Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Assendelft / Waterrijk West / Dansschool

Dansschool, Assendelft

Assendelft · 1566JW

Adressen: 21 Bouwjaren: 2022–2023 Gem. opp.: 144.5m² Gem. WOZ: €835.000 Buurt: Waterrijk West
21
Adressen
~31
Inwoners
144.5m²
Gem. opp.
€835.000
Gem. WOZ (2025)
2022–2023
Bouwjaren
~13
Huishoudens

Over Dansschool in Assendelft

Dansschool is een straat in Assendelft, Nederland. Er zijn 21 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 144.5 m². De gemiddelde woningwaarde is €835.000.

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 2022 en 2023. Postcodes in deze straat: 1566JW. Er wonen naar schatting 31 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Waterrijk West.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

46 /100
46 Redelijk
👥 20
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 25
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 70
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Dansschool in Assendelft is 46/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Sociaal Leven het laagst scoort met 20/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
2010+
21
Energielabels

De meeste gebouwen (21) zijn gebouwd in de periode 2010+.

Het meest voorkomende energielabel is A+++ (20 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
19%
15–25
17%
25–45
24%
45–65
32%
65+
7%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (32%), gevolgd door 25–45 (24%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 51% man · 49% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
51%
aandeel inwoners
Vrouw
49%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
21
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
21
100.0%
🏡

Buurtinformatie — Waterrijk West

2,015
Inwoners
in deze CBS-buurt
690
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.9
Gem. grootte
personen per huishouden
7,076
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€538.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
87%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€538.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🏡
Koopwoningen
87%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

76%
18%
Nederlands (76%)
Westers (6%)
Niet-westers (18%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
87%
13%
Koop (87%)
Huur (13%)
Woningtype
94%
Eengezins (94%)
Meergezins (6%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (21)

21 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Dansschool 1 1566JW 140 m² 2022 A+++ Langeheit West
Dansschool 2 1566JW 118 m² 2022 A+++ Langeheit West
Dansschool 3 1566JW 125 m² 2022 A+++ Langeheit West
Dansschool 4 1566JW 123 m² 2022 A+++ Langeheit West
Dansschool 5 1566JW 127 m² 2022 A+++ Langeheit West
Dansschool 6 1566JW 118 m² 2022 A+++ Waterrijk West
Dansschool 7 1566JW 130 m² 2022 A+++ Waterrijk West
Dansschool 8 1566JW 124 m² 2022 A+++ Waterrijk West
Dansschool 9 1566JW 112 m² 2022 A+++ Waterrijk West
Dansschool 10 1566JW 118 m² 2022 A+++ Waterrijk West
Dansschool 11 1566JW 126 m² 2022 A+++ Waterrijk West
Dansschool 12 1566JW 124 m² 2022 A++++ Waterrijk West
Dansschool 13 1566JW 166 m² 2023 A+++ Waterrijk West
Dansschool 14 1566JW 166 m² 2023 A+++ Waterrijk West
Dansschool 15 1566JW 164 m² 2023 A+++ Waterrijk West
Dansschool 16 1566JW 188 m² 2023 A+++ Waterrijk West
Dansschool 17 1566JW 178 m² 2023 A+++ Waterrijk West
Dansschool 18 1566JW 162 m² 2023 A+++ Waterrijk West
Dansschool 19 1566JW 162 m² 2023 A+++ Waterrijk West
Dansschool 20 1566JW 186 m² 2023 A+++ Waterrijk West
Dansschool 21 1566JW 178 m² 2023 A+++ Waterrijk West
⭐

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Dansschool

Hoeveel adressen heeft de Dansschool?

De Dansschool in Assendelft heeft 21 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 21. De gemiddelde woonoppervlakte is 144.5 m². De woningen zijn gebouwd tussen 2022 en 2023. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Dansschool?

De energielabels in de Dansschool in Assendelft variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Dansschool bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Dansschool?

De Dansschool ligt in Assendelft. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Dansschool?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Dansschool bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Assendelft variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Dansschool?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.