Klompenmakerij, Barendrecht
Over Klompenmakerij in Barendrecht
Klompenmakerij is een straat in Barendrecht, Nederland. Er zijn 36 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 126.6 m². De gemiddelde woningwaarde is €442.000.
De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1971 en 1972. Postcodes in deze straat: 2993AJ, 2993AK. Er wonen naar schatting 54 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Smitshoek.
Life Score
Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren
De Life Score voor de Klompenmakerij in Barendrecht is 49/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Transport het laagst scoort met 25/100.
Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.
De meeste gebouwen (36) zijn gebouwd in de periode 1970-1979.
Het meest voorkomende energielabel is C (11 woningen).
Functies & Woningtypes
Buurtinformatie — Smitshoek
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Buurt in cijfers
Herkomst inwoners
Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).
Woningtypen (CBS)
Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).
Voorzieningen in de buurt
Straten in de buurt
Alle adressen (36)
| Adres | Postcode | Opp. | Bouwjaar | Label | Buurt |
|---|---|---|---|---|---|
| Klompenmakerij 2 | 2993AK | 110 m² | 1971 | C | Smitshoek |
| Klompenmakerij 3 | 2993AJ | 111 m² | 1972 | C | Smitshoek |
| Klompenmakerij 4 | 2993AK | 105 m² | 1971 | C | Smitshoek |
| Klompenmakerij 5 | 2993AJ | 106 m² | 1972 | — | Smitshoek |
| Klompenmakerij 6 | 2993AK | 111 m² | 1971 | — | Smitshoek |
| Klompenmakerij 7 | 2993AJ | 105 m² | 1972 | — | Smitshoek |
| Klompenmakerij 8 | 2993AK | 105 m² | 1971 | — | Smitshoek |
| Klompenmakerij 9 | 2993AJ | 117 m² | 1972 | — | Smitshoek |
| Klompenmakerij 10 | 2993AK | 108 m² | 1971 | — | Smitshoek |
| Klompenmakerij 11 | 2993AJ | 109 m² | 1972 | — | Smitshoek |
| Klompenmakerij 12 | 2993AK | 105 m² | 1971 | — | Smitshoek |
| Klompenmakerij 13 | 2993AJ | 106 m² | 1972 | C | Smitshoek |
| Klompenmakerij 14 | 2993AK | 132 m² | 1971 | A | Smitshoek |
| Klompenmakerij 15 | 2993AJ | 106 m² | 1972 | — | Smitshoek |
| Klompenmakerij 16 | 2993AK | 110 m² | 1971 | C | Smitshoek |
| Klompenmakerij 17 | 2993AJ | 111 m² | 1972 | — | Smitshoek |
| Klompenmakerij 18 | 2993AK | 106 m² | 1971 | C | Smitshoek |
| Klompenmakerij 19 | 2993AJ | 112 m² | 1972 | D | Smitshoek |
| Klompenmakerij 20 | 2993AK | 109 m² | 1971 | C | Smitshoek |
| Klompenmakerij 21 | 2993AJ | 106 m² | 1972 | — | Smitshoek |
| Klompenmakerij 22 | 2993AK | 105 m² | 1971 | — | Smitshoek |
| Klompenmakerij 23 | 2993AJ | 109 m² | 1972 | C | Smitshoek |
| Klompenmakerij 24 | 2993AK | 105 m² | 1971 | — | Smitshoek |
| Klompenmakerij 25 | 2993AJ | 109 m² | 1972 | — | Smitshoek |
| Klompenmakerij 26 | 2993AK | 105 m² | 1971 | — | Smitshoek |
| Klompenmakerij 27 | 2993AJ | 750 m² | 1972 | — | Smitshoek |
| Klompenmakerij 28 | 2993AK | 121 m² | 1971 | — | Smitshoek |
| Klompenmakerij 30 | 2993AK | 108 m² | 1971 | C | Smitshoek |
| Klompenmakerij 32 | 2993AK | 106 m² | 1971 | — | Smitshoek |
| Klompenmakerij 34 | 2993AK | 108 m² | 1971 | C | Smitshoek |
| Klompenmakerij 36 | 2993AK | 107 m² | 1971 | — | Smitshoek |
| Klompenmakerij 38 | 2993AK | 107 m² | 1971 | — | Smitshoek |
| Klompenmakerij 40 | 2993AK | 105 m² | 1971 | — | Smitshoek |
| Klompenmakerij 42 | 2993AK | 105 m² | 1971 | — | Smitshoek |
| Klompenmakerij 44 | 2993AK | 106 m² | 1971 | C | Smitshoek |
| Klompenmakerij 46 | 2993AK | 112 m² | 1971 | — | Smitshoek |
Ervaringen & herinneringen
Deel jouw ervaring
Veelgestelde vragen over de Klompenmakerij
Hoeveel adressen heeft de Klompenmakerij?
De Klompenmakerij in Barendrecht heeft 36 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 2 en 46. De gemiddelde woonoppervlakte is 126.6 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1971 en 1972. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.
Wat zijn de energielabels in de Klompenmakerij?
De energielabels in de Klompenmakerij in Barendrecht variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Klompenmakerij bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.
In welke buurt ligt de Klompenmakerij?
De Klompenmakerij ligt in Barendrecht. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Klompenmakerij?
De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Klompenmakerij bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Barendrecht variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.
Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Klompenmakerij?
WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.
