Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Herfterlaan 2D, 8024 PJ Zwolle

BAG ID: 193010000104174 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
onderwijsfunctieBouwjaar 1981450 m²
450 m²
Woonoppervlakte
1981
Bouwjaar
8024 PJ
Postcode

Welkom bij Herfterlaan 2D — een pand uit de jaren 70-90 in Zwolle daterend uit 1981. Het pand komt uit de bouwgolf van 1975–2000. Met 450 m² woonoppervlak biedt het pand de bijbehorende ruimte. Het adres ligt in de wijk Veldhoek, gemeente Zwolle, provincie Overijssel. Op de energieschaal scoort deze woning label B. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden.

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
450 m²
Woonoppervlakte
📅
1981
Bouwjaar
📑
onderwijsfunctie
Functie
8024 PJ
Postcode
🏛
Zwolle
Woonplaats
📍
52.5085, 6.1367
💡
18,000 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
4,050 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€814/mnd
€9765/jaar
Geschatte energiekosten
B
Energielabel

🌟 Life Score

Life Score laden...

🏠 Locatiescores

Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.

📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...

📈 Verkoopgeschiedenis

Prijsgeschiedenis laden...