Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Dobbehôf 27, 9084 DP Goutum

BAG ID: 80010000422868 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 2000143 m²
143 m²
Woonoppervlakte
2000
Bouwjaar
9084 DP
Postcode

Gegevens uit het woningaanbod

Vraagprijs uit aanbod
€ 549.000 k.k.
eengezinswoning · Bouwjaar 2000 · Goutum
VerkochtEnergielabel B
Woonoppervlakte aanbod
127 m²
Perceel
332 m²
Inhoud
505 m³
Buitenruimte
16 m²
Kamers
5 (4 slaapk.)
Aangeboden sinds
Type
Woonhuis
Soort woning
Eengezinswoning
Prijs vanaf
€ 500.000

Kenmerken uit het aanbod

🌳Tuin☀️Dakterras🅿️Parkeren op eigen terrein🔥Nieuwe cv-ketel
Makelaar
Wonen aan water Makelaars Leeuwarden
Grou · NVM
(+31) 58 203 06 00

Dit pand aan de Dobbehôf 27 in Goutum werd gebouwd in 2000. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. Qua omvang gaat het om 143 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt Goutum, binnen gemeente Leeuwarden in Friesland. Voor energiezuinigheid heeft het pand label B. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Qua oppervlak (143 m²) ligt deze woning rond het postcodegemiddelde van 154 m² en het bouwjaar 2000 ligt rond het postcodegemiddelde (1999).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
143 m2
Energielabel
B
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 430.000
Leefscore
33/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Goutum. De buurt telt ongeveer 3.350 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 145 m².Mediaan bouwjaar: 1999.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt1,2 km
  • Treinstation3,5 km
  • Basisschool800 m
  • Huisarts2,8 km

Samenvatting van dit adres

Dobbehôf 27 in Goutum is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 143 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2000, mediaan in hetzelfde postcodegebied 145 m2. Dit valt onder moderne bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Goutum, gemengde woonbuurt, voorzieningen: supermarkt 1,2 km, treinstation 3,5 km, basisschool 800 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 430.000, leefscore 33/100 (beperkt), energielabel B. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label B (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 430.000
Leefscore 33/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 1,2 km
Woningmix 92% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Zeekleigebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
143 m²
Woonoppervlakte
📅
2000
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
9084 DP
Postcode
🏛
Goutum
Woonplaats
📍
53.1824, 5.8132
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
€ 549,000
2025-10-29
Laatste verkoop
🔊
44 dB
Geluidsniveau
💡
3,274 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
858 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€161/mnd
€1934/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
B
Energielabel

🌟 Life Score

33% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
33
🎓 Onderwijs
31
🚌 Transport
58
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
26
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
36
Beperkt
Fiets
🚶
14
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
58
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
83
Veilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 430.000.

Actieve vraagprijs: EUR 549.000

Verkocht
walter
€ 549.000
Te koop
walter
€ 549.000

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatDobbehôf
Huisnummer27
Postcode9084 DP
WoonplaatsGoutum
GemeenteLeeuwarden
ProvincieFriesland
BuurtGoutum
WijkGoutum
Functiewoonfunctie
Bouwjaar2000
Oppervlakte143 m²
BAG ID80010000422868

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2000
Woonoppervlakte143 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2000) en de leeftijd (26 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

🔶 Aandachtspunten

Bij 26 jaar komen de eerste grote onderhoudscycli eraan. Plan budget voor dakwerk, schilderwerk en CV-ketel.

€220
Reserve/mnd
€2637
Reserve/jaar
7€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2000 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Aandacht
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Aandacht
Buitenschilderwerk
€572
elke 7 jaar • €82/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€715
elke 10 jaar • €72/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Dakbedekking
€1144
elke 25 jaar • €46/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
B
Indicatieve energiekosten
EUR 161/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2000.
  • Gebruik de oppervlakte van 143 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 3274 kWh.
  • Gasverbruik: 858 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoZeekleigebied
CategorieKwetsbaar gebied - 0-20 %
Voor 1970100%
Panden42

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
3537 Huizum G 297.0 m²
3538 Huizum G 298.0 m²
3539 Huizum G 297.0 m²
3540 Huizum G 297.0 m²
3541 Huizum G 297.0 m²
Grenskwaliteit: D (12) C (8)

Geen publiekrechtelijke beperkingen gevonden

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtGoutum
WijkGoutum
GemeenteLeeuwarden
BuurtcodeBU00807101
Inwoners3,350
Huishoudens1,270
Gem. WOZ-waarde€430,000
Koopwoningen92.0%
Bevolkingsdichtheid2,375 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Dobbehôf 27

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Goutum
Goutum
Inwoners & huishoudens
3,350
1,270 huishoudens
Gem. woningwaarde
€430.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 2,375 /km²
  • Koopwoningen: 92.0%
  • CBS buurtcode: BU00807101
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 1.2 km
  • Basisschool: 0.8 km
  • Huisarts: 2.8 km
  • Treinstation: 3.5 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt1.2 km
Basisschool0.8 km
Huisarts2.8 km
Treinstation3.5 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.8 km
Basisscholen binnen 1 km0
Basisscholen binnen 3 km6
Middelbare school2.2 km
Kinderdagverblijf0.8 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Zone 6-10
1e auto / jaar
€248
Bezoekers Bezoekersvergunning beschikbaar
Parkeergarages dichtbij
Posthoornsteeg 2000 m Parkeertarief op locatie
Zaailand 2287 m €12/dag
De Klanderij 2301 m €8/dag
Parkeergarages

Garages in de buurt

Gesorteerd op loopafstand vanaf dit adres. Handig voor bezoek, een extra auto of parkeren richting centrum.

Posthoornsteeg

Posthoornsteeg 40, 8911 AT Leeuwarden

2000 m ca. 25 min lopen
Posthoornsteeg 40, 8911 AT Leeuwarden
Open · 24/7 Tarief · Parkeertarief op locatie

Zaailand

Zaailand 5, 8911 BL Leeuwarden

2287 m ca. 29 min lopen
Zaailand 5, 8911 BL Leeuwarden
Open · 24/7 Tarief · €2,30 per uur Dagmax. €12Hoogte 2.1 m
disabled parking EV charging toilet

De Klanderij

Ritsumastraat 2, 8911 KM Leeuwarden

2301 m ca. 29 min lopen
Ritsumastraat 2, 8911 KM Leeuwarden
Open · Do 16:00-22:00, vr-za 07:00-19:00, zo 10:00-19:00, uitrijden 24/7 Tarief · €2,00 per uur Dagmax. €8Hoogte 2.2 m
disabled parking EV charging

Hoeksterend

Hoeksterpad 3, 8911 JV Leeuwarden

2703 m ca. 34 min lopen
Hoeksterpad 3, 8911 JV Leeuwarden
Open · Ma-Za 07:00-22:00, zo 10:00-19:00, uitrijden 24/7 Tarief · €2,00 per uur Dagmax. €5Hoogte 2.1 m
disabled parking EV charging

Oldehove

Oldehoofsterkerkhof 3, 8911 DM Leeuwarden

2724 m ca. 34 min lopen
Oldehoofsterkerkhof 3, 8911 DM Leeuwarden
Open · Ma-Za 07:00-22:00, zo 10:00-18:00, uitrijden 24/7 Tarief · €2,30 per uur Dagmax. €12Hoogte 2.2 m
disabled parking EV charging toilet

Revius

Reviusstraat 6, 8913 HT Leeuwarden

2978 m ca. 37 min lopen
Reviusstraat 6, 8913 HT Leeuwarden
Open · 24/7 Tarief · Parkeertarief op locatie

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid2,375 /km²
Geschatte verkeersdrukGemiddeld
Huishoudens in buurt1,270
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

Beschermde natuur laden...


🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (19) parkeervlak (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (9084 DP)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Dobbehôf 1 145 m² 1999
Dobbehôf 3 134 m² 1999
Dobbehôf 5 177 m² 1999
Dobbehôf 7 134 m² 1999
Dobbehôf 9 134 m² 1999
Dobbehôf 11 162 m² 1999
Dobbehôf 13 139 m² 1999
Dobbehôf 15 136 m² 1999
Dobbehôf 17 135 m² 1999
Dobbehôf 19 143 m² 2000
Dobbehôf 21 174 m² 2000
Dobbehôf 23 174 m² 2000
Dobbehôf 25 177 m² 2000
Dobbehôf 29 174 m² 2000
Dobbehôf 31 174 m² 2000

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID80010000422868
GemeenteLeeuwarden
Coördinaten (WGS84)53.18238° N, 5.81321° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplangoutum.nl

🏡 Buurtinformatie in Goutum

3,350
Inwoners
1,270
Huishoudens
2.5
Gem. huishoudgrootte
1,297
Woningvoorraad
€430.000
Gem. woningwaarde Goutum
92%
Koopwoningen
2,375
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Goutum

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Dobbehôf 27. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken