Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Daarle / Dorp Daarle / Oetbrink

Oetbrink, Daarle

Daarle · 7688RP

Adressen: 43 Bouwjaren: 1996–2024 Gem. opp.: 154.9m² Buurt: Dorp Daarle
43
Adressen
~64
Inwoners
154.9m²
Gem. opp.
1996–2024
Bouwjaren
~27
Huishoudens

Over Oetbrink in Daarle

Oetbrink is een straat in Daarle, Nederland. Er zijn 43 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 154.9 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1996 en 2024. Postcodes in deze straat: 7688RP. Er wonen naar schatting 64 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Dorp Daarle.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

42 /100
42 Matig
👥 32
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 60
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 18
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 50
Groen
Groen & ruimte
🩺 55
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 50
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Oetbrink in Daarle is 42/100 (Matig). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 60/100, terwijl Transport het laagst scoort met 18/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
1990-1999
7
2000-2009
10
2010+
26
Energielabels
A+
2
A
7
B
2

De meeste gebouwen (26) zijn gebouwd in de periode 2010+.

Het meest voorkomende energielabel is A (7 woningen).

📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
43
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
43
100.0%
🏡

Buurtinformatie — Dorp Daarle

585
Inwoners
in deze CBS-buurt
220
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.6
Gem. grootte
personen per huishouden
2,078
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€369.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
81%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€369.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
12.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
81%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

97%
Nederlands (97%)
Westers (1%)
Niet-westers (2%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
81%
19%
Koop (81%)
Huur (19%)
Woningtype
90%
Eengezins (90%)
Meergezins (10%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (43)

43 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Oetbrink 1 7688RP 138 m² 1996 B Dorp Daarle
Oetbrink 2 7688RP 120 m² 1996 — Dorp Daarle
Oetbrink 3 7688RP 137 m² 1997 — Dorp Daarle
Oetbrink 4 7688RP 150 m² 1996 — Dorp Daarle
Oetbrink 5 7688RP 143 m² 1998 — Dorp Daarle
Oetbrink 6 7688RP 129 m² 1999 — Dorp Daarle
Oetbrink 8 7688RP 143 m² 1998 — Dorp Daarle
Oetbrink 9 7688RP 170 m² 2004 — Dorp Daarle
Oetbrink 10 7688RP 227 m² 2004 B Dorp Daarle
Oetbrink 11 7688RP 140 m² 2007 — Dorp Daarle
Oetbrink 12 7688RP 196 m² 2004 — Dorp Daarle
Oetbrink 13 7688RP 149 m² 2007 — Dorp Daarle
Oetbrink 14 7688RP 196 m² 2004 — Dorp Daarle
Oetbrink 15 7688RP 150 m² 2010 — Dorp Daarle
Oetbrink 16 7688RP 175 m² 2007 A Dorp Daarle
Oetbrink 17 7688RP 150 m² 2010 A Dorp Daarle
Oetbrink 18 7688RP 131 m² 2007 A Dorp Daarle
Oetbrink 20 7688RP 131 m² 2007 — Dorp Daarle
Oetbrink 21 7688RP 222 m² 2017 — Dorp Daarle
Oetbrink 22 7688RP 164 m² 2007 A Dorp Daarle
Oetbrink 23 7688RP 222 m² 2017 — Dorp Daarle
Oetbrink 24 7688RP 175 m² 2011 A Dorp Daarle
Oetbrink 25 7688RP 168 m² 2014 — Dorp Daarle
Oetbrink 26 7688RP 143 m² 2017 — Dorp Daarle
Oetbrink 27 7688RP 168 m² 2014 — Dorp Daarle
Oetbrink 28 7688RP 162 m² 2024 — Dorp Daarle
Oetbrink 30 7688RP 174 m² 2010 — Dorp Daarle
Oetbrink 31 7688RP 160 m² 2012 A Dorp Daarle
Oetbrink 32 7688RP 130 m² 2018 A+ Dorp Daarle
Oetbrink 33 7688RP 140 m² 2012 — Dorp Daarle
Oetbrink 34 7688RP 135 m² 2018 A+ Dorp Daarle
Oetbrink 35 7688RP 140 m² 2012 — Dorp Daarle
Oetbrink 36 7688RP 142 m² 2018 — Dorp Daarle
Oetbrink 37 7688RP 140 m² 2012 — Dorp Daarle
Oetbrink 38 7688RP 130 m² 2018 — Dorp Daarle
Oetbrink 39 7688RP 181 m² 2021 — Dorp Daarle
Oetbrink 40 7688RP 142 m² 2019 — Dorp Daarle
Oetbrink 41 7688RP 136 m² 2022 — Dorp Daarle
Oetbrink 42 7688RP 141 m² 2019 A Dorp Daarle
Oetbrink 43 7688RP 156 m² 2022 — Dorp Daarle
Oetbrink 44 7688RP 142 m² 2019 — Dorp Daarle
Oetbrink 45 7688RP 126 m² 2022 — Dorp Daarle
Oetbrink 46 7688RP 145 m² 2020 — Dorp Daarle
⭐

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Oetbrink

Hoeveel adressen heeft de Oetbrink?

De Oetbrink in Daarle heeft 43 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 46. De gemiddelde woonoppervlakte is 154.9 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1996 en 2024. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Oetbrink?

De energielabels in de Oetbrink in Daarle variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Oetbrink bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Oetbrink?

De Oetbrink ligt in Daarle. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Oetbrink?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Oetbrink bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Daarle variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Oetbrink?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.