Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Markendoel 49, 7339 JA Ugchelen

BAG ID: 200010000142120 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 1938172 m²
172 m²
Woonoppervlakte
1938
Bouwjaar
7339 JA
Postcode

Markendoel 49 is een vooroorlogs pand in Ugchelen, gebouwd in 1938. Het pand stamt uit de periode 1900–1945, herkenbaar aan de bouwstijl van die jaren. Qua omvang gaat het om 172 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt De Bouwhof, binnen gemeente Apeldoorn in Overijssel. Voor energiezuinigheid heeft het pand label F. Dit label biedt duidelijke ruimte voor verduurzaming en lagere energiekosten. Met 172 m² is deze woning groter dan 80% van de 15 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 150 m²) en met bouwjaar 1938 is het pand ouder dan het postcodegemiddelde (1958).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
172 m2
Energielabel
F
Geschat
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 458.000
Leefscore
46/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in De Bouwhof. De buurt telt ongeveer 2.485 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 157 m².Mediaan bouwjaar: 1958.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt500 m
  • Treinstation4,6 km
  • Basisschool500 m
  • Huisarts900 m

Samenvatting van dit adres

Markendoel 49 in Ugchelen is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 172 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1938, mediaan in hetzelfde postcodegebied 157 m2. Dit valt onder vooroorlogse bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt De Bouwhof, stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 500 m, treinstation 4,6 km, basisschool 500 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 458.000, leefscore 46/100 (gemiddeld), energielabel F. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label F (geschat)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 458.000
Leefscore 46/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 500 m
Woningmix 80% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Hogere Zandgronden

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
172 m²
Woonoppervlakte
📅
1938
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
7339 JA
Postcode
🏛
Ugchelen
Woonplaats
📍
52.1858, 5.9430
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
48 dB
Geluidsniveau
💡
3,796 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
2,236 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€321/mnd
€3856/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
F
Geschat label
Energielabel

🌟 Life Score

46% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
62
🎓 Onderwijs
38
🚌 Transport
60
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
64
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
47
Matig
Fiets
🚶
47
Matig
Loopbaarheid
🚌
60
Matig
OV & Bereikbaarheid
🛡
71
Overwegend veilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 458.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatMarkendoel
Huisnummer49
Postcode7339 JA
WoonplaatsUgchelen
GemeenteApeldoorn
ProvincieOverijssel
BuurtDe Bouwhof
WijkZuidwest
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1938
Oppervlakte172 m²
BAG ID200010000142120

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1938
Woonoppervlakte172 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlVooroorlogse bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1938) en de leeftijd (88 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 88 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€340
Reserve/mnd
€4075
Reserve/jaar
10€
Per m²/jaar
🏠 Dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1938 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€688
elke 7 jaar • €98/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€860
elke 10 jaar • €86/jr
Controleer
Dakbedekking
€1376
elke 25 jaar • €55/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
F

Geschat op basis van bouwjaar en oppervlakte.

Indicatieve energiekosten
EUR 321/mnd

Isolatie en installaties kunnen hier extra waarde opleveren.

Verduurzamingskansen

Isolatie en installaties kunnen hier extra waarde opleveren.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1938.
  • Gebruik de oppervlakte van 172 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 3796 kWh.
  • Gasverbruik: 2236 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoHogere Zandgronden
CategorieNiet kwetsbaar gebied - 0-20 %
Voor 197017.94871794871795%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
2661 Apeldoorn V 880.0 m²
2663 Apeldoorn V 915.0 m²
3022 Apeldoorn V 186.0 m²
3214 Apeldoorn V 405.0 m²
3215 Apeldoorn V 445.0 m²
Grenskwaliteit: D (18) C (2)
Publiekrechtelijke beperkingen (4)
Toon beperkingen
Type Datum
Wet bodembescherming: Instemming verslag 2023-01-03
Wet bodembescherming: Instemming verslag 2023-01-03
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtDe Bouwhof
WijkZuidwest
GemeenteApeldoorn
BuurtcodeBU02000306
Inwoners2,485
Huishoudens1,025
Gem. WOZ-waarde€458,000
Koopwoningen80.0%
Bevolkingsdichtheid4,288 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Markendoel 49

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
De Bouwhof
Zuidwest
Inwoners & huishoudens
2,485
1,025 huishoudens
Gem. woningwaarde
€458.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 4,288 /km²
  • Koopwoningen: 80.0%
  • CBS buurtcode: BU02000306
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.5 km
  • Basisschool: 0.5 km
  • Huisarts: 0.9 km
  • Treinstation: 4.6 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.5 km
Basisschool0.5 km
Huisarts0.9 km
Treinstation4.6 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.5 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km8
Middelbare school2.1 km
Kinderdagverblijf0.5 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Overig
1e auto / jaar
Gratis
Buiten centrum geen vergunning nodig.

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid4,288 /km²
Geschatte verkeersdrukHoog
Huishoudens in buurt1,025
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

41
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur is wat verder weg. Meer een stedelijke omgeving.
10.5 km
Dichtstbijzijnde
2
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Landgoederen Brummen
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
10.53 km
afstand
🌳
Veluwe
Habitat- & Vogelrichtlijn
20.3 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

voetpad (9) rijbaan lokale weg (8) inrit (2) parkeervlak (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (7339 JA)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Markendoel 1 157 m² 1982
Markendoel 3 160 m² 1982
Markendoel 5A 168 m² 1989
Markendoel 5C 161 m² 1989
Markendoel 5B 173 m² 1989
Markendoel 7 113 m² 1926
Markendoel 9 168 m² 1927
Markendoel 11 130 m² 1959
Markendoel 13 143 m² 1927
Markendoel 15A 145 m² 1958
Markendoel 15 148 m² 1934
Markendoel 17 121 m² 1927
Markendoel 17A 175 m² 1936
Markendoel 19 80 m² 1927
Markendoel 21 202 m² 2012

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID200010000142120
GemeenteApeldoorn
Coördinaten (WGS84)52.18585° N, 5.94300° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanugchelen.nl

🏡 Buurtinformatie in Ugchelen

2,485
Inwoners
1,025
Huishoudens
2.4
Gem. huishoudgrootte
1,036
Woningvoorraad
€458.000
Gem. woningwaarde De Bouwhof
80%
Koopwoningen
4,288
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Ugchelen

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Markendoel 49. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken