Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Veneweg 148, 7946 LL Wanneperveen

BAG ID: 1708010000014884 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1966150 m²
150 m²
Woonoppervlakte
1966
Bouwjaar
7946 LL
Postcode

Welkom bij Veneweg 148 — een naoorlogs pand in Wanneperveen daterend uit 1966. Deze woning is gebouwd in de naoorlogse wederopbouwperiode (1945–1975). Qua omvang gaat het om 150 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt Wanneperveen, binnen gemeente Steenwijkerland in Overijssel. Voor energiezuinigheid heeft het pand label D. Dit label is gemiddeld; gerichte maatregelen kunnen het verder verbeteren. Met 150 m² is deze woning kleiner dan 80% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 198 m²) en met bouwjaar 1966 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (1960).

Waarde & Kosten

📌 Belangrijkste gegevens

De kerninformatie die direct uit BAG, CBS en beschikbare adresdata komt. Zwaardere grafieken en kaarten laden daarna door.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
150 m2
Energielabel
D
Geschat
Buurt-WOZ
EUR 281.000
Leefscore
38/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Wanneperveen. De buurt telt ongeveer 880 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 204 m².Mediaan bouwjaar: 1972.

Voorzieningen dichtbij

Nog geen betrouwbare voorzieningensamenvatting beschikbaar in de eerste weergave.

Adresprofiel

Veneweg 148 in Wanneperveen is een woonfunctie met 150 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1966, postcode-mediaan 204 m2. De bouwperiode valt in de categorie naoorlogse bouw, wat helpt om onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare woningen beter te beoordelen.

De ligging combineert buurt Wanneperveen, stedelijke buurt. Gebruik de straat-, buurt- en stadlinks om dit adres met omliggende woningen te vergelijken.

Als eerste waardesignaal tonen we buurt-WOZ rond EUR 281.000, leefscore 38/100 (beperkt), energielabel D. Voor een koop- of verkoopbeslissing blijft vergelijking met recente transacties, staat van onderhoud en juridische beperkingen belangrijk.

Energie Label D (geschat)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 281.000
Leefscore 38/100 - beperkt

📈 Kerncijfers

🏠
150 m²
Woonoppervlakte
📅
1966
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
7946 LL
Postcode
🏛
Wanneperveen
Woonplaats
📍
52.7032, 6.1222
Seismisch risico
Buiten het bekende Groningen gasveldgebied.
💡
3,400 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,950 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€282/mnd
€3385/jaar
Geschatte energiekosten
D
Geschat label
Energielabel

🌟 Life Score

38% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
26
🎓 Onderwijs
26
🚌 Transport
22
🌳 Groen
85
🪺 Gezondheid
26
📈 Investering
50

Voor deze locatie is weinig lokale data beschikbaar; gemarkeerde factoren zijn geschat op basis van de bevolkingsdichtheid van de buurt.

🏠 Locatiescores

Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.

📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.