Skip to content
Logo WoningSearch.nl
Home / Almelo / Huttenveld / De Ral

De Ral, Almelo

Almelo · 7609WJ

Adressen: 54 Bouwjaren: 1996–1997 Gem. opp.: 154.9m² Buurt: Huttenveld
54
Adressen
~81
Inwoners
154.9m²
Gem. opp.
1996–1997
Bouwjaren
~35
Huishoudens

Over De Ral in Almelo

De Ral is een straat in Almelo, Nederland. Er zijn 54 adressen in deze straat. De gemiddelde woonoppervlakte is 154.9 m².

De gebouwen zijn opgeleverd tussen 1996 en 1997. Postcodes in deze straat: 7609WJ. Er wonen naar schatting 81 mensen in deze straat. De straat behoort tot de buurt Huttenveld.

Bouwperioden
1990-1999
54
🌟

Life Score

Buurtindicator op basis van 6 factoren

47 /100
47 Redelijk
👥 42
Sociaal Leven
🎓 75
Onderwijs
🚌 25
Transport
🌳 35
Groen
🩺 70
Gezondheid
📈 50
Investering
Energielabels
A+
1
A
10
B
17
C
2

De meeste gebouwen (54) zijn gebouwd in de periode 1990-1999.

Het meest voorkomende energielabel is B (17 woningen).

👥

Demografie

Leeftijdsverdeling
CBS buurtprofiel
99%
verdeling
0–15
15%
15–25
16%
25–45
20%
45–65
35%
65+
13%
45–65 jaar is de grootste leeftijdsgroep (35%), gevolgd door 25–45 (20%). Gevestigde woonbuurt. Geslacht: 50% man · 50% vrouw. Bron: CBS buurtprofiel — niet straat-specifiek.
Man
50%
aandeel inwoners
Vrouw
50%
aandeel inwoners
📑

Functies & Woningtypes

Functies
Woonfunctie
54
100.0%
Woningtypes
Eengezinswoning
54
100.0%
🏡

Buurtinformatie — Huttenveld

2,115
Inwoners
in deze CBS-buurt
770
Huishoudens
totaal geregistreerd
2.7
Gem. grootte
personen per huishouden
5,239
Inwoners/km²
stedelijke dichtheid
€382.000
Gem. woningwaarde
CBS buurtgemiddelde
98%
Koopwoningen
aandeel woningvoorraad

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📈

Buurt in cijfers

🏠
Gem. WOZ-waarde
€382.000
CBS buurtgemiddelde (2024)
🛡
Misdrijven
12.0 per 1.000 inwoners
Veilig
CBS geregistreerde misdrijven
🏡
Koopwoningen
98%
van woningvoorraad
🌎

Herkomst inwoners

84%
11%
Nederlands (84%)
Westers (5%)
Niet-westers (11%)

Herkomst wordt bepaald door het geboorteland van de ouders. Bron: CBS (2024).

🏘

Woningtypen (CBS)

Eigendom
98%
Koop (98%)
Huur (2%)
Woningtype
100%
Eengezins (100%)
Meergezins (0%)

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024).

📍

Voorzieningen in de buurt

Voorzieningen zoeken...
🛣

Straten in de buurt

📍

Alle adressen (54)

54 resultaten
Adres Postcode Opp. Bouwjaar Label Buurt
De Ral 1 7609WJ 209 m² 1997 Huttenveld
De Ral 2 7609WJ 120 m² 1997 A Huttenveld
De Ral 3 7609WJ 191 m² 1997 B Huttenveld
De Ral 4 7609WJ 124 m² 1997 B Huttenveld
De Ral 5 7609WJ 141 m² 1996 Huttenveld
De Ral 6 7609WJ 122 m² 1997 Huttenveld
De Ral 7 7609WJ 144 m² 1996 B Huttenveld
De Ral 8 7609WJ 123 m² 1997 B Huttenveld
De Ral 9 7609WJ 186 m² 1996 A Huttenveld
De Ral 10 7609WJ 124 m² 1997 Huttenveld
De Ral 11 7609WJ 154 m² 1996 Huttenveld
De Ral 12 7609WJ 128 m² 1997 Huttenveld
De Ral 13 7609WJ 146 m² 1996 A Huttenveld
De Ral 14 7609WJ 152 m² 1997 Huttenveld
De Ral 15 7609WJ 148 m² 1996 Huttenveld
De Ral 16 7609WJ 123 m² 1997 Huttenveld
De Ral 17 7609WJ 149 m² 1996 B Huttenveld
De Ral 18 7609WJ 134 m² 1997 Huttenveld
De Ral 19 7609WJ 146 m² 1996 B Huttenveld
De Ral 20 7609WJ 126 m² 1997 B Huttenveld
De Ral 21 7609WJ 162 m² 1996 A Huttenveld
De Ral 22 7609WJ 130 m² 1997 Huttenveld
De Ral 23 7609WJ 155 m² 1996 Huttenveld
De Ral 24 7609WJ 113 m² 1997 B Huttenveld
De Ral 25 7609WJ 122 m² 1997 Huttenveld
De Ral 26 7609WJ 169 m² 1997 Huttenveld
De Ral 27 7609WJ 142 m² 1996 B Huttenveld
De Ral 28 7609WJ 141 m² 1997 A Huttenveld
De Ral 29 7609WJ 162 m² 1996 Huttenveld
De Ral 30 7609WJ 161 m² 1997 Huttenveld
De Ral 31 7609WJ 171 m² 1997 B Huttenveld
De Ral 32 7609WJ 141 m² 1997 A Huttenveld
De Ral 33 7609WJ 197 m² 1997 C Huttenveld
De Ral 34 7609WJ 141 m² 1997 A+ Huttenveld
De Ral 35 7609WJ 161 m² 1996 B Huttenveld
De Ral 36 7609WJ 141 m² 1997 B Huttenveld
De Ral 37 7609WJ 157 m² 1996 B Huttenveld
De Ral 38 7609WJ 141 m² 1997 C Huttenveld
De Ral 39 7609WJ 136 m² 1996 B Huttenveld
De Ral 40a 7609WJ 138 m² 1997 Huttenveld
De Ral 40 7609WJ 141 m² 1997 Huttenveld
De Ral 41 7609WJ 131 m² 1996 Huttenveld
De Ral 42 7609WJ 217 m² 1997 B Huttenveld
De Ral 43 7609WJ 148 m² 1996 Huttenveld
De Ral 44 7609WJ 159 m² 1997 Huttenveld
De Ral 45 7609WJ 148 m² 1996 Huttenveld
De Ral 46 7609WJ 230 m² 1997 Huttenveld
De Ral 47 7609WJ 199 m² 1997 B Huttenveld
De Ral 48 7609WJ 217 m² 1997 A Huttenveld
De Ral 49 7609WJ 156 m² 1997 A Huttenveld
De Ral 50 7609WJ 151 m² 1997 A Huttenveld
De Ral 52 7609WJ 147 m² 1997 Huttenveld
De Ral 54 7609WJ 213 m² 1997 B Huttenveld
De Ral 56 7609WJ 239 m² 1997 A Huttenveld

Ervaringen & herinneringen

Deel jouw ervaring

0/2000
?

Veelgestelde vragen over de De Ral

Hoeveel adressen heeft de De Ral?

De De Ral in Almelo heeft 54 geregistreerde adressen volgens de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen). De adressen liggen tussen huisnummer 1 en 56. De gemiddelde woonoppervlakte is 154.9 m². De woningen zijn gebouwd tussen 1996 en 1997. Op Woningsearch vindt u voor elk adres gedetailleerde informatie over oppervlakte, bouwjaar, energielabel, WOZ-waarde en buurtstatistieken. Alle data komt uit officiële overheidsbronnen zoals BAG, CBS en het Kadaster.

Wat zijn de energielabels in de De Ral?

De energielabels in de De Ral in Almelo variëren van A tot G. Energielabels geven de energieprestatie van een woning aan, waarbij A het meest energiezuinig is en G het minst. Het energielabel wordt bepaald door factoren zoals isolatie, verwarmingssysteem, dubbelglas en zonnepanelen. In Nederland is een energielabel verplicht bij verkoop of verhuur van een woning. De labels worden geregistreerd door RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland). Op Woningsearch kunt u de energielabels van alle adressen in de De Ral bekijken en vergelijken met het gemiddelde van de buurt en de stad.

In welke buurt ligt de De Ral?

De De Ral ligt in Almelo. De buurtindeling is gebaseerd op de CBS Wijken en Buurten classificatie die door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt bijgehouden. Op Woningsearch kunt u de buurtpagina bekijken voor statistieken over bevolkingssamenstelling, woningwaarde, energielabels, veiligheid en voorzieningen. Gebruik de buurt- en stadspagina’s om de leefbaarheid en woningkenmerken te vergelijken voordat u een koop- of huurbeslissing neemt.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de De Ral?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente en bepaalt onder andere de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. Op Woningsearch kunt u de geschatte marktwaarde per adres in de De Ral bekijken, berekend op basis van de WOZ-waarde van het Kadaster Waardeloket en CBS-gegevens. De woningprijzen in Almelo variëren sterk per straat en type woning. Gebruik onze zoekfunctie om specifieke adressen te vergelijken.

Welke databronnen gebruikt Woningsearch voor de De Ral?

Woningsearch gebruikt uitsluitend officiële overheidsbronnen. De adressen komen uit de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen) via PDOK, beheerd door het Kadaster. Buurtstatistieken komen van het CBS. Energielabels zijn afkomstig van RVO. WOZ-waarden komen van het Kadaster Waardeloket. Gebouwhoogtes en dakvormen komen van 3D BAG (TU Delft). Alle data wordt wekelijks automatisch bijgewerkt. Woningsearch is volledig gratis, onafhankelijk en beschikbaar in 13 talen.