Skip to content
Logo WoningSearch.nl
Home / Best / Heivelden / Dennenhei

Dennenhei, Best

Best · 5685GB

Adressen: 79 Bouwjaren: 1997–2009 Gem. opp.: 175.7m² Buurt: Heivelden
79
Adressen
~118
Inwoners
175.7m²
Gem. opp.
1997–2009
Bouwjaren
~51
Huishoudens

Over Dennenhei in Best

Dennenhei is een straat in Best, Nederland. Er zijn 79 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 175.7 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1997 en 2009. Postcodes in deze straat: 5685GB. Er wonen naar schatting 118 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Heivelden.

Bouwperioden
1990-1999
71
2000-2009
8
🌟

Life Score

Buurtindicator op basis van 6 factoren

45 /100
45 Redelijk
👥 37
Sociaal Leven
🎓 75
Onderwijs
🚌 18
Transport
🌳 35
Groen
🩺 70
Gezondheid
📈 50
Investering
Energielabels
A++
2
A+
2
A
18
B
10
C
1

De meeste gebouwen (71) zijn gebouwd in de periode 1990-1999.

Het meest voorkomende energielabel is A (18 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
100%
verdeling
0–15
14%
15–25
15%
25–45
17%
45–65
36%
65+
18%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (36%), gevolgd door 65+ (18%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 50% man · 50% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
50%
aandeel inwoners
Vrouw
50%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
79
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
79
100.0%
🏡

Buurtinformatie — Heivelden

3,785
Inwoners
in deze CBS-buurt
1,495
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.5
Gem. grootte
personen per huishouden
3,981
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€536.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
87%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€536.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
11.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
87%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

85%
9%
Nederlands (85%)
Westers (6%)
Niet-westers (9%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
87%
13%
Koop (87%)
Huur (13%)
Woningtype
78%
22%
Eengezins (78%)
Meergezins (22%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (79)

79 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Dennenhei 1 5685GB 229 m² 1997 Heivelden
Dennenhei 2 5685GB 115 m² 1998 Heivelden
Dennenhei 3 5685GB 150 m² 1997 A Heivelden
Dennenhei 4 5685GB 124 m² 1998 Heivelden
Dennenhei 5 5685GB 145 m² 1997 Heivelden
Dennenhei 6 5685GB 105 m² 1998 Heivelden
Dennenhei 7 5685GB 178 m² 1997 Heivelden
Dennenhei 8 5685GB 109 m² 1998 A Heivelden
Dennenhei 9 5685GB 186 m² 1997 Heivelden
Dennenhei 10 5685GB 105 m² 1998 B Heivelden
Dennenhei 11 5685GB 206 m² 1997 A Heivelden
Dennenhei 12 5685GB 125 m² 1998 B Heivelden
Dennenhei 14 5685GB 105 m² 1998 B Heivelden
Dennenhei 16 5685GB 123 m² 1998 A Heivelden
Dennenhei 18 5685GB 120 m² 1998 Heivelden
Dennenhei 20 5685GB 125 m² 1998 Heivelden
Dennenhei 22 5685GB 105 m² 1998 Heivelden
Dennenhei 24 5685GB 245 m² 1998 Heivelden
Dennenhei 26 5685GB 244 m² 1997 B Heivelden
Dennenhei 28 5685GB 198 m² 1998 Heivelden
Dennenhei 30 5685GB 165 m² 1997 A Heivelden
Dennenhei 32 5685GB 179 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 33 5685GB 255 m² 2009 Heivelden
Dennenhei 34 5685GB 164 m² 1999 A Heivelden
Dennenhei 35 5685GB 341 m² 2009 A++ Heivelden
Dennenhei 36 5685GB 159 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 37 5685GB 245 m² 2009 A Heivelden
Dennenhei 38 5685GB 183 m² 1999 A Heivelden
Dennenhei 39 5685GB 245 m² 2009 A Heivelden
Dennenhei 40 5685GB 189 m² 1999 A+ Heivelden
Dennenhei 41 5685GB 279 m² 2000 A++ Heivelden
Dennenhei 42 5685GB 190 m² 1999 A Heivelden
Dennenhei 43 5685GB 270 m² 2000 Heivelden
Dennenhei 44 5685GB 189 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 45 5685GB 225 m² 2000 A Heivelden
Dennenhei 46 5685GB 187 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 47 5685GB 167 m² 2000 Heivelden
Dennenhei 48 5685GB 186 m² 1999 B Heivelden
Dennenhei 49 5685GB 165 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 50 5685GB 169 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 51 5685GB 235 m² 1999 C Heivelden
Dennenhei 52 5685GB 189 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 53 5685GB 190 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 54 5685GB 164 m² 1999 B Heivelden
Dennenhei 55 5685GB 166 m² 1999 A Heivelden
Dennenhei 56 5685GB 170 m² 1999 B Heivelden
Dennenhei 57 5685GB 167 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 58 5685GB 181 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 59 5685GB 150 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 60 5685GB 158 m² 1999 A+ Heivelden
Dennenhei 61 5685GB 167 m² 1999 A Heivelden
Dennenhei 62 5685GB 140 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 63 5685GB 189 m² 1999 A Heivelden
Dennenhei 64 5685GB 148 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 65 5685GB 203 m² 1999 A Heivelden
Dennenhei 66 5685GB 164 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 67 5685GB 203 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 68 5685GB 180 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 69 5685GB 184 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 70 5685GB 188 m² 1999 B Heivelden
Dennenhei 71 5685GB 174 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 72 5685GB 182 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 73 5685GB 256 m² 1999 A Heivelden
Dennenhei 74 5685GB 162 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 75 5685GB 152 m² 1999 B Heivelden
Dennenhei 76 5685GB 180 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 77 5685GB 160 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 78 5685GB 161 m² 1999 B Heivelden
Dennenhei 79 5685GB 175 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 80 5685GB 130 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 81 5685GB 149 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 82 5685GB 162 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 83 5685GB 167 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 85 5685GB 137 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 87 5685GB 133 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 89 5685GB 146 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 91 5685GB 146 m² 1999 Heivelden
Dennenhei 93 5685GB 184 m² 1999 A Heivelden
Dennenhei 95 5685GB 195 m² 1999 A Heivelden

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Dennenhei

Hoeveel adressen heeft de Dennenhei?

De Dennenhei in Best heeft 79 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 95. De gemiddelde woonoppervlakte is 175.7 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1997 en 2009. Op Woningsearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Dennenhei?

De energielabels in de Dennenhei in Best variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op Woningsearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Dennenhei bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Dennenhei?

De Dennenhei ligt in Best. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op Woningsearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Dennenhei?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op Woningsearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Dennenhei bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Best variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt Woningsearch voor de Dennenhei?

Woningsearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. Woningsearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.