Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Imkersdreef 67, 7328 CP Apeldoorn

BAG ID: 200010000099846 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 197454 m²
54 m²
Woonoppervlakte
1974
Bouwjaar
7328 CP
Postcode

Aan de Imkersdreef in Apeldoorn ligt dit naoorlogs pand uit 1974. Deze woning is gebouwd in de naoorlogse wederopbouwperiode (1945–1975). Met 54 m² woonoppervlak biedt het pand de bijbehorende ruimte. Het adres ligt in de wijk Matendreef, gemeente Apeldoorn, provincie Overijssel. Op de energieschaal scoort deze woning label B. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met 54 m² is deze woning kleiner dan 100% van de 9 woningen met dezelfde postcode (gemiddeld 58 m²) en het bouwjaar 1974 ligt rond het postcodegemiddelde (1974).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
54 m2
Energielabel
B
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 273.000
Leefscore
47/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Matendreef. De buurt telt ongeveer 4.230 inwoners. In dezelfde postcode staan 9 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 54 m².Mediaan bouwjaar: 1974.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt600 m
  • Treinstation2,3 km
  • Basisschool400 m
  • Huisarts600 m

Samenvatting van dit adres

Imkersdreef 67 in Apeldoorn is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 54 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1974, mediaan in hetzelfde postcodegebied 54 m2. Dit valt onder jaren 70/80 bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Matendreef, zeer stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 600 m, treinstation 2,3 km, basisschool 400 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 273.000, leefscore 47/100 (gemiddeld), energielabel B. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label B (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 273.000
Leefscore 47/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 600 m
Woningmix 58% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Hogere Zandgronden

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
54 m²
Woonoppervlakte
📅
1974
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
7328 CP
Postcode
🏛
Apeldoorn
Woonplaats
📍
52.1984, 5.9898
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
41 dB
Geluidsniveau
💡
1,672 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
702 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€111/mnd
€1331/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
B
Energielabel

🌟 Life Score

47% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
53
🎓 Onderwijs
52
🚌 Transport
68
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
59
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
72
Goed
Fiets
🚶
42
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
68
Goed
OV & Bereikbaarheid
🛡
57
Gemiddeld
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 273.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatImkersdreef
Huisnummer67
Postcode7328 CP
WoonplaatsApeldoorn
GemeenteApeldoorn
ProvincieOverijssel
BuurtMatendreef
WijkZuidoost
Functiewoonfunctie
Bouwjaar1974
Oppervlakte54 m²
BAG ID200010000099846

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1974
Woonoppervlakte54 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlJaren-60/70 bouwstijl
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1974) en de leeftijd (52 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 52 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€194
Reserve/mnd
€2333
Reserve/jaar
8€
Per m²/jaar
■ Plat dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1974 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€216
elke 7 jaar • €31/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€270
elke 10 jaar • €27/jr
Controleer
Dakbedekking
€432
elke 25 jaar • €17/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
B
Indicatieve energiekosten
EUR 111/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1974.
  • Gebruik de oppervlakte van 54 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 1672 kWh.
  • Gasverbruik: 702 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoHogere Zandgronden
CategorieNiet kwetsbaar gebied - 0-20 %
Voor 19700%

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
1650 Apeldoorn AC 2172.0 m²
1658 Apeldoorn AC 650.0 m²
1659 Apeldoorn AC 800.0 m²
7894 Apeldoorn AC 135.0 m²
8194 Apeldoorn AC 134.0 m²
Grenskwaliteit: D (18) C (2)

Geen publiekrechtelijke beperkingen gevonden

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...
Wonen bouwvlak Onbekend overige zone - woningsplitsing
Wat u hiervan moet begrijpen
De meeste meldingen zijn brede beleids- of visieplannen, niet direct een bouwproject naast dit adres.

Van de 30 planvermeldingen lijken er 21 vooral op beleid, visies of programma's voor een groter gebied. Dat betekent meestal: deze bron laat algemene ruimtelijke kaders zien, maar geen concreet signaal dat er direct naast dit adres gebouwd wordt.

Lokale planregels
0
Het belangrijkst voor verbouwen of uitbreiden
Beleid / visies
21
Meestal bredere buurt- of landelijke context
Project / besluit signalen
0
Extra controleren als u hinder of verandering verwacht
Handige vervolgstap
  • Controleer vooral lokale bestemmings- of omgevingsplannen als u wilt verbouwen, uitbouwen of splitsen.
  • Zie algemene visies en programma's vooral als achtergrond voor de buurt, niet als directe vergunningmelding.
  • Gebruik voor een definitieve check altijd de officiële gemeentelijke publicatie of het Omgevingsloket.

Binnen circa 200 meter vonden we 30 planvermeldingen. De meest relevante vermelding in deze bron is 'Wonen'.

Bron: PDOK / Kadaster Ruimtelijke Plannen (legacy) Zoekradius: 200 m Totaal: 30
Officiële planvermeldingen uit deze bron bekijken (15)
Voor u relevant als Officiële naam / aanduiding Plan / code Status
Overige planmelding
Wonen
NL.IMRO.0200.bp1169-vas1
enkelbestemming
Vastgesteld
Overige planmelding
maximum goothoogte (m), maximum bouwhoogte (m)
NL.IMRO.0200.bp1169-vas1
maatvoering
Vastgesteld
Overige planmelding
overige zone - hoge archeologische verwachtingswaarde
NL.IMRO.0200.bp1169-vas1
gebiedsaanduiding_vlak
Vastgesteld
Overige planmelding
overige zone - kamerverhuur
NL.IMRO.0200.tam0018-vas1
gebiedsaanduiding_vlak
Vastgesteld
Overige planmelding
overige zone - woningsplitsing
NL.IMRO.0200.tam0018-vas1
gebiedsaanduiding_vlak
Vastgesteld
Overige planmelding
Onbekend
NL.IMRO.0200.bp1169-vas1
bouwaanduiding
Vastgesteld
Overige planmelding
bouwvlak
NL.IMRO.0200.bp1169-vas1
bouwvlak
Vastgesteld
Overige planmelding
overige zone - kamerverhuur
NL.IMRO.0200.tam0018-ont1
gebiedsaanduiding_vlak
Ontwerp
Overige planmelding
overige zone - woningsplitsing
NL.IMRO.0200.tam0018-ont1
gebiedsaanduiding_vlak
Ontwerp
Beleid / visie
Besluit algemene regels ruimtelijke ordening
NL.IMRO.0000.IMam11Barro-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Nationaal Water Programma 2022-2027
NL.IMRO.0000.IMsv22NWP3PNZ-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Nationale Omgevingsvisie
NL.IMRO.0000.BZKovi20Novi-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Programma Noordzee 2022-2027
NL.IMRO.0000.IMsv22PNZNWP3-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Regeling algemene regels ruimtelijke ordening (ministeriele regeling)
NL.IMRO.0000.IMmr11Rarro-3000
plangebied
Vastgesteld
Beleid / visie
Structuurvisie Ondergrond
NL.IMRO.0000.IWEZKsv18STRONG-3000
plangebied
Vastgesteld

Dit is een informatieve samenvatting op basis van openbare planbronnen. Controleer voor aankoop of verbouwing altijd de officiële publicatie en gemeentelijke stukken.


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtMatendreef
WijkZuidoost
GemeenteApeldoorn
BuurtcodeBU02000501
Inwoners4,230
Huishoudens1,975
Gem. WOZ-waarde€273,000
Koopwoningen58.0%
Bevolkingsdichtheid6,206 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Imkersdreef 67

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Matendreef
Zuidoost
Inwoners & huishoudens
4,230
1,975 huishoudens
Gem. woningwaarde
€273.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 6,206 /km²
  • Koopwoningen: 58.0%
  • CBS buurtcode: BU02000501
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.6 km
  • Basisschool: 0.4 km
  • Huisarts: 0.6 km
  • Treinstation: 2.3 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.6 km
Basisschool0.4 km
Huisarts0.6 km
Treinstation2.3 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.4 km
Basisscholen binnen 1 km3
Basisscholen binnen 3 km18
Middelbare school0.8 km
Kinderdagverblijf0.5 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

Bewonersparkeren
Overig
1e auto / jaar
Gratis
Buiten centrum geen vergunning nodig.

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid6,206 /km²
Geschatte verkeersdrukZeer hoog
Huishoudens in buurt1,975
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

44
Natuur op rijafstand
Beschermde natuur bereikbaar per fiets of auto. Goed voor recreatie.
8.8 km
Dichtstbijzijnde
3
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur verder weg, maar beschermde gebieden garanderen blijvend groen in de regio
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Landgoederen Brummen
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
8.85 km
afstand
🌳
Rijntakken
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
18.04 km
afstand
🌳
Veluwe
Habitat- & Vogelrichtlijn
18.98 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

rijbaan lokale weg (9) voetpad (6) parkeervlak (3) fietspad (2)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (7328 CP)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Imkersdreef 63 84 m² 1974
Imkersdreef 64 54 m² 1974
Imkersdreef 65 54 m² 1974
Imkersdreef 66 54 m² 1974
Imkersdreef 68 54 m² 1974
Imkersdreef 69 54 m² 1974
Imkersdreef 70 54 m² 1974
Imkersdreef 71 54 m² 1974
Imkersdreef 72 60 m² 1974

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID200010000099846
GemeenteApeldoorn
Coördinaten (WGS84)52.19843° N, 5.98984° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanapeldoorn.nl

🏡 Buurtinformatie in Apeldoorn

4,230
Inwoners
1,975
Huishoudens
2.1
Gem. huishoudgrootte
1,946
Woningvoorraad
€273.000
Gem. woningwaarde Matendreef
58%
Koopwoningen
6,206
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Apeldoorn

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Imkersdreef 67. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken