De Veldweide, Brummen
Brummen · 6971ME
Over De Veldweide in Brummen
De Veldweide is een straat in Brummen, Nederland. Er zijn 46 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 140.0 m².
De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1993 en 1999. Postcodes in deze straat: 6971ME. Er wonen naar schatting 69 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Elzenbos.
Life Score
Buurtindicator op basis van 6 factoren
De meeste gebouwen (46) zijn gebouwd in de periode 1990-1999.
Het meest voorkomende energielabel is B (9 woningen).
Demografie
Functies & Woningtypes
Buurtinformatie — Elzenbos
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Buurt in cijfers
Herkomst inwoners
Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).
Woningtypen (CBS)
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Voorzieningen in de buurt
Straten in de buurt
Alle adressen (46)
| Adres | Postcode | Opp. | Bouwjaar | Label | Buurt |
|---|---|---|---|---|---|
| De Veldweide 1 | 6971ME | 163 m² | 1993 | — | Elzenbos |
| De Veldweide 2 | 6971ME | 99 m² | 1994 | — | Elzenbos |
| De Veldweide 3 | 6971ME | 122 m² | 1993 | B | Elzenbos |
| De Veldweide 4 | 6971ME | 122 m² | 1994 | B | Elzenbos |
| De Veldweide 5 | 6971ME | 117 m² | 1993 | — | Elzenbos |
| De Veldweide 6 | 6971ME | 140 m² | 1994 | — | Elzenbos |
| De Veldweide 7 | 6971ME | 140 m² | 1993 | — | Elzenbos |
| De Veldweide 8 | 6971ME | 122 m² | 1994 | — | Elzenbos |
| De Veldweide 9 | 6971ME | 135 m² | 1993 | B | Elzenbos |
| De Veldweide 10 | 6971ME | 153 m² | 1994 | — | Elzenbos |
| De Veldweide 11 | 6971ME | 145 m² | 1993 | A | Elzenbos |
| De Veldweide 12 | 6971ME | 136 m² | 1994 | B | Elzenbos |
| De Veldweide 13 | 6971ME | 169 m² | 1993 | B | Elzenbos |
| De Veldweide 14 | 6971ME | 142 m² | 1994 | — | Elzenbos |
| De Veldweide 15 | 6971ME | 135 m² | 1993 | — | Elzenbos |
| De Veldweide 16 | 6971ME | 114 m² | 1994 | — | Elzenbos |
| De Veldweide 17 | 6971ME | 117 m² | 1993 | — | Elzenbos |
| De Veldweide 18 | 6971ME | 136 m² | 1994 | A | Elzenbos |
| De Veldweide 19 | 6971ME | 138 m² | 1993 | C | Elzenbos |
| De Veldweide 20 | 6971ME | 130 m² | 1994 | — | Elzenbos |
| De Veldweide 21 | 6971ME | 156 m² | 1993 | A++ | Elzenbos |
| De Veldweide 22 | 6971ME | 132 m² | 1994 | — | Elzenbos |
| De Veldweide 23 | 6971ME | 148 m² | 1993 | — | Elzenbos |
| De Veldweide 24 | 6971ME | 135 m² | 1994 | B | Elzenbos |
| De Veldweide 25 | 6971ME | 135 m² | 1993 | A | Elzenbos |
| De Veldweide 26 | 6971ME | 143 m² | 1997 | — | Elzenbos |
| De Veldweide 27 | 6971ME | 136 m² | 1993 | — | Elzenbos |
| De Veldweide 28 | 6971ME | 142 m² | 1997 | — | Elzenbos |
| De Veldweide 29 | 6971ME | 148 m² | 1996 | — | Elzenbos |
| De Veldweide 30 | 6971ME | 226 m² | 1999 | — | Elzenbos |
| De Veldweide 31 | 6971ME | 148 m² | 1996 | — | Elzenbos |
| De Veldweide 32 | 6971ME | 218 m² | 1999 | B | Elzenbos |
| De Veldweide 33 | 6971ME | 148 m² | 1996 | A | Elzenbos |
| De Veldweide 34 | 6971ME | 224 m² | 1999 | — | Elzenbos |
| De Veldweide 35 | 6971ME | 114 m² | 1996 | B | Elzenbos |
| De Veldweide 36 | 6971ME | 224 m² | 1999 | A | Elzenbos |
| De Veldweide 37 | 6971ME | 114 m² | 1996 | A | Elzenbos |
| De Veldweide 38 | 6971ME | 224 m² | 1999 | — | Elzenbos |
| De Veldweide 39 | 6971ME | 114 m² | 1996 | A | Elzenbos |
| De Veldweide 41A | 6971ME | 114 m² | 1996 | C | Elzenbos |
| De Veldweide 41 | 6971ME | 118 m² | 1996 | C | Elzenbos |
| De Veldweide 43 | 6971ME | 128 m² | 1994 | — | Elzenbos |
| De Veldweide 45 | 6971ME | 129 m² | 1994 | — | Elzenbos |
| De Veldweide 47 | 6971ME | 114 m² | 1994 | — | Elzenbos |
| De Veldweide 49 | 6971ME | 114 m² | 1994 | B | Elzenbos |
| De Veldweide 53 | 6971ME | 18 m² | 1993 | — | Elzenbos |
Ervaringen & herinneringen
Deel jouw ervaring
Veelgestelde vragen over de De Veldweide
Hoeveel adressen heeft de De Veldweide?
De De Veldweide in Brummen heeft 46 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 53. De gemiddelde woonoppervlakte is 140.0 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1993 en 1999. Op Woningsearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.
Wat zijn de energielabels in de De Veldweide?
De energielabels in de De Veldweide in Brummen variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op Woningsearch kunt u de energielabels van alle adressen in de De Veldweide bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.
In welke buurt ligt de De Veldweide?
De De Veldweide ligt in Brummen. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op Woningsearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de De Veldweide?
De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op Woningsearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de De Veldweide bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Brummen variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.
Welke databronnen gebruikt Woningsearch voor de De Veldweide?
Woningsearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. Woningsearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.
