Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Barsbeek 40, 8326 BP Sint Jansklooster

BAG ID: 1708010000016208 · Adresgegevens út it Basisregistraasje Adressen en Gebouwen
Residential housingBoujier 2001192 m²
192 m²
Wenflak
2001
Boujier
8326 BP
Postcode

Dit pân oan de Barsbeek 40 yn Sint Jansklooster waard boud yn 2001. It wenflak is 192 m². It adres leit yn de wyk Tussen Sint Jans Klooster en Heetveld, gemeente Steenwijkerland, provinsje Overijssel. It enerzjylabel is A+.

Wearde & kosten

📈 Kearnsifers

🏠
192 m²
Wenflakte
📅
2001
Bouwjier
📑
Residential housing
Funksje
8326 BP
Postcode
🏛
Sint Jansklooster
Wenplak
📍
52.6706, 6.0202
💡
4,156 kWh
Skatte ferbrûk
Stroomferbrûk
🔥
1,152 m³
Skatte ferbrûk
Gasferbrûk
💰
€211/moanne
€2537/year

80-100 Treflik 65-79 Goed 45-64 Matich 0-44 Beheind
🚲 Fyts: Fytsynfrastruktuer (fytspaden, wenhôven), befolkingstichtens, berikberens fan supermerk/stasjon/skoalle, en lûdsnivo.
🚶 Rinbarens: Rinôfstân ta supermerk, restaurant, skoalle, húsdokter, park en sportfjild. Bonus foar stêdske tichtens.
🚌 Iepenbier ferfier: Ofstân ta treinstasjon, oerstapstasjon en sneldyk-oprit. Bonus foar stêdske tichtens (mear bus/tram).
🛡 Feiligens: Basearre op CBS-misdaadsifers per 1.000 ynwenners yn de buert. Legere kriminaliteit = hegere skoare.
📈 Ynvestearring: 5-jierrige weardeûntwikkeling yn de buert, jierlikse priistrend gemeente, en 10-jierrige weardegroei.

Boarnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Skoares wurde automatysk berekkene en binne yndikatyf.

📈 WOZ-wearde skiednis (10 jier)

Folgje de WOZ-wearde ûntwikkeling per jier foar dit adres, ynklusyf jier-op-jier stiging of dalling.