Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl
Home / Almelo / Leemslagen Oost / De Valk

De Valk, Almelo

Almelo · 7609LP, 7609LR, 7609LS

Adressen: 61 Bouwjaren: 1916–2017 Gem. opp.: 124.1m² Buurt: Leemslagen Oost
61
Adressen
~91
Inwoners
124.1m²
Gem. opp.
1916–2017
Bouwjaren
~39
Huishoudens

Over De Valk in Almelo

De Valk is een straat in Almelo, Nederland. Er zijn 61 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 124.1 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1916 en 2017. Postcodes in deze straat: 7609LP, 7609LR, 7609LS. Er wonen naar schatting 91 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Leemslagen Oost.

Bouwperioden
Voor 1945
1
1980-1989
42
1990-1999
17
2010+
1
🌟

Life Score

Buurtindicator op basis van 6 factoren

41 /100
41 Matig
👥 28
Sociaal Leven
🎓 60
Onderwijs
🚌 18
Transport
🌳 50
Groen
🩺 55
Gezondheid
📈 50
Investering
Energielabels
A
6
B
11
C
15

De meeste gebouwen (42) zijn gebouwd in de periode 1980-1989.

Het meest voorkomende energielabel is C (15 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
101%
verdeling
0–15
16%
15–25
11%
25–45
25%
45–65
29%
65+
20%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (29%), gevolgd door 25–45 (25%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 50% man · 50% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
50%
aandeel inwoners
Vrouw
50%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
61
100.0%
Woningtypes
61 woningen totaal
Eengezinswoning 59 96.7%
Appartement 1 1.6%
Studio 1 1.6%
🏡

Buurtinformatie — Leemslagen Oost

1,165
Inwoners
in deze CBS-buurt
470
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.5
Gem. grootte
personen per huishouden
2,648
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€300.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
81%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€300.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
28.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
81%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

75%
19%
Nederlands (75%)
Westers (6%)
Niet-westers (19%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
81%
19%
Koop (81%)
Huur (19%)
Woningtype
100%
Eengezins (100%)
Meergezins (0%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (61)

61 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
De Valk 1 7609LP 137 m² 1993 A Leemslagen Oost
De Valk 2 7609LS 122 m² 1987 Leemslagen Oost
De Valk 3 7609LP 154 m² 1990 Leemslagen Oost
De Valk 4 7609LS 129 m² 1987 C Leemslagen Oost
De Valk 5 7609LP 152 m² 1990 B Leemslagen Oost
De Valk 6 7609LS 144 m² 1987 Leemslagen Oost
De Valk 8 7609LS 136 m² 1987 Leemslagen Oost
De Valk 9 7609LP 100 m² 1987 Leemslagen Oost
De Valk 10 7609LS 140 m² 1987 Leemslagen Oost
De Valk 11 7609LP 100 m² 1987 B Leemslagen Oost
De Valk 12 7609LS 150 m² 1987 Leemslagen Oost
De Valk 13 7609LP 100 m² 1987 Leemslagen Oost
De Valk 14 7609LS 100 m² 1987 B Leemslagen Oost
De Valk 15 7609LP 100 m² 1987 Leemslagen Oost
De Valk 16 7609LS 100 m² 1987 Leemslagen Oost
De Valk 17 7609LP 100 m² 1987 Leemslagen Oost
De Valk 18 7609LS 99 m² 1987 A Leemslagen Oost
De Valk 19 7609LP 101 m² 1987 B Leemslagen Oost
De Valk 20 7609LS 100 m² 1987 B Leemslagen Oost
De Valk 21 7609LP 114 m² 1987 C Leemslagen Oost
De Valk 22 7609LS 100 m² 1987 B Leemslagen Oost
De Valk 23 7609LP 115 m² 1987 B Leemslagen Oost
De Valk 24 7609LS 100 m² 1987 C Leemslagen Oost
De Valk 25a 7609LP 49 m² 2017 Leemslagen Oost
De Valk 25 7609LP 165 m² 1916 Leemslagen Oost
De Valk 26 7609LS 114 m² 1987 B Leemslagen Oost
De Valk 27 7609LP 176 m² 1991 Leemslagen Oost
De Valk 28 7609LS 100 m² 1987 B Leemslagen Oost
De Valk 29 7609LP 145 m² 1991 Leemslagen Oost
De Valk 30 7609LS 119 m² 1987 Leemslagen Oost
De Valk 31 7609LP 136 m² 1991 C Leemslagen Oost
De Valk 32 7609LS 100 m² 1987 C Leemslagen Oost
De Valk 33 7609LP 129 m² 1991 C Leemslagen Oost
De Valk 34 7609LS 115 m² 1988 A Leemslagen Oost
De Valk 35 7609LP 153 m² 1991 C Leemslagen Oost
De Valk 36 7609LS 100 m² 1988 A Leemslagen Oost
De Valk 37 7609LP 142 m² 1991 C Leemslagen Oost
De Valk 38 7609LS 100 m² 1988 A Leemslagen Oost
De Valk 39 7609LP 128 m² 1991 Leemslagen Oost
De Valk 40 7609LS 100 m² 1988 A Leemslagen Oost
De Valk 41 7609LP 131 m² 1991 Leemslagen Oost
De Valk 42 7609LS 100 m² 1988 Leemslagen Oost
De Valk 43 7609LR 133 m² 1991 C Leemslagen Oost
De Valk 45 7609LR 129 m² 1991 C Leemslagen Oost
De Valk 47 7609LR 129 m² 1991 C Leemslagen Oost
De Valk 49 7609LR 149 m² 1991 C Leemslagen Oost
De Valk 51 7609LR 128 m² 1991 B Leemslagen Oost
De Valk 53 7609LR 160 m² 1991 Leemslagen Oost
De Valk 55 7609LR 134 m² 1987 C Leemslagen Oost
De Valk 57 7609LR 142 m² 1987 Leemslagen Oost
De Valk 59 7609LR 132 m² 1987 Leemslagen Oost
De Valk 61 7609LR 156 m² 1987 C Leemslagen Oost
De Valk 63 7609LR 132 m² 1987 Leemslagen Oost
De Valk 65 7609LR 136 m² 1987 Leemslagen Oost
De Valk 67 7609LR 127 m² 1988 Leemslagen Oost
De Valk 69 7609LR 127 m² 1988 Leemslagen Oost
De Valk 71 7609LR 127 m² 1988 Leemslagen Oost
De Valk 73 7609LR 127 m² 1988 Leemslagen Oost
De Valk 75 7609LR 127 m² 1988 Leemslagen Oost
De Valk 77 7609LR 136 m² 1988 C Leemslagen Oost
De Valk 79 7609LR 147 m² 1989 B Leemslagen Oost

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de De Valk

Hoeveel adressen heeft de De Valk?

De De Valk in Almelo heeft 61 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 79. De gemiddelde woonoppervlakte is 124.1 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1916 en 2017. Op Woningsearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de De Valk?

De energielabels in de De Valk in Almelo variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op Woningsearch kunt u de energielabels van alle adressen in de De Valk bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de De Valk?

De De Valk ligt in Almelo. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op Woningsearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de De Valk?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op Woningsearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de De Valk bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Almelo variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt Woningsearch voor de De Valk?

Woningsearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. Woningsearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.