Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Parklaan 23, 9724 AP Groningen

BAG ID: 14010011074142 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
bijeenkomstfunctieBouwjaar 1991120 m²
120 m²
Woonoppervlakte
1991
Bouwjaar
9724 AP
Postcode

In Groningen vindt u Parklaan 23, een pand uit de jaren 70-90 uit 1991. Het pand komt uit de bouwgolf van 1975–2000. Met 120 m² woonoppervlak biedt het pand de bijbehorende ruimte. Het adres ligt in de wijk Oosterpoort, gemeente Groningen, provincie Groningen. Op de energieschaal scoort deze woning label A. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 120 m² is deze woning groter dan 73% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 111 m²) en met bouwjaar 1991 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (1960).

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
120 m²
Woonoppervlakte
📅
1991
Bouwjaar
📑
bijeenkomstfunctie
Functie
9724 AP
Postcode
🏛
Groningen
Woonplaats
📍
53.2120, 6.5741
💡
6,900 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,080 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€261/mnd
€3129/jaar

Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.

📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...

📈 Verkoopgeschiedenis

Prijsgeschiedenis laden...