Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Calkoenstraat 1T, 7906 BL Hoogeveen

BAG ID: 118010900082767 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
overige gebruiksfunctieBouwjaar 19659 m²
9 m²
BAG-oppervlakte
1965
Bouwjaar
7906 BL
Postcode

Calkoenstraat 1T in Hoogeveen: een karakteristiek naoorlogs pand uit 1965. Deze woning is gebouwd in de naoorlogse wederopbouwperiode (1945–1975). De bag-oppervlakte is 9 m². Je vindt dit adres in Zuid (Hoogeveen, Drenthe). Het geregistreerde energielabel betreft D. Dit label is gemiddeld; gerichte maatregelen kunnen het verder verbeteren. Het bouwjaar 1965 ligt rond het postcodegemiddelde (1965).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1965
BAG-oppervlakte
9 m2
Energielabel
D
Geschat
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 205.000
Leefscore
45/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Zuid. De buurt telt ongeveer 6.145 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 59 m².Mediaan bouwjaar: 1965.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt500 m
  • Treinstation2,8 km
  • Basisschool400 m
  • Huisarts1,1 km

Samenvatting van dit adres

Calkoenstraat 1T in Hoogeveen is geregistreerd als overige gebruiksfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 9 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1965, mediaan in hetzelfde postcodegebied 59 m2. Dit valt onder naoorlogse bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Zuid, stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 500 m, treinstation 2,8 km, basisschool 400 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 205.000, leefscore 45/100 (gemiddeld), energielabel D. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label D (geschat)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 205.000
Leefscore 45/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 500 m
Woningmix 49% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Hogere Zandgronden

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
9 m²
BAG-oppervlakte
📅
1965
Bouwjaar
📑
overige gebruiksfunctie
Functie
✉
7906 BL
Postcode
🏛
Hoogeveen
Woonplaats
📍
52.7193, 6.4881
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
49 dB
Geluidsniveau
💡
1,905 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
150 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€56/mnd
€671/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
D
Geschat label
Energielabel

🌟 Life Score

45% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
63
🎓 Onderwijs
52
🚌 Transport
59
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
47
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
51
Matig
Fiets
🚶
49
Matig
Loopbaarheid
🚌
59
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
57
Gemiddeld
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 205.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatCalkoenstraat
Huisnummer1T
Postcode7906 BL
WoonplaatsHoogeveen
GemeenteHoogeveen
ProvincieDrenthe
BuurtZuid
WijkWijk 50 Hoogeveen
Functieoverige gebruiksfunctie
Bouwjaar1965
Oppervlakte9 m²
BAG ID118010900082767

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1965
BAG-oppervlakte9 m²
Typeoverige gebruiksfunctie
BouwstijlJaren-60/70 bouwstijl
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1965) en de leeftijd (61 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 61 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

🏢 VvE-verantwoordelijk

De onderhoudskosten zijn gesplitst. Onderstaande elementen vallen doorgaans onder de VvE en worden betaald via de maandelijkse servicekosten.

Dakbedekking Kozijnen Buitenschilderwerk Gevel Dakgoten
🏠 Uw kosten
€102/mnd
€1227/jaar
CV-ketel, badkamer, keuken, elektra, interieur
🏢 VvE kosten
€51/mnd
€610/jaar
Dak, kozijnen, buitenschilderwerk
VvE-kosten zijn doorgaans inbegrepen in uw maandelijkse servicekosten. Controleer bij de VvE voor exacte bedragen.
🏠 DakVvE ■ Plat dakVvE 🧱 GevelVvE 🟧 KozijnenVvE 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren VvE
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1965 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging VvE
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Buitenschilderwerk VvE
€36
elke 7 jaar • €5/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€45
elke 10 jaar • €4/jr
Controleer
Dakbedekking VvE
€72
elke 25 jaar • €3/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
D

Geschat op basis van bouwjaar en oppervlakte.

Indicatieve energiekosten
EUR 56/mnd

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

Verduurzamingskansen

Controleer isolatie, glas en verwarming voor verbeterkansen.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1965.
  • Gebruik de oppervlakte van 9 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 1905 kWh.
  • Gasverbruik: 150 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoHogere Zandgronden
CategorieNiet kwetsbaar gebied - 0-20 %
Voor 19700%

📄 Eigendom & Kadaster

VvE-score laden...
Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
2356 Hoogeveen I 733.0 m²
2357 Hoogeveen I 733.0 m²
2358 Hoogeveen I 733.0 m²
3764 Hoogeveen I 229.0 m²
3765 Hoogeveen I 160.0 m²
Grenskwaliteit: D (20)

Geen publiekrechtelijke beperkingen gevonden

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtZuid
WijkWijk 50 Hoogeveen
GemeenteHoogeveen
BuurtcodeBU01185005
Inwoners6,145
Huishoudens3,150
Gem. WOZ-waarde€205,000
Koopwoningen49.0%
Bevolkingsdichtheid4,895 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Calkoenstraat 1T

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Zuid
Wijk 50 Hoogeveen
Inwoners & huishoudens
6,145
3,150 huishoudens
Gem. woningwaarde
€205.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 4,895 /km²
  • Koopwoningen: 49.0%
  • CBS buurtcode: BU01185005
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.5 km
  • Basisschool: 0.4 km
  • Huisarts: 1.1 km
  • Treinstation: 2.8 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.5 km
Basisschool0.4 km
Huisarts1.1 km
Treinstation2.8 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.4 km
Basisscholen binnen 1 km2
Basisscholen binnen 3 km11
Middelbare school0.8 km
Kinderdagverblijf0.6 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Hoogeveen is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid4,895 /km²
Geschatte verkeersdrukHoog
Huishoudens in buurt3,150
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

59
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur bereikbaar per fiets of auto. Goed voor recreatie.
6.5 km
Dichtstbijzijnde
3
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Mantingerzand
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
6.5 km
afstand
🌳
Dwingelderveld
Habitat- & Vogelrichtlijn
8.07 km
afstand
🌳
Mantingerbos
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
12.42 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

parkeervlak (6) inrit (5) voetpad (5) rijbaan lokale weg (3) rijbaan regionale weg (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (7906 BL)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Calkoenstraat 1 62 m² 1965
Calkoenstraat 3 59 m² 1965
Calkoenstraat 5 59 m² 1965
Calkoenstraat 7 62 m² 1965
Calkoenstraat 9 62 m² 1965
Calkoenstraat 11 59 m² 1965
Calkoenstraat 13 59 m² 1965
Calkoenstraat 15 59 m² 1965
Calkoenstraat 17 59 m² 1965
Calkoenstraat 19 59 m² 1965
Calkoenstraat 21 62 m² 1965
Calkoenstraat 23 62 m² 1965
Calkoenstraat 25 59 m² 1965
Calkoenstraat 27 59 m² 1965
Calkoenstraat 29 59 m² 1965

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID118010900082767
GemeenteHoogeveen
Coördinaten (WGS84)52.71926° N, 6.48815° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanhoogeveen.nl

🏡 Buurtinformatie in Hoogeveen

6,145
Inwoners
3,150
Huishoudens
1.9
Gem. huishoudgrootte
3,231
Woningvoorraad
€205.000
Gem. woningwaarde Zuid
49%
Koopwoningen
4,895
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Hoogeveen

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Calkoenstraat 1T. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken