Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Arnhem / De Laar-West / Eindhovensingel

Eindhovensingel, Arnhem

Arnhem · 6844CA, 6844CB, 6844CC, 6844CD, 6844CE, 6844CN, 6844CP, 6844CT

Adressen: 131 Bouwjaren: 1979–1990 Gem. opp.: 105.5m² Gem. WOZ: €331.500 Buurt: De Laar-West
131
Adressen
~196
Inwoners
105.5m²
Gem. opp.
€331.500
Gem. WOZ (2025)
1979–1990
Bouwjaren
~85
Huishoudens

Over Eindhovensingel in Arnhem

Eindhovensingel is een straat in Arnhem, Nederland. Er zijn 131 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 105.5 m². De gemiddelde woningwaarde is €331.500.

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1979 en 1990. Postcodes in deze straat: 6844CA, 6844CB, 6844CC, 6844CD, 6844CE, 6844CN, 6844CP, 6844CT. Er wonen naar schatting 196 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt De Laar-West.

🌟

Life Score

Leefbaarheidsindicator samengesteld uit 6 buurtfactoren

49 /100
49 Redelijk
👥 35
Sociaal Leven
Levendigheid & veiligheid
🎓 75
Onderwijs
Scholen in de buurt
🚌 25
Transport
OV & bereikbaarheid
🌳 35
Groen
Groen & ruimte
🩺 70
Gezondheid
Zorg in de buurt
📈 70
Investering
Woningwaarde-trend

De Life Score voor de Eindhovensingel in Arnhem is 49/100 (Redelijk). Deze indicatieve leefbaarheidsindex combineert zes buurtfactoren — sociaal leven, onderwijs, transport, groen, gezondheid en investering — op basis van openbare CBS-buurtdata. Onderwijs scoort hier het sterkst met 75/100, terwijl Transport het laagst scoort met 25/100.

Indicatieve schatting op basis van openbare CBS- en buurtdata. Geen exacte meting of advies.

Bouwperioden
1970-1979
9
1980-1989
112
1990-1999
10
Energielabels
A
11
B
13
C
27
D
13
E
11

De meeste gebouwen (112) zijn gebouwd in de periode 1980-1989.

Het meest voorkomende energielabel is C (27 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
verdeling
0–15
16%
15–25
11%
25–45
28%
45–65
27%
65+
18%
25–45 jaar is de grootste leeftijdsgroep (28%), gevolgd door 45–65 (27%). Buurt met veel jonge werkenden en gezinnen. Geslacht: 51% man · 49% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
51%
aandeel inwoners
Vrouw
49%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
130
99.2%
Overige
1
0.8%
Woningtypes
131 woningen totaal
Eengezinswoning 95 72.5%
Studio 23 17.6%
Appartement 12 9.2%
Overig 1 0.8%
🏡

Buurtinformatie — De Laar-West

5,880
Inwoners
in deze CBS-buurt
2,745
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.1
Gem. grootte
personen per huishouden
5,495
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€293.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
62%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€293.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🔊
Geluidsniveau
49.9 dB Lden
Gemiddeld
Gemiddelde geluidsbelasting (Lden)
🛡
Misdrijven
38.0 per 1.000 inwoners
Gemiddeld
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
62%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

67%
9%
24%
Nederlands (67%)
Westers (9%)
Niet-westers (24%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
62%
38%
Koop (62%)
Huur (38%)
Woningtype
77%
23%
Eengezins (77%)
Meergezins (23%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (131)

131 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
Eindhovensingel 1 6844CA 237 m² 1979 A De Laar-West
Eindhovensingel 5 6844CA 107 m² 1979 C De Laar-West
Eindhovensingel 7 6844CA 172 m² 1980 D De Laar-West
Eindhovensingel 9 6844CA 201 m² 1979 — De Laar-West
Eindhovensingel 11 6844CA 173 m² 1979 C De Laar-West
Eindhovensingel 13 6844CA 173 m² 1979 D De Laar-West
Eindhovensingel 15 6844CA 173 m² 1979 C De Laar-West
Eindhovensingel 17 6844CA 165 m² 1979 — De Laar-West
Eindhovensingel 19 6844CA 169 m² 1979 — De Laar-West
Eindhovensingel 21A 6844CA 14 m² 1981 — De Laar-West
Eindhovensingel 21 6844CA 191 m² 1979 — De Laar-West
Eindhovensingel 23 6844CB 309 m² 1981 — De Laar-West
Eindhovensingel 25 6844CB 105 m² 1980 — De Laar-West
Eindhovensingel 27 6844CB 105 m² 1980 — De Laar-West
Eindhovensingel 29 6844CB 105 m² 1980 C De Laar-West
Eindhovensingel 31 6844CB 105 m² 1980 A De Laar-West
Eindhovensingel 33 6844CB 105 m² 1980 — De Laar-West
Eindhovensingel 35 6844CB 105 m² 1980 A De Laar-West
Eindhovensingel 37 6844CB 105 m² 1980 C De Laar-West
Eindhovensingel 39 6844CC 49 m² 1981 D De Laar-West
Eindhovensingel 41 6844CC 49 m² 1981 E De Laar-West
Eindhovensingel 43 6844CC 49 m² 1981 E De Laar-West
Eindhovensingel 45 6844CC 49 m² 1981 E De Laar-West
Eindhovensingel 47 6844CC 47 m² 1981 D De Laar-West
Eindhovensingel 49 6844CC 49 m² 1981 D De Laar-West
Eindhovensingel 51 6844CC 49 m² 1981 E De Laar-West
Eindhovensingel 53 6844CC 49 m² 1981 E De Laar-West
Eindhovensingel 55 6844CC 49 m² 1981 D De Laar-West
Eindhovensingel 57 6844CC 47 m² 1981 D De Laar-West
Eindhovensingel 59 6844CC 47 m² 1981 D De Laar-West
Eindhovensingel 61 6844CC 47 m² 1981 E De Laar-West
Eindhovensingel 63 6844CC 47 m² 1981 E De Laar-West
Eindhovensingel 65 6844CC 49 m² 1981 D De Laar-West
Eindhovensingel 67 6844CC 49 m² 1981 E De Laar-West
Eindhovensingel 69 6844CC 49 m² 1981 C De Laar-West
Eindhovensingel 70 6844CN 158 m² 1990 — De Laar-West
Eindhovensingel 71 6844CC 49 m² 1981 D De Laar-West
Eindhovensingel 72 6844CN 131 m² 1990 C De Laar-West
Eindhovensingel 73 6844CC 47 m² 1981 D De Laar-West
Eindhovensingel 74 6844CN 143 m² 1990 — De Laar-West
Eindhovensingel 75 6844CC 47 m² 1981 D De Laar-West
Eindhovensingel 76 6844CN 138 m² 1990 C De Laar-West
Eindhovensingel 77 6844CC 47 m² 1981 — De Laar-West
Eindhovensingel 78 6844CN 153 m² 1990 B De Laar-West
Eindhovensingel 79 6844CC 47 m² 1981 C De Laar-West
Eindhovensingel 80 6844CN 141 m² 1988 B De Laar-West
Eindhovensingel 81 6844CC 39 m² 1981 E De Laar-West
Eindhovensingel 82 6844CN 141 m² 1988 — De Laar-West
Eindhovensingel 83 6844CC 39 m² 1981 E De Laar-West
Eindhovensingel 84 6844CN 141 m² 1990 — De Laar-West
Eindhovensingel 85 6844CC 52 m² 1981 E De Laar-West
Eindhovensingel 86 6844CN 150 m² 1990 — De Laar-West
Eindhovensingel 87 6844CD 105 m² 1980 C De Laar-West
Eindhovensingel 88 6844CN 175 m² 1990 — De Laar-West
Eindhovensingel 89 6844CD 105 m² 1980 — De Laar-West
Eindhovensingel 90 6844CN 147 m² 1990 C De Laar-West
Eindhovensingel 91 6844CD 105 m² 1980 — De Laar-West
Eindhovensingel 92 6844CN 156 m² 1990 C De Laar-West
Eindhovensingel 93 6844CD 117 m² 1980 — De Laar-West
Eindhovensingel 95 6844CD 105 m² 1980 — De Laar-West
Eindhovensingel 97 6844CD 105 m² 1980 A De Laar-West
Eindhovensingel 99 6844CD 105 m² 1980 B De Laar-West
Eindhovensingel 100 6844CP 105 m² 1980 — De Laar-West
Eindhovensingel 101 6844CD 116 m² 1980 — De Laar-West
Eindhovensingel 102 6844CP 105 m² 1980 — De Laar-West
Eindhovensingel 103 6844CD 105 m² 1980 — De Laar-West
Eindhovensingel 104 6844CP 105 m² 1980 — De Laar-West
Eindhovensingel 106 6844CP 105 m² 1980 C De Laar-West
Eindhovensingel 108 6844CP 105 m² 1980 — De Laar-West
Eindhovensingel 110 6844CP 105 m² 1980 C De Laar-West
Eindhovensingel 111 6844CE 107 m² 1984 — De Laar-West
Eindhovensingel 112 6844CP 105 m² 1980 — De Laar-West
Eindhovensingel 113 6844CE 106 m² 1984 A De Laar-West
Eindhovensingel 114 6844CP 121 m² 1980 — De Laar-West
Eindhovensingel 115 6844CE 93 m² 1984 — De Laar-West
Eindhovensingel 116 6844CP 105 m² 1980 B De Laar-West
Eindhovensingel 117 6844CE 97 m² 1984 C De Laar-West
Eindhovensingel 118 6844CP 105 m² 1980 — De Laar-West
Eindhovensingel 119 6844CE 95 m² 1984 B De Laar-West
Eindhovensingel 120 6844CP 105 m² 1980 — De Laar-West
Eindhovensingel 121 6844CE 95 m² 1984 — De Laar-West
Eindhovensingel 122 6844CP 113 m² 1980 D De Laar-West
Eindhovensingel 123 6844CE 95 m² 1984 — De Laar-West
Eindhovensingel 124 6844CP 105 m² 1980 C De Laar-West
Eindhovensingel 125 6844CE 93 m² 1984 C De Laar-West
Eindhovensingel 126 6844CP 105 m² 1980 — De Laar-West
Eindhovensingel 127 6844CE 93 m² 1984 C De Laar-West
Eindhovensingel 128 6844CP 105 m² 1980 B De Laar-West
Eindhovensingel 130 6844CP 105 m² 1980 — De Laar-West
Eindhovensingel 132 6844CP 105 m² 1980 — De Laar-West
Eindhovensingel 134 6844CP 121 m² 1980 — De Laar-West
Eindhovensingel 136 6844CP 105 m² 1980 A De Laar-West
Eindhovensingel 138 6844CP 105 m² 1980 C De Laar-West
Eindhovensingel 140 6844CP 105 m² 1980 B De Laar-West
Eindhovensingel 142 6844CP 105 m² 1980 — De Laar-West
Eindhovensingel 144 6844CP 105 m² 1980 C De Laar-West
Eindhovensingel 146 6844CP 105 m² 1980 C De Laar-West
Eindhovensingel 148 6844CP 105 m² 1980 — De Laar-West
Eindhovensingel 150 6844CP 105 m² 1980 — De Laar-West
Eindhovensingel 152 6844CP 105 m² 1980 B De Laar-West
⭐

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de Eindhovensingel

Hoeveel adressen heeft de Eindhovensingel?

De Eindhovensingel in Arnhem heeft 131 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 310. De gemiddelde woonoppervlakte is 105.5 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1979 en 1990. Op WoningSearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de Eindhovensingel?

De energielabels in de Eindhovensingel in Arnhem variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op WoningSearch kunt u de energielabels van alle adressen in de Eindhovensingel bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de Eindhovensingel?

De Eindhovensingel ligt in Arnhem. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op WoningSearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Eindhovensingel?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op WoningSearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de Eindhovensingel bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Arnhem variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt WoningSearch voor de Eindhovensingel?

WoningSearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. WoningSearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.