Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Schaaksport 121, 9728 PC Groningen

BAG ID: 14010011057804 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1989180 m²
180 m²
Woonoppervlakte
1989
Bouwjaar
9728 PC
Postcode

Welkom bij Schaaksport 121 — een pand uit de jaren 70-90 in Groningen daterend uit 1989. Het pand komt uit de bouwgolf van 1975–2000. Qua omvang gaat het om 180 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt Hoornse Meer, binnen gemeente Groningen in Groningen. Voor energiezuinigheid heeft het pand label A+. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden.

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
180 m²
Woonoppervlakte
📅
1989
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
9728 PC
Postcode
🏛
Groningen
Woonplaats
📍
53.1916, 6.5618
🔊
49 dB
Geluidsniveau
💡
3,940 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,620 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€258/mnd
€3091/jaar
Geschatte energiekosten
A+
Energielabel

🌟 Life Score

15% Matig

Score Onderdelen

🪺 Gezondheid
15

🏠 Locatiescores

🚲
10
Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.

📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...

📈 Verkoopgeschiedenis

Prijsgeschiedenis laden...