Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Dalipassage 12, 7811 DB Emmen

BAG ID: 114010000300724 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
bijeenkomstfunctieBouwjaar 2000394 m²
394 m²
BAG-oppervlakte
2000
Bouwjaar
7811 DB
Postcode

Welkom bij Dalipassage 12 — een eigentijdse woning in Emmen daterend uit 2000. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. De bag-oppervlakte is 394 m². De woning staat in de buurt Emmen-Centrum, binnen gemeente Emmen in Drenthe. Voor energiezuinigheid heeft het pand label A++. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met bouwjaar 2000 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (1991).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2000
BAG-oppervlakte
394 m2
Energielabel
A++
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 229.000
Leefscore
48/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Emmen-Centrum. De buurt telt ongeveer 4.660 inwoners. In dezelfde postcode staan 13 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 125 m².Mediaan bouwjaar: 2000.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt300 m
  • Treinstation1,3 km
  • Basisschool800 m
  • Huisarts1,4 km

Samenvatting van dit adres

Dalipassage 12 in Emmen is geregistreerd als bijeenkomstfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 394 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2000, mediaan in hetzelfde postcodegebied 125 m2. Dit valt onder moderne bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Emmen-Centrum, stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 300 m, treinstation 1,3 km, basisschool 800 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 229.000, leefscore 48/100 (gemiddeld), energielabel A++. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A++ (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 229.000
Leefscore 48/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 300 m
Woningmix 41% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Hogere Zandgronden

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
394 m²
BAG-oppervlakte
📅
2000
Bouwjaar
📑
bijeenkomstfunctie
Functie
✉
7811 DB
Postcode
🏛
Emmen
Woonplaats
📍
52.7836, 6.8932
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
50 dB
Geluidsniveau
💡
18,000 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
2,364 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€631/mnd
€7573/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A++
Energielabel

🌟 Life Score

48% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
60
🎓 Onderwijs
45
🚌 Transport
76
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
51
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
54
Matig
Fiets
🚶
49
Matig
Loopbaarheid
🚌
76
Goed
OV & Bereikbaarheid
🛡
21
Onveilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 229.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatDalipassage
Huisnummer12
Postcode7811 DB
WoonplaatsEmmen
GemeenteEmmen
ProvincieDrenthe
BuurtEmmen-Centrum
WijkWijk 40 Emmen-Centrum
Functiebijeenkomstfunctie
Bouwjaar2000
Oppervlakte394 m²
BAG ID114010000300724

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2000
BAG-oppervlakte394 m²
Typebijeenkomstfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2000) en de leeftijd (26 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

🔶 Aandachtspunten

Bij 26 jaar komen de eerste grote onderhoudscycli eraan. Plan budget voor dakwerk, schilderwerk en CV-ketel.

€330
Reserve/mnd
€3954
Reserve/jaar
7€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2000 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Aandacht
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€1200
elke 7 jaar • €171/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€1500
elke 10 jaar • €150/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Aandacht
Dakbedekking
€2400
elke 25 jaar • €96/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A++
Indicatieve energiekosten
EUR 631/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2000.
  • Gebruik de oppervlakte van 394 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 18000 kWh.
  • Gasverbruik: 2364 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoHogere Zandgronden
CategorieNiet kwetsbaar gebied - 0-20 %
Voor 19700%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
1545 Emmen K 24.0 m²
2705 Emmen K 1606.0 m²
2706 Emmen K 1118.0 m²
2707 Emmen K 2333.0 m²
2709 Emmen K 126.0 m²
Grenskwaliteit: D (19) G (1)
Publiekrechtelijke beperkingen (5)
Toon beperkingen
Type Datum
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1998-08-25
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1998-08-25
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1965-09-07
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2012-01-12
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2009-07-04

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtEmmen-Centrum
WijkWijk 40 Emmen-Centrum
GemeenteEmmen
BuurtcodeBU01144000
Inwoners4,660
Huishoudens2,990
Gem. WOZ-waarde€229,000
Koopwoningen41.0%
Bevolkingsdichtheid3,748 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Dalipassage 12

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Emmen-Centrum
Wijk 40 Emmen-Centrum
Inwoners & huishoudens
4,660
2,990 huishoudens
Gem. woningwaarde
€229.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 3,748 /km²
  • Koopwoningen: 41.0%
  • CBS buurtcode: BU01144000
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.3 km
  • Basisschool: 0.8 km
  • Huisarts: 1.4 km
  • Treinstation: 1.3 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.3 km
Basisschool0.8 km
Huisarts1.4 km
Treinstation1.3 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.8 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km10
Middelbare school0.7 km
Kinderdagverblijf0.4 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Emmen is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid3,748 /km²
Geschatte verkeersdrukHoog
Huishoudens in buurt2,990
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

18
Weinig natuur nabij
Beschermde natuur is wat verder weg. Meer een stedelijke omgeving.
12.0 km
Dichtstbijzijnde
1
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Bargerveen
Habitat- & Vogelrichtlijn
12.03 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (6) voetpad op trap (6) inrit (2) parkeervlak (2) rijbaan lokale weg (2) fietspad (1) voetgangersgebied (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (7811 DB)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Dalipassage 2 324 m² 2000
Dalipassage 6 220 m² 2000
Dalipassage 8 175 m² 2000
Dalipassage 10 238 m² 2000
Dalipassage 36 10 m² 1977
Dalipassage 40 111 m² 1977
Dalipassage 44 126 m² 1977
Dalipassage 46 107 m² 1977
Dalipassage 48 104 m² 1977
Dalipassage 54 154 m² 2001
Dalipassage 56 125 m² 2001
Dalipassage 58 48 m² 2001
Dalipassage 60 62 m² 2001

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID114010000300724
GemeenteEmmen
Coördinaten (WGS84)52.78358° N, 6.89324° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanemmen.nl

🏡 Buurtinformatie in Emmen

4,660
Inwoners
2,990
Huishoudens
1.5
Gem. huishoudgrootte
3,095
Woningvoorraad
€229.000
Gem. woningwaarde Emmen-Centrum
41%
Koopwoningen
3,748
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Emmen

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Dalipassage 12. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken