Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Boxtel / Boxtel-Centrum / Kapelweg

Kapelweg, Boxtel

Boxtel · 5281LP, 5281LR, 5281SK, 5282JC

Adressen: 70 Bouwjaren: 1850–2006 Gem. opp.: 198.7m² Buurt: Boxtel-Centrum
70
Adressen
~105
Inwoners
198.7m²
Gem. opp.
1850–2006
Bouwjaren
~45
Huishoudens

Over Kapelweg in Boxtel

Kapelweg is een straat in Boxtel, Nederland. Er zijn 70 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 198.7 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1850 en 2006. Postcodes in deze straat: 5281LP, 5281LR, 5281SK, 5282JC. Er wonen naar schatting 105 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Boxtel-Centrum.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

44 /100
44 Matig
👥 30
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 18
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 50
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Kapelweg in Boxtel is 44/100 (Matig). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Transport het laagst scoort met 18/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
Voor 1945
28
1945-1959
12
1960-1969
7
1970-1979
8
1980-1989
3
1990-1999
2
2000-2009
10
Energielabels
A++
2
A
4
B
6
C
5
D
5
E
1
F
3
G
2

De meeste gebouwen (28) zijn gebouwd in de periode Voor 1945.

Het meest voorkomende energielabel is B (6 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
11%
15–25
10%
25–45
25%
45–65
26%
65+
28%
65+ jaar is de grootste leeftijdsgroep (28%), gevolgd door 45–65 (26%). Senioren zijn sterk vertegenwoordigd. Geslacht: 50% man · 50% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
50%
aandeel inwoners
Vrouw
50%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
70 objecten totaal
Woonfunctie 59 84.3%
Winkelfunctie 4 5.7%
Industriefunctie + Woonfunctie 2 2.9%
Logiesfunctie + Woonfunctie 1 1.4%
Kantoorfunctie + Winkelfunctie 1 1.4%
Bijeenkomstfunctie + Winkelfunctie 1 1.4%
Industriefunctie 1 1.4%
Logiesfunctie 1 1.4%
Woningtypes
70 woningen totaal
Eengezinswoning 51 72.9%
Overig 11 15.7%
Appartement 8 11.4%
🏡

Buurtinformatie — Boxtel-Centrum

8,055
Inwoners
in deze CBS-buurt
4,205
Huishoudens
totaal geregistreerd
1.8
Gem. grootte
personen per huishouden
3,158
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€312.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
48%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€312.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
39.0 per 1.000 inwoners
Gemiddeld
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
48%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

76%
13%
11%
Nederlands (76%)
Westers (13%)
Niet-westers (11%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
48%
52%
Koop (48%)
Huur (52%)
Woningtype
52%
48%
Eengezins (52%)
Meergezins (48%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (70)

70 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Kapelweg 1 5281LP 208 m² 1965 Boxtel-Centrum
Kapelweg 2 5281LR 386 m² 1967 Boxtel-Centrum
Kapelweg 3 5281LP 141 m² 2000 A Boxtel-Centrum
Kapelweg 4 5281LR 237 m² 1967 Boxtel-Centrum
Kapelweg 5 5281LP 699 m² 2000 Boxtel-Centrum
Kapelweg 6a 5281LR 178 m² 1998 B Boxtel-Centrum
Kapelweg 6b 5281LR 73 m² 2001 B Boxtel-Centrum
Kapelweg 6 5281LR 173 m² 1998 B Boxtel-Centrum
Kapelweg 7 5281LP 552 m² 2000 A Boxtel-Centrum
Kapelweg 8a 5281LR 224 m² 2002 Boxtel-Centrum
Kapelweg 8 5281LR 460 m² 2001 Boxtel-Centrum
Kapelweg 9 5281LP 97 m² 1969 D Boxtel-Centrum
Kapelweg 10 5281LR 198 m² 1930 D Boxtel-Centrum
Kapelweg 11a 5281LP 149 m² 2006 A+++ Boxtel-Centrum
Kapelweg 11b 5281LP 185 m² 1970 A+++ Boxtel-Centrum
Kapelweg 11c 5281LP 207 m² 1970 A+++ Boxtel-Centrum
Kapelweg 11 5281LP 90 m² 1969 A+++ Boxtel-Centrum
Kapelweg 12 5281LR 178 m² 1978 Boxtel-Centrum
Kapelweg 13 5281LP 105 m² 1953 C Boxtel-Centrum
Kapelweg 14 5281LR 241 m² 1988 Boxtel-Centrum
Kapelweg 15 5281LP 143 m² 1880 G Boxtel-Centrum
Kapelweg 17 5281LP 111 m² 1911 F Boxtel-Centrum
Kapelweg 19 5281LP 99 m² 1911 Boxtel-Centrum
Kapelweg 21 5281LP 165 m² 2002 Boxtel-Centrum
Kapelweg 23 5281LP 176 m² 1962 A++ Boxtel-Centrum
Kapelweg 25 5281LP 145 m² 1928 D Boxtel-Centrum
Kapelweg 26 5281LR 153 m² 1978 B Boxtel-Centrum
Kapelweg 27 5281LP 160 m² 1978 Boxtel-Centrum
Kapelweg 28 5281LR 460 m² 1978 A++ Boxtel-Centrum
Kapelweg 29 5281LP 140 m² 1952 Boxtel-Centrum
Kapelweg 30 5281LR 145 m² 1910 C Boxtel-Centrum
Kapelweg 31 5281LP 126 m² 1952 Boxtel-Centrum
Kapelweg 32 5281LR 173 m² 1935 Boxtel-Centrum
Kapelweg 33 5281LP 161 m² 1952 F Boxtel-Centrum
Kapelweg 34 5281LR 135 m² 1930 Boxtel-Centrum
Kapelweg 35 5281LP 87 m² 1952 Boxtel-Centrum
Kapelweg 36 5281LR 153 m² 1930 Boxtel-Centrum
Kapelweg 37 5281LP 96 m² 1952 Boxtel-Centrum
Kapelweg 38 5281LR 151 m² 1930 Boxtel-Centrum
Kapelweg 39 5281LP 106 m² 1952 Boxtel-Centrum
Kapelweg 40 5281LR 137 m² 1930 Boxtel-Centrum
Kapelweg 41 5281LP 118 m² 1952 Boxtel-Centrum
Kapelweg 42 5281LR 146 m² 1930 Boxtel-Centrum
Kapelweg 43 5281LP 110 m² 1952 Boxtel-Centrum
Kapelweg 44 5281LR 167 m² 1911 C Boxtel-Centrum
Kapelweg 45 5281LP 150 m² 1952 Boxtel-Centrum
Kapelweg 46 5281LR 137 m² 1911 C Boxtel-Centrum
Kapelweg 47 5281LP 172 m² 1952 Boxtel-Centrum
Kapelweg 48 5281LR 97 m² 1911 F Boxtel-Centrum
Kapelweg 49a 5281LP 154 m² 1989 Boxtel-Centrum
Kapelweg 49 5281LP 158 m² 1920 Boxtel-Centrum
Kapelweg 50 5281LR 220 m² 1980 A Boxtel-Centrum
Kapelweg 51 5281LP 336 m² 1850 A Boxtel-Centrum
Kapelweg 52 5281LR 91 m² 1974 Boxtel-Centrum
Kapelweg 53 5281SK 210 m² 1913 D Verspreide huizen Roond
Kapelweg 54 5281LR 110 m² 1974 Boxtel-Centrum
Kapelweg 55 5281SK 235 m² 1934 G Verspreide huizen Roond
Kapelweg 56 5281LR 190 m² 1967 E Boxtel-Centrum
Kapelweg 57a 5281SK 315 m² 2004 B Verspreide huizen Roond
Kapelweg 57 5281SK 225 m² 1956 B Verspreide huizen Roond
Kapelweg 58 5281LR 167 m² 1939 D Boxtel-Centrum
Kapelweg 59 5281SK 706 m² 2001 Verspreide huizen Roond
Kapelweg 60 5281LR 148 m² 1920 C Boxtel-Centrum
Kapelweg 62 5282JC 279 m² 1913 Verspreide huizen Tongeren, Luissel en Nergena
Kapelweg 63 5281SK 94 m² 1920 Verspreide huizen Roond
Kapelweg 67 5281SK 412 m² 1932 Verspreide huizen Roond
Kapelweg 80 5282JC 279 m² 1888 Verspreide huizen Tongeren, Luissel en Nergena
Kapelweg 82 5282JC 208 m² 1886 Verspreide huizen Tongeren, Luissel en Nergena
Kapelweg 90a 5282JC 112 m² 1937 Verspreide huizen Tongeren, Luissel en Nergena
Kapelweg 90 5282JC 160 m² 1937 Verspreide huizen Tongeren, Luissel en Nergena

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Kapelweg

Hoeveel adressen heeft de Kapelweg?

De Kapelweg in Boxtel heeft 70 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 90. De gemiddelde woonoppervlakte is 198.7 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1850 en 2006. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Kapelweg?

De energielabels in de Kapelweg in Boxtel variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Kapelweg bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Kapelweg?

De Kapelweg ligt in Boxtel. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Kapelweg?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Kapelweg bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Boxtel variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Kapelweg?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.