Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Noed 45A, 8521 NT Sint Nicolaasga

BAG ID: 1940010003272458 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 2021252 m²
252 m²
Woonoppervlakte
2021
Bouwjaar
8521 NT
Postcode

Dit pand aan de Noed 45A in Sint Nicolaasga werd gebouwd in 2021. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. Met 252 m² woonoppervlak biedt het pand de bijbehorende ruimte. Het adres ligt in de wijk Sint Nicolaasga, gemeente De Fryske Marren, provincie Zuid-Holland. Op de energieschaal scoort deze woning label A++++. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 252 m² is deze woning groter dan 62% van de 8 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 244 m²) en met bouwjaar 2021 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (1942).

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
252 m²
Woonoppervlakte
📅
2021
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
8521 NT
Postcode
🏛
Sint Nicolaasga
Woonplaats
📍
52.9229, 5.7200
💡
5,200 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,512 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€272/mnd
€3266/jaar

Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.

📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...

📈 Verkoopgeschiedenis

Prijsgeschiedenis laden...