Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

De Scheerder 4, 7575 CG Oldenzaal

BAG ID: 173010000180423 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 2018154 m²
154 m²
Woonoppervlakte
2018
Bouwjaar
7575 CG
Postcode

Gelegen aan de De Scheerder in Oldenzaal staat dit eigentijdse woning uit 2018. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. De woonoppervlakte bedraagt 154 m². Je vindt dit adres in Zuid-Berghuizen (Oldenzaal, Overijssel). Het geregistreerde energielabel betreft A+++. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 154 m² is deze woning kleiner dan 85% van de 13 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 196 m²) en het bouwjaar 2018 ligt rond het postcodegemiddelde (2019).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
154 m2
Energielabel
A+++
Geschat
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 302.000
Leefscore
43/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in Zuid-Berghuizen. De buurt telt ongeveer 3.935 inwoners. In dezelfde postcode staan 13 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 195 m².Mediaan bouwjaar: 2018.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt600 m
  • Treinstation1,5 km
  • Basisschool600 m
  • Huisarts600 m

Samenvatting van dit adres

De Scheerder 4 in Oldenzaal is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 154 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2018, mediaan in hetzelfde postcodegebied 195 m2. Dit valt onder recente bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Zuid-Berghuizen, gemengde woonbuurt, voorzieningen: supermarkt 600 m, treinstation 1,5 km, basisschool 600 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 302.000, leefscore 43/100 (beperkt), energielabel A+++. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A+++ (geschat)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 302.000
Leefscore 43/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 600 m
Woningmix 54% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Hogere Zandgronden

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
154 m²
Woonoppervlakte
📅
2018
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
7575 CG
Postcode
🏛
Oldenzaal
Woonplaats
📍
52.3041, 6.9326
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
48 dB
Geluidsniveau
💡
3,472 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
924 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€172/mnd
€2069/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A+++
Geschat label
Energielabel

🌟 Life Score

43% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
57
🎓 Onderwijs
41
🚌 Transport
60
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
48
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
82
Uitstekend
Fiets
🚶
48
Matig
Loopbaarheid
🚌
60
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
75
Overwegend veilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 302.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatDe Scheerder
Huisnummer4
Postcode7575 CG
WoonplaatsOldenzaal
GemeenteOldenzaal
ProvincieOverijssel
BuurtZuid-Berghuizen
WijkWijk 06 Zuid-Berghuizen
Functiewoonfunctie
Bouwjaar2018
Oppervlakte154 m²
BAG ID173010000180423

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2018
Woonoppervlakte154 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2018) en de leeftijd (8 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

✅ Goed Onderhouden

Relatief nieuw (8 jaar). Focus op routineonderhoud.

€170
Reserve/mnd
€2040
Reserve/jaar
4€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2018 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
OK
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
OK
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
OK
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
OK
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
OK
Buitenschilderwerk
€616
elke 7 jaar • €88/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€770
elke 10 jaar • €77/jr
Aandacht
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Dakbedekking
€1232
elke 25 jaar • €49/jr
OK
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A+++

Geschat op basis van bouwjaar en oppervlakte.

Indicatieve energiekosten
EUR 172/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2018.
  • Gebruik de oppervlakte van 154 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 3472 kWh.
  • Gasverbruik: 924 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoHogere Zandgronden
CategorieNiet kwetsbaar gebied - 0-20 %
Voor 19700%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
780 Oldenzaal F 220.0 m²
781 Oldenzaal F 199.0 m²
782 Oldenzaal F 187.0 m²
783 Oldenzaal F 194.0 m²
784 Oldenzaal F 182.0 m²
Grenskwaliteit: D (11) B (5) C (4)
Publiekrechtelijke beperkingen (8)
Toon beperkingen
Type Datum
Wet algemene bepalingen omgevingsrecht: Oplegging last onder bestuursdwang en/of dwangsom dat ook geldt voor rechtsopvolgers 2022-09-07
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2024-06-06
Opiumwet: Sluiting object 2024-08-29
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...
Woongebied bouwvlak wonen uitgesloten maximum bouwhoogte (m)
Wat u hiervan moet begrijpen
Er zijn project- of besluitmeldingen in de buurt die u verder moet controleren.

We vonden 1 meldingen die op een projectbesluit, uitspraak of vergunning lijken. Controleer deze vooral als u wilt weten of zicht, geluid, verkeer of bouwactiviteit in de omgeving kan veranderen.

Lokale planregels
0
Het belangrijkst voor verbouwen of uitbreiden
Beleid / visies
23
Meestal bredere buurt- of landelijke context
Project / besluit signalen
1
Extra controleren als u hinder of verandering verwacht
Documenten die u als eerste zou openen
Voorbereidingsbesluit hyperscale datacenters
Project / besluit Nationaal of rijksbreed
plangebied
Status: Vastgesteld
Handige vervolgstap
  • Controleer vooral lokale bestemmings- of omgevingsplannen als u wilt verbouwen, uitbouwen of splitsen.
  • Zie algemene visies en programma's vooral als achtergrond voor de buurt, niet als directe vergunningmelding.
  • Gebruik voor een definitieve check altijd de officiële gemeentelijke publicatie of het Omgevingsloket.

Binnen circa 200 meter vonden we 30 planvermeldingen. De meest relevante vermelding in deze bron is 'Voorbereidingsbesluit hyperscale datacenters'.

Bron: PDOK / Kadaster Ruimtelijke Plannen (legacy) Zoekradius: 200 m Totaal: 30
Officiële planvermeldingen uit deze bron bekijken (15)
Voor u relevant als Officiële naam / aanduiding Plan / code Status
Project / besluit
Voorbereidingsbesluit hyperscale datacenters
NL.IMRO.0000.VROvb22hsDataCen-3020
plangebied
Vastgesteld
Overige planmelding
Woongebied
NL.IMRO.0173.BP06002-va01
enkelbestemming
Vastgesteld
Overige planmelding
maximum bouwhoogte (m)
NL.IMRO.0173.BP06002-va01
maatvoering
Vastgesteld
Overige planmelding
wonen uitgesloten
NL.IMRO.0173.BP06002-va01
functieaanduiding
Vastgesteld
Gebiedscontext
Actualisatie Omgevingsverordening Overijssel 2013
NL.IMRO.9923.Verordening2013-va01
plangebied
Vastgesteld
Overige planmelding
bouwvlak
NL.IMRO.0173.BP06002-va01
bouwvlak
Vastgesteld
Beleid / visie
Besluit algemene regels ruimtelijke ordening
NL.IMRO.0000.IMam11Barro-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Nationaal Water Programma 2022-2027
NL.IMRO.0000.IMsv22NWP3PNZ-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Nationale Omgevingsvisie
NL.IMRO.0000.BZKovi20Novi-3000
plangebied
Vastgesteld
Gebiedscontext
Omgevingsverordening Overijssel
NL.IMRO.9923.VerordeningOv01-on01
plangebied
Ontwerp
Beleid / visie
Omgevingsvisie Overijssel 2017. Beken kleur
NL.IMRO.9923.OmgevingsvisieOv01-va01
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Programma Noordzee 2022-2027
NL.IMRO.0000.IMsv22PNZNWP3-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Regeling algemene regels ruimtelijke ordening (ministeriele regeling)
NL.IMRO.0000.IMmr11Rarro-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Structuurvisie Ondergrond
NL.IMRO.0000.IWEZKsv18STRONG-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Structuurvisie Windenergie op land
NL.IMRO.0000.IMsvWindOpLand-3000
plangebied
Vastgesteld

Dit is een informatieve samenvatting op basis van openbare planbronnen. Controleer voor aankoop of verbouwing altijd de officiële publicatie en gemeentelijke stukken.


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtZuid-Berghuizen
WijkWijk 06 Zuid-Berghuizen
GemeenteOldenzaal
BuurtcodeBU01730600
Inwoners3,935
Huishoudens1,855
Gem. WOZ-waarde€302,000
Koopwoningen54.0%
Bevolkingsdichtheid2,108 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor De Scheerder 4

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Zuid-Berghuizen
Wijk 06 Zuid-Berghuizen
Inwoners & huishoudens
3,935
1,855 huishoudens
Gem. woningwaarde
€302.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 2,108 /km²
  • Koopwoningen: 54.0%
  • CBS buurtcode: BU01730600
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.6 km
  • Basisschool: 0.6 km
  • Huisarts: 0.6 km
  • Treinstation: 1.5 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.6 km
Basisschool0.6 km
Huisarts0.6 km
Treinstation1.5 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.6 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km4
Middelbare school1.5 km
Kinderdagverblijf0.6 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Oldenzaal is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid2,108 /km²
Geschatte verkeersdrukGemiddeld
Huishoudens in buurt1,855
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

90
Dichtbij natuur
Beschermd natuurgebied op loopafstand. Ideaal voor wandelen en buitenleven.
1.3 km
Dichtstbijzijnde
5
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur op loop- of fietsafstand — fijn voor dagelijks buitenleven
  • Beschermde gebieden blijven groen — dit verandert niet door bouwplannen
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Landgoederen Oldenzaal
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
1.29 km
afstand
🌳
Lonnekermeer
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
5.34 km
afstand
🌳
Lemselermaten
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
5.36 km
afstand
🌳
Dinkelland
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
6.25 km
afstand
🌳
Achter de Voort, Agelerbroek & Voltherbroek
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
6.96 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (8) fietspad (7) rijbaan lokale weg (4) parkeervlak (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (7575 CG)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
De Scheerder 3 260 m² 2018
De Scheerder 5 217 m² 2018
De Scheerder 6 164 m² 2018
De Scheerder 7 267 m² 2018
De Scheerder 8 143 m² 2018
De Scheerder 10 160 m² 2019
De Scheerder 12 151 m² 2018
De Scheerder 14 169 m² 2018
De Scheerder 18 200 m² 2018
De Scheerder 20 184 m² 2018
De Scheerder 22 223 m² 2020
De Scheerder 24 211 m² 2021
De Scheerder 26 195 m² 2021

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID173010000180423
GemeenteOldenzaal
Coördinaten (WGS84)52.30409° N, 6.93262° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanoldenzaal.nl

🏡 Buurtinformatie in Oldenzaal

3,935
Inwoners
1,855
Huishoudens
2.1
Gem. huishoudgrootte
1,913
Woningvoorraad
€302.000
Gem. woningwaarde Zuid-Berghuizen
54%
Koopwoningen
2,108
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Oldenzaal

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor De Scheerder 4. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken