 1945.

Het meest voorkomende energielabel is D (12 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
14%
15–25
12%
25–45
19%
45–65
34%
65+
22%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (34%), gevolgd door 65+ (22%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 50% man · 50% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
50%
aandeel inwoners
Vrouw
50%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
147 objecten totaal
Woonfunctie 137 93.2%
Industriefunctie 3 2.0%
Bijeenkomstfunctie 2 1.4%
Winkelfunctie 2 1.4%
Industriefunctie + Woonfunctie 1 0.7%
Bijeenkomstfunctie + Woonfunctie 1 0.7%
Kantoorfunctie + Woonfunctie 1 0.7%
Woningtypes
147 woningen totaal
Eengezinswoning 108 73.5%
Appartement 28 19.0%
Overig 10 6.8%
Studio 1 0.7%
🏡

Buurtinformatie — De Knipe

1,370
Inwoners
in deze CBS-buurt
570
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.4
Gem. grootte
personen per huishouden
276
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€394.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
87%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€394.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
8.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
87%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

95%
Nederlands (95%)
Westers (3%)
Niet-westers (3%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
87%
13%
Koop (87%)
Huur (13%)
Woningtype
98%
Eengezins (98%)
Meergezins (2%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (147)

147 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Meyerweg 1 8456GA 245 m² 1916 — De Knipe
Meyerweg 2 8456GG 134 m² 1910 — De Knipe
Meyerweg 4 8456GG 212 m² 1980 — De Knipe
Meyerweg 5A 8456GA 213 m² 2011 — De Knipe
Meyerweg 5B 8456GA 569 m² 2020 — De Knipe
Meyerweg 5 8456GA 139 m² 1965 — De Knipe
Meyerweg 7 8456GA 148 m² 1904 — De Knipe
Meyerweg 10 8456GG 131 m² 1935 E De Knipe
Meyerweg 11 8456GA 52 m² 1908 — De Knipe
Meyerweg 13 8456GA 111 m² 1911 B De Knipe
Meyerweg 14 8456GG 128 m² 1911 — De Knipe
Meyerweg 15 8456GA 199 m² 1977 — De Knipe
Meyerweg 16 8456GG 134 m² 1905 B De Knipe
Meyerweg 18 8456GG 53 m² 1905 — De Knipe
Meyerweg 19 8456GA 135 m² 1937 — De Knipe
Meyerweg 20 8456GG 109 m² 1920 — De Knipe
Meyerweg 21 8456GA 147 m² 1900 — De Knipe
Meyerweg 22 8456GG 63 m² 1925 — De Knipe
Meyerweg 24 8456GG 127 m² 1925 — De Knipe
Meyerweg 25 8456GA 169 m² 1895 D De Knipe
Meyerweg 26 8456GG 79 m² 1980 — De Knipe
Meyerweg 27 8456GA 209 m² 2005 — De Knipe
Meyerweg 28 8456GG 160 m² 1975 A De Knipe
Meyerweg 29 8456GA 163 m² 1920 — De Knipe
Meyerweg 30 8456GG 137 m² 1917 G De Knipe
Meyerweg 31 8456GA 142 m² 1920 F De Knipe
Meyerweg 32 8456GG 420 m² 1973 — De Knipe
Meyerweg 33 8456GA 118 m² 1930 — De Knipe
Meyerweg 34 8456GG 130 m² 1910 C De Knipe
Meyerweg 35 8456GA 87 m² 1910 G De Knipe
Meyerweg 36 8456GG 55 m² 1910 C De Knipe
Meyerweg 38 8456GG 136 m² 1938 — De Knipe
Meyerweg 39 8456GA 104 m² 1910 A De Knipe
Meyerweg 40A 8456GG 205 m² 1975 — De Knipe
Meyerweg 40 8456GG 109 m² 1950 — De Knipe
Meyerweg 41 8456GA 104 m² 1910 A De Knipe
Meyerweg 42 8456GH 128 m² 1910 — De Knipe
Meyerweg 43 8456GB 56 m² 1980 — De Knipe
Meyerweg 44 8456GH 100 m² 1910 — De Knipe
Meyerweg 45 8456GB 95 m² 1960 B De Knipe
Meyerweg 46 8456GH 223 m² 1930 A De Knipe
Meyerweg 47 8456GB 136 m² 1968 — De Knipe
Meyerweg 48 8456GH 126 m² 1915 — De Knipe
Meyerweg 49 8456GB 93 m² 1900 G De Knipe
Meyerweg 50 8456GH 482 m² 1936 — De Knipe
Meyerweg 51 8456GB 95 m² 1900 — De Knipe
Meyerweg 52 8456GH 99 m² 1915 G De Knipe
Meyerweg 53 8456GB 130 m² 1900 G De Knipe
Meyerweg 54 8456GH 83 m² 1915 G De Knipe
Meyerweg 55 8456GB 108 m² 1955 F De Knipe
Meyerweg 57 8456GB 282 m² 1927 — De Knipe
Meyerweg 58 8456GH 190 m² 1920 E De Knipe
Meyerweg 61 8456GB 139 m² 1913 D De Knipe
Meyerweg 62 8456GH 336 m² 1988 — De Knipe
Meyerweg 64 8456GH 269 m² 1898 — De Knipe
Meyerweg 65 8456GB 107 m² 1920 D De Knipe
Meyerweg 66 8456GH 178 m² 1778 — De Knipe
Meyerweg 67 8456GB 162 m² 2025 G De Knipe
Meyerweg 68 8456GH 124 m² 1915 — De Knipe
Meyerweg 69 8456GB 95 m² 1922 C De Knipe
Meyerweg 70 8456GH 400 m² 1930 — De Knipe
Meyerweg 72 8456GH 211 m² 1934 D De Knipe
Meyerweg 73 8456GB 345 m² 1913 D De Knipe
Meyerweg 74 8456GH 193 m² 1661 — De Knipe
Meyerweg 75 8456GB 162 m² 1912 G De Knipe
Meyerweg 76 8456GH 148 m² 1920 D De Knipe
Meyerweg 77A 8456GB 89 m² 1920 — De Knipe
Meyerweg 77 8456GB 410 m² 1920 — De Knipe
Meyerweg 79 8456GB 166 m² 1920 — De Knipe
Meyerweg 81 8456GB 123 m² 1900 — De Knipe
Meyerweg 83 8456GC 200 m² 1900 — De Knipe
Meyerweg 85 8456GC 105 m² 1900 — De Knipe
Meyerweg 86 8456GH 126 m² 1925 — De Knipe
Meyerweg 87 8456GC 184 m² 1900 — De Knipe
Meyerweg 88 8456GH 36 m² 1910 — De Knipe
Meyerweg 89 8456GC 122 m² 1900 — De Knipe
Meyerweg 90 8456GJ 135 m² 1930 C De Knipe
Meyerweg 91 8456GC 137 m² 1900 G De Knipe
Meyerweg 92 8456GJ 405 m² 1918 — De Knipe
Meyerweg 93 8456GC 272 m² 1935 G De Knipe
Meyerweg 94 8456GJ 69 m² 1905 — De Knipe
Meyerweg 95 8456GC 107 m² 1920 A De Knipe
Meyerweg 96 8456GJ 83 m² 1905 — De Knipe
Meyerweg 97 8456GC 190 m² 1979 — De Knipe
Meyerweg 98 8456GJ 53 m² 1905 — De Knipe
Meyerweg 99 8456GC 160 m² 2024 A+++ De Knipe
Meyerweg 100 8456GJ 116 m² 1988 D De Knipe
Meyerweg 101 8456GC 172 m² 1911 A+ De Knipe
Meyerweg 102 8456GJ 124 m² 1988 B De Knipe
Meyerweg 103 8456GC 133 m² 1900 F De Knipe
Meyerweg 105 8456GC 113 m² 1900 — De Knipe
Meyerweg 106A 8456GJ 210 m² 1974 A De Knipe
Meyerweg 106B 8456GJ 75 m² 1990 A De Knipe
Meyerweg 106C 8456GJ 75 m² 1990 A De Knipe
Meyerweg 106 8456GJ 157 m² 1965 A De Knipe
Meyerweg 107 8456GC 108 m² 1920 E De Knipe
Meyerweg 108 8456GJ 144 m² 1989 — De Knipe
Meyerweg 109 8456GC 154 m² 1920 — De Knipe
Meyerweg 110 8456GJ 141 m² 1978 B De Knipe
Meyerweg 111 8456GC 134 m² 1953 — De Knipe
⭐

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Meyerweg

Hoeveel adressen heeft de Meyerweg?

De Meyerweg in De Knipe heeft 147 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 185. De gemiddelde woonoppervlakte is 174.3 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1661 en 2025. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Meyerweg?

De energielabels in de Meyerweg in De Knipe variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Meyerweg bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Meyerweg?

De Meyerweg ligt in De Knipe. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Meyerweg?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Meyerweg bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in De Knipe variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Meyerweg?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.