Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Breedpad 9A, 8442 AA Heerenveen

BAG ID: 74010000364086 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1844129 m²
129 m²
Woonoppervlakte
1844
Bouwjaar
8442 AA
Postcode

Aan de Breedpad in Heerenveen ligt dit historisch pand uit 1844. Het betreft een vooroorlogs pand van voor 1900 met karakteristieke bouw uit die tijd. Met 129 m² woonoppervlak biedt het pand de bijbehorende ruimte. Het adres ligt in de wijk Centrum, gemeente Heerenveen, provincie Friesland. Op de energieschaal scoort deze woning label C. Dit label is gemiddeld; gerichte maatregelen kunnen het verder verbeteren. Qua oppervlak (129 m²) ligt deze woning rond het postcodegemiddelde van 206 m² en met bouwjaar 1844 is het pand ouder dan het postcodegemiddelde (1949).

Waarde & Kosten

📌 Belangrijkste gegevens

De kerninformatie die direct uit BAG, CBS en beschikbare adresdata komt. Zwaardere grafieken en kaarten laden daarna door.

Bouwjaar
1844
Woonoppervlakte
129 m2
Energielabel
C
Buurt-WOZ
EUR 213.000
Leefscore
38/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Centrum. De buurt telt ongeveer 3.125 inwoners. In dezelfde postcode staan 13 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 169 m².Mediaan bouwjaar: 1948.

Voorzieningen dichtbij

Nog geen betrouwbare voorzieningensamenvatting beschikbaar in de eerste weergave.

Adresprofiel

Breedpad 9A in Heerenveen is een woonfunctie met 129 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1844, postcode-mediaan 169 m2. De bouwperiode valt in de categorie historische bouw, wat helpt om onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare woningen beter te beoordelen.

De ligging combineert buurt Centrum, stedelijke buurt. Gebruik de straat-, buurt- en stadlinks om dit adres met omliggende woningen te vergelijken.

Als eerste waardesignaal tonen we buurt-WOZ rond EUR 213.000, leefscore 38/100 (beperkt), energielabel C. Voor een koop- of verkoopbeslissing blijft vergelijking met recente transacties, staat van onderhoud en juridische beperkingen belangrijk.

Energie Label C (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 213.000
Leefscore 38/100 - beperkt

📈 Kerncijfers

🏠
129 m²
Woonoppervlakte
📅
1844
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
8442 AA
Postcode
🏛
Heerenveen
Woonplaats
📍
52.9598, 5.9222
Seismisch risico
Buiten het bekende Groningen gasveldgebied.
💡
3,022 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,677 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€245/mnd
€2936/jaar
Geschatte energiekosten
C
Energielabel

🌟 Life Score

38% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
26
🎓 Onderwijs
26
🚌 Transport
22
🌳 Groen
85
🪺 Gezondheid
26
📈 Investering
50

Voor deze locatie is weinig lokale data beschikbaar; gemarkeerde factoren zijn geschat op basis van de bevolkingsdichtheid van de buurt.

🏠 Locatiescores

Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.

📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...