Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Tjallingaweg 28, 8934 CB Leeuwarden

BAG ID: 80030000487258 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
8934 CB
Postcode

Tjallingaweg 28, Leeuwarden. Het adres ligt in de wijk Huizum-Dorp, gemeente Leeuwarden, provincie Friesland.

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
Niet geregistreerd
BAG-oppervlakte
Niet geregistreerd
Energielabel
Niet geregistreerd
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 315.000
Leefscore
45/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Huizum-Dorp. De buurt telt ongeveer 1.030 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt600 m
  • Treinstation1,6 km
  • Basisschool1,2 km
  • Huisarts900 m

Samenvatting van dit adres

Tjallingaweg 28 in Leeuwarden is geregistreerd als adres. De beschikbare BAG-gegevens vermelden beperkte BAG-gegevens. Dit valt onder bouwperiode onbekend; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Huizum-Dorp, stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 600 m, treinstation 1,6 km, basisschool 1,2 km. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 315.000, leefscore 45/100 (gemiddeld). Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

WOZ-buurt Gemiddeld EUR 315.000
Leefscore 45/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 600 m
Woningmix 78% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Zeekleigebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

✉
8934 CB
Postcode
🏛
Leeuwarden
Woonplaats
📍
53.1902, 5.8140
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
41 dB
Geluidsniveau

🌟 Life Score

45% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
51
🎓 Onderwijs
39
🚌 Transport
67
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
66
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
86
Uitstekend
Fiets
🚶
28
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
67
Goed
OV & Bereikbaarheid
🛡
62
Gemiddeld
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 315.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatTjallingaweg
Huisnummer28
Postcode8934 CB
WoonplaatsLeeuwarden
GemeenteLeeuwarden
ProvincieFriesland
BuurtHuizum-Dorp
WijkPotmargezone
BAG ID80030000487258

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
Geen betrouwbaar energielabel gevonden.

Geen betrouwbaar energielabel gevonden; bekijk gebouwjaar en verbruik als eerste indicatie.

Verduurzamingskansen

Geen betrouwbaar energielabel gevonden; bekijk gebouwjaar en verbruik als eerste indicatie.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoZeekleigebied
CategorieKwetsbaar gebied - 0-20 %
Voor 19700%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
4186 Huizum G 60007.0 m²
4315 Huizum G 2894.0 m²
Grenskwaliteit: D (1)
Publiekrechtelijke beperkingen (4)
Toon beperkingen
Type Datum
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1967-02-28
Wet bodembescherming: Instemming verslag 2024-02-21
Wet bodembescherming: Instemming verslag uniforme sanering 2024-02-23
Wet bodembescherming: Instemming verslag 2024-03-06

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtHuizum-Dorp
WijkPotmargezone
GemeenteLeeuwarden
BuurtcodeBU00801106
Inwoners1,030
Huishoudens490
Gem. WOZ-waarde€315,000
Koopwoningen78.0%
Bevolkingsdichtheid3,463 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Tjallingaweg 28

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Huizum-Dorp
Potmargezone
Inwoners & huishoudens
1,030
490 huishoudens
Gem. woningwaarde
€315.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 3,463 /km²
  • Koopwoningen: 78.0%
  • CBS buurtcode: BU00801106
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.6 km
  • Basisschool: 1.2 km
  • Huisarts: 0.9 km
  • Treinstation: 1.6 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.6 km
Basisschool1.2 km
Huisarts0.9 km
Treinstation1.6 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool1.2 km
Basisscholen binnen 1 km0
Basisscholen binnen 3 km12
Middelbare school0.5 km
Kinderdagverblijf0.4 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Zone 6-10
1e auto / jaar
€248
Bezoekers Bezoekersvergunning beschikbaar
Parkeergarages dichtbij
Posthoornsteeg 1374 m Parkeertarief op locatie
De Klanderij 1538 m €8/dag
Zaailand 1663 m €12/dag
Parkeergarages

Garages in de buurt

Gesorteerd op loopafstand vanaf dit adres. Handig voor bezoek, een extra auto of parkeren richting centrum.

Posthoornsteeg

Posthoornsteeg 40, 8911 AT Leeuwarden

1374 m ca. 17 min lopen
Posthoornsteeg 40, 8911 AT Leeuwarden
Open · 24/7 Tarief · Parkeertarief op locatie

De Klanderij

Ritsumastraat 2, 8911 KM Leeuwarden

1538 m ca. 19 min lopen
Ritsumastraat 2, 8911 KM Leeuwarden
Open · Do 16:00-22:00, vr-za 07:00-19:00, zo 10:00-19:00, uitrijden 24/7 Tarief · €2,00 per uur Dagmax. €8Hoogte 2.2 m
disabled parking EV charging

Zaailand

Zaailand 5, 8911 BL Leeuwarden

1663 m ca. 21 min lopen
Zaailand 5, 8911 BL Leeuwarden
Open · 24/7 Tarief · €2,30 per uur Dagmax. €12Hoogte 2.1 m
disabled parking EV charging toilet

Hoeksterend

Hoeksterpad 3, 8911 JV Leeuwarden

1902 m ca. 24 min lopen
Hoeksterpad 3, 8911 JV Leeuwarden
Open · Ma-Za 07:00-22:00, zo 10:00-19:00, uitrijden 24/7 Tarief · €2,00 per uur Dagmax. €5Hoogte 2.1 m
disabled parking EV charging

Oldehove

Oldehoofsterkerkhof 3, 8911 DM Leeuwarden

2101 m ca. 26 min lopen
Oldehoofsterkerkhof 3, 8911 DM Leeuwarden
Open · Ma-Za 07:00-22:00, zo 10:00-18:00, uitrijden 24/7 Tarief · €2,30 per uur Dagmax. €12Hoogte 2.2 m
disabled parking EV charging toilet

Revius

Reviusstraat 6, 8913 HT Leeuwarden

2587 m ca. 32 min lopen
Reviusstraat 6, 8913 HT Leeuwarden
Open · 24/7 Tarief · Parkeertarief op locatie

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid3,463 /km²
Geschatte verkeersdrukHoog
Huishoudens in buurt490
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

71
Dichtbij natuur
Beschermd natuurgebied op fietsafstand. Fijn voor weekend uitjes.
4.2 km
Dichtstbijzijnde
2
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur op loop- of fietsafstand — fijn voor dagelijks buitenleven
  • Beschermde gebieden blijven groen — dit verandert niet door bouwplannen
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Groote Wielen
Habitat- & Vogelrichtlijn
4.23 km
afstand
🌳
Alde Feanen
Habitat- & Vogelrichtlijn
9.68 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (8934 CB)


📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID80030000487258
GemeenteLeeuwarden
Coördinaten (WGS84)53.19021° N, 5.81405° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanleeuwarden.nl

🏡 Buurtinformatie in Leeuwarden

1,030
Inwoners
490
Huishoudens
2.1
Gem. huishoudgrootte
446
Woningvoorraad
€315.000
Gem. woningwaarde Huizum-Dorp
78%
Koopwoningen
3,463
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Leeuwarden

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Tjallingaweg 28. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken