Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Breda / Blauwe Kei / Pelsakker

Pelsakker, Breda

Breda · 4834AG

Adressen: 42 Bouwjaren: 1960–1971 Gem. opp.: 110.0m² Buurt: Blauwe Kei
42
Adressen
~63
Inwoners
110.0m²
Gem. opp.
1960–1971
Bouwjaren
~27
Huishoudens

Over Pelsakker in Breda

Pelsakker is een straat in Breda, Nederland. Er zijn 42 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 110.0 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1960 en 1971. Postcodes in deze straat: 4834AG. Er wonen naar schatting 63 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Blauwe Kei.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

47 /100
47 Redelijk
👥 39
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 25
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 50
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Pelsakker in Breda is 47/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Transport het laagst scoort met 25/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
1960-1969
32
1970-1979
10
Energielabels
A+
3
A
1
B
2
C
4
D
5
E
3
F
4

De meeste gebouwen (32) zijn gebouwd in de periode 1960-1969.

Het meest voorkomende energielabel is D (5 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
18%
15–25
12%
25–45
25%
45–65
26%
65+
19%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (26%), gevolgd door 25–45 (25%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 48% man · 52% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
48%
aandeel inwoners
Vrouw
52%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
36
85.7%
Overige
6
14.3%
Woningtypes
Eengezinswoning
36
85.7%
Overig
6
14.3%
🏡

Buurtinformatie — Blauwe Kei

3,870
Inwoners
in deze CBS-buurt
1,795
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.1
Gem. grootte
personen per huishouden
5,493
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€442.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
79%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€442.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
24.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
79%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

82%
9%
9%
Nederlands (82%)
Westers (9%)
Niet-westers (9%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
79%
21%
Koop (79%)
Huur (21%)
Woningtype
81%
19%
Eengezins (81%)
Meergezins (19%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (42)

42 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Pelsakker 2 4834AG 130 m² 1962 D Blauwe Kei
Pelsakker 3 4834AG 126 m² 1970 Blauwe Kei
Pelsakker 4 4834AG 106 m² 1962 Blauwe Kei
Pelsakker 5 4834AG 121 m² 1970 Blauwe Kei
Pelsakker 6 4834AG 100 m² 1962 A+ Blauwe Kei
Pelsakker 7 4834AG 137 m² 1970 Blauwe Kei
Pelsakker 8 4834AG 100 m² 1962 Blauwe Kei
Pelsakker 9 4834AG 121 m² 1970 Blauwe Kei
Pelsakker 10 4834AG 116 m² 1962 F Blauwe Kei
Pelsakker 11 4834AG 139 m² 1970 C Blauwe Kei
Pelsakker 12 4834AG 116 m² 1962 Blauwe Kei
Pelsakker 13 4834AG 138 m² 1970 C Blauwe Kei
Pelsakker 14 4834AG 116 m² 1962 B Blauwe Kei
Pelsakker 15 4834AG 125 m² 1962 Blauwe Kei
Pelsakker 16 4834AG 119 m² 1962 E Blauwe Kei
Pelsakker 17 4834AG 107 m² 1962 Blauwe Kei
Pelsakker 18 4834AG 100 m² 1962 Blauwe Kei
Pelsakker 19 4834AG 151 m² 1960 F Blauwe Kei
Pelsakker 20 4834AG 119 m² 1962 D Blauwe Kei
Pelsakker 21 4834AG 140 m² 1962 Blauwe Kei
Pelsakker 22 4834AG 100 m² 1962 E Blauwe Kei
Pelsakker 23 4834AG 130 m² 1962 E Blauwe Kei
Pelsakker 24 4834AG 111 m² 1962 Blauwe Kei
Pelsakker 25 4834AG 113 m² 1962 C Blauwe Kei
Pelsakker 26 4834AG 163 m² 1962 F Blauwe Kei
Pelsakker 27 4834AG 109 m² 1962 A+ Blauwe Kei
Pelsakker 29 4834AG 107 m² 1962 D Blauwe Kei
Pelsakker 31 4834AG 117 m² 1962 D Blauwe Kei
Pelsakker 40 4834AG 16 m² 1961 Blauwe Kei
Pelsakker 42 4834AG 16 m² 1961 Blauwe Kei
Pelsakker 44 4834AG 16 m² 1961 Blauwe Kei
Pelsakker 46 4834AG 16 m² 1961 Blauwe Kei
Pelsakker 48 4834AG 16 m² 1961 Blauwe Kei
Pelsakker 50 4834AG 16 m² 1961 Blauwe Kei
Pelsakker 52 4834AG 122 m² 1961 F Blauwe Kei
Pelsakker 54 4834AG 123 m² 1961 C Blauwe Kei
Pelsakker 56 4834AG 123 m² 1961 D Blauwe Kei
Pelsakker 58 4834AG 123 m² 1961 B Blauwe Kei
Pelsakker 60 4834AG 180 m² 1971 A+ Blauwe Kei
Pelsakker 62 4834AG 158 m² 1971 Blauwe Kei
Pelsakker 64 4834AG 156 m² 1971 A Blauwe Kei
Pelsakker 66 4834AG 161 m² 1971 Blauwe Kei

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Pelsakker

Hoeveel adressen heeft de Pelsakker?

De Pelsakker in Breda heeft 42 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 2 en 66. De gemiddelde woonoppervlakte is 110.0 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1960 en 1971. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Pelsakker?

De energielabels in de Pelsakker in Breda variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Pelsakker bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Pelsakker?

De Pelsakker ligt in Breda. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Pelsakker?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Pelsakker bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Breda variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Pelsakker?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.