Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Asterstraat 52, 7572 XH Oldenzaal

BAG ID: 173010000180976 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 201990 m²
90 m²
Woonoppervlakte
2019
Bouwjaar
7572 XH
Postcode

Aan de Asterstraat in Oldenzaal ligt dit eigentijdse woning uit 2019. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. Qua omvang gaat het om 90 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt Glinde-Hooiland, binnen gemeente Oldenzaal in Overijssel. Voor energiezuinigheid heeft het pand label A++. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 90 m² is deze woning kleiner dan 85% van de 13 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 91 m²) en met bouwjaar 2019 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (2014).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
90 m2
Energielabel
A++
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 315.000
Leefscore
47/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Glinde-Hooiland. De buurt telt ongeveer 3.610 inwoners. In dezelfde postcode staan 13 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 90 m².Mediaan bouwjaar: 2019.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt600 m
  • Treinstation1,5 km
  • Basisschool500 m
  • Huisarts500 m

Samenvatting van dit adres

Asterstraat 52 in Oldenzaal is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 90 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2019, mediaan in hetzelfde postcodegebied 90 m2. Dit valt onder recente bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Glinde-Hooiland, stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 600 m, treinstation 1,5 km, basisschool 500 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 315.000, leefscore 47/100 (gemiddeld), energielabel A++. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A++ (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 315.000
Leefscore 47/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 600 m
Woningmix 46% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Hogere Zandgronden

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
90 m²
Woonoppervlakte
📅
2019
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
7572 XH
Postcode
🏛
Oldenzaal
Woonplaats
📍
52.3158, 6.9243
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
62 dB
Geluidsniveau
💡
2,320 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
540 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€107/mnd
€1282/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A++
Energielabel

🌟 Life Score

47% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
62
🎓 Onderwijs
52
🚌 Transport
68
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
47
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
44
Beperkt
Fiets
🚶
54
Matig
Loopbaarheid
🚌
68
Goed
OV & Bereikbaarheid
🛡
59
Gemiddeld
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 315.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatAsterstraat
Huisnummer52
Postcode7572 XH
WoonplaatsOldenzaal
GemeenteOldenzaal
ProvincieOverijssel
BuurtGlinde-Hooiland
WijkWijk 03 Glinde-Hooiland
Functiewoonfunctie
Bouwjaar2019
Oppervlakte90 m²
BAG ID173010000180976

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2019
Woonoppervlakte90 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2019) en de leeftijd (7 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

✅ Goed Onderhouden

Relatief nieuw (7 jaar). Focus op routineonderhoud.

€144
Reserve/mnd
€1730
Reserve/jaar
4€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2019 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
OK
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
OK
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
OK
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
OK
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
OK
Buitenschilderwerk
€360
elke 7 jaar • €51/jr
Aandacht
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Binnenschilderwerk
€450
elke 10 jaar • €45/jr
OK
Dakbedekking
€720
elke 25 jaar • €29/jr
OK
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A++
Indicatieve energiekosten
EUR 107/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2019.
  • Gebruik de oppervlakte van 90 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 2320 kWh.
  • Gasverbruik: 540 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoHogere Zandgronden
CategorieNiet kwetsbaar gebied - 80-100 %
Voor 197089.65517241379311%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
359 Oldenzaal C 450.0 m²
361 Oldenzaal C 240.0 m²
362 Oldenzaal C 270.0 m²
363 Oldenzaal C 260.0 m²
364 Oldenzaal C 265.0 m²
Grenskwaliteit: D (18) B (2)
Publiekrechtelijke beperkingen (6)
Toon beperkingen
Type Datum
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1965-11-04
Opiumwet: Sluiting object 2024-09-27
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtGlinde-Hooiland
WijkWijk 03 Glinde-Hooiland
GemeenteOldenzaal
BuurtcodeBU01730300
Inwoners3,610
Huishoudens1,735
Gem. WOZ-waarde€315,000
Koopwoningen46.0%
Bevolkingsdichtheid4,256 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Asterstraat 52

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Glinde-Hooiland
Wijk 03 Glinde-Hooiland
Inwoners & huishoudens
3,610
1,735 huishoudens
Gem. woningwaarde
€315.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 4,256 /km²
  • Koopwoningen: 46.0%
  • CBS buurtcode: BU01730300
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.6 km
  • Basisschool: 0.5 km
  • Huisarts: 0.5 km
  • Treinstation: 1.5 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.6 km
Basisschool0.5 km
Huisarts0.5 km
Treinstation1.5 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.5 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km9
Middelbare school0.6 km
Kinderdagverblijf0.6 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Oldenzaal is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid4,256 /km²
Geschatte verkeersdrukHoog
Huishoudens in buurt1,735
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

90
Dichtbij natuur
Beschermd natuurgebied op loopafstand. Ideaal voor wandelen en buitenleven.
1.7 km
Dichtstbijzijnde
5
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur op loop- of fietsafstand — fijn voor dagelijks buitenleven
  • Beschermde gebieden blijven groen — dit verandert niet door bouwplannen
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Landgoederen Oldenzaal
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
1.66 km
afstand
🌳
Lemselermaten
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
4.0 km
afstand
🌳
Achter de Voort, Agelerbroek & Voltherbroek
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
5.61 km
afstand
🌳
Lonnekermeer
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
5.76 km
afstand
🌳
Dinkelland
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
6.81 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

rijbaan lokale weg (7) parkeervlak (6) voetpad (6) transitie (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (7572 XH)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Asterstraat 44 81 m² 2018
Asterstraat 46 85 m² 2018
Asterstraat 48 90 m² 2019
Asterstraat 50 109 m² 2019
Asterstraat 54 90 m² 2019
Asterstraat 56 90 m² 2019
Asterstraat 58 90 m² 2019
Asterstraat 60 90 m² 2019
Asterstraat 62 90 m² 2019
Asterstraat 64 90 m² 2019
Asterstraat 66 90 m² 2019
Asterstraat 68 90 m² 2019
Asterstraat 70 92 m² 1954

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID173010000180976
GemeenteOldenzaal
Coördinaten (WGS84)52.31582° N, 6.92432° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanoldenzaal.nl

🏡 Buurtinformatie in Oldenzaal

3,610
Inwoners
1,735
Huishoudens
2.1
Gem. huishoudgrootte
1,773
Woningvoorraad
€315.000
Gem. woningwaarde Glinde-Hooiland
46%
Koopwoningen
4,256
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Oldenzaal

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Asterstraat 52. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken