Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Misterstraat 39, 7101 ES Winterswijk

BAG ID: 294010000409622 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
winkelfunctieBouwjaar 1909118 m²
118 m²
BAG-oppervlakte
1909
Bouwjaar
7101 ES
Postcode

In Winterswijk vindt u Misterstraat 39, een vooroorlogs pand uit 1909. Het pand stamt uit de periode 1900–1945, herkenbaar aan de bouwstijl van die jaren. De bag-oppervlakte is 118 m². Het adres ligt in de wijk Centrale deel, gemeente Winterswijk, provincie Gelderland. Op de energieschaal scoort deze woning label A+. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Met bouwjaar 1909 is het pand ouder dan het postcodegemiddelde (1935).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
1909
BAG-oppervlakte
118 m2
Energielabel
A+
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 247.000
Leefscore
51/100
Gemiddeld

Buurt en straat

Dit adres ligt in Centrale deel. De buurt telt ongeveer 3.860 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 123 m².Mediaan bouwjaar: 1932.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt300 m
  • Treinstation700 m
  • Basisschool600 m
  • Huisarts400 m

Samenvatting van dit adres

Misterstraat 39 in Winterswijk is geregistreerd als winkelfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 118 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 1909, mediaan in hetzelfde postcodegebied 123 m2. Dit valt onder vooroorlogse bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt Centrale deel, stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 300 m, treinstation 700 m, basisschool 600 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 247.000, leefscore 51/100 (gemiddeld), energielabel A+. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A+ (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 247.000
Leefscore 51/100 - gemiddeld
Voorzieningen Supermarkt op 300 m
Woningmix 48% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Hogere Zandgronden

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
118 m²
BAG-oppervlakte
📅
1909
Bouwjaar
📑
winkelfunctie
Functie
✉
7101 ES
Postcode
🏛
Winterswijk
Woonplaats
📍
51.9707, 6.7169
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
46 dB
Geluidsniveau
💡
6,810 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,534 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€308/mnd
€3697/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A+
Energielabel

🌟 Life Score

51% Redelijk

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
64
🎓 Onderwijs
48
🚌 Transport
71
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
74
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
55
Matig
Fiets
🚶
64
Matig
Loopbaarheid
🚌
71
Goed
OV & Bereikbaarheid
🛡
38
Onveilig
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 247.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatMisterstraat
Huisnummer39
Postcode7101 ES
WoonplaatsWinterswijk
GemeenteWinterswijk
ProvincieGelderland
BuurtCentrale deel
WijkWijk 00 Stad
Functiewinkelfunctie
Bouwjaar1909
Oppervlakte118 m²
BAG ID294010000409622

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar1909
BAG-oppervlakte118 m²
Typewinkelfunctie
BouwstijlVooroorlogse bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (1909) en de leeftijd (117 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

⚠ Hoge Prioriteit

Deze woning is 117 jaar oud. Een bouwkundige keuring is raadzaam. Let op: fundering, dakconstructie, voegwerk en leidingwerk.

€278
Reserve/mnd
€3337
Reserve/jaar
10€
Per m²/jaar
🏠 Dak 🧱 Gevel 🟧 Kozijnen 🔥 CV-ketel ⚡ Elektra 💧 Leidingwerk
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 1909 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
Controleer
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
Controleer
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
Controleer
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
Controleer
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
Controleer
Buitenschilderwerk
€472
elke 7 jaar • €67/jr
Controleer
Binnenschilderwerk
€590
elke 10 jaar • €59/jr
Controleer
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
Controleer
Dakbedekking
€944
elke 25 jaar • €38/jr
Controleer
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A+
Indicatieve energiekosten
EUR 308/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 1909.
  • Gebruik de oppervlakte van 118 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 6810 kWh.
  • Gasverbruik: 1534 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoHogere Zandgronden
CategorieNiet kwetsbaar gebied - 80-100 %
Voor 1970100%
Panden2

📄 Eigendom & Kadaster

Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
576 Winterswijk L 246.0 m²
899 Winterswijk L 249.0 m²
904 Winterswijk L 466.0 m²
1209 Winterswijk L 915.0 m²
1413 Winterswijk L 360.0 m²
Grenskwaliteit: D (20)
Publiekrechtelijke beperkingen (30)
Toon beperkingen
Type Datum
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1974-09-17
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1969-07-11
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1967-01-24
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2002-05-10
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2002-11-25
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2002-05-10
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 2002-05-10
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2022-01-25
Wet algemene bepalingen omgevingsrecht: Oplegging last onder bestuursdwang en/of dwangsom dat ook geldt voor rechtsopvolgers 2022-08-16
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2023-11-14
Ow Handhaving en uitvoering - Handhavingsbesluit ook geldend voor rechtsopvolgers 2025-01-07
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2016-06-28
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1989-02-08
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1989-02-08
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1989-02-08
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1989-02-08
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2010-12-10
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2005-04-12
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1999-03-01
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1998-07-04
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1989-07-20
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 2004-10-05
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1998-02-08
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1993-01-27
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1999-03-02
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1993-01-27
Gemeentewet: Aanwijzing gemeentelijk monument (voorbescherming, aanwijzing, afschrift) 1990-01-02
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtCentrale deel
WijkWijk 00 Stad
GemeenteWinterswijk
BuurtcodeBU02940000
Inwoners3,860
Huishoudens2,105
Gem. WOZ-waarde€247,000
Koopwoningen48.0%
Bevolkingsdichtheid4,236 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Misterstraat 39

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
Centrale deel
Wijk 00 Stad
Inwoners & huishoudens
3,860
2,105 huishoudens
Gem. woningwaarde
€247.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 4,236 /km²
  • Koopwoningen: 48.0%
  • CBS buurtcode: BU02940000
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.3 km
  • Basisschool: 0.6 km
  • Huisarts: 0.4 km
  • Treinstation: 0.7 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.3 km
Basisschool0.6 km
Huisarts0.4 km
Treinstation0.7 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.6 km
Basisscholen binnen 1 km2
Basisscholen binnen 3 km10
Middelbare school0.8 km
Kinderdagverblijf0.5 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Winterswijk is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid4,236 /km²
Geschatte verkeersdrukHoog
Huishoudens in buurt2,105
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

Beschermde natuur laden...


🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

parkeervlak (9) voetpad (5) rijbaan lokale weg (4) inrit (2)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (7101 ES)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Misterstraat 33c 70 m² 1932
Misterstraat 33e 96 m² 1932
Misterstraat 33d 96 m² 1932
Misterstraat 33a 94 m² 1932
Misterstraat 33b 99 m² 1932
Misterstraat 33 320 m² 1932
Misterstraat 35 231 m² 1932
Misterstraat 37 123 m² 1974
Misterstraat 41 174 m² 1890
Misterstraat 43 120 m² 1900
Misterstraat 45 169 m² 1900
Misterstraat 47 1436 m² 1970
Misterstraat 47 548 m² 1970
Misterstraat 49 200 m² 1938
Misterstraat 51 55 m² 1957

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID294010000409622
GemeenteWinterswijk
Coördinaten (WGS84)51.97066° N, 6.71689° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplanwinterswijk.nl

🏡 Buurtinformatie in Winterswijk

3,860
Inwoners
2,105
Huishoudens
1.8
Gem. huishoudgrootte
2,275
Woningvoorraad
€247.000
Gem. woningwaarde Centrale deel
48%
Koopwoningen
4,236
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Winterswijk

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Misterstraat 39. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken