Skip to content
WoningSearch.nl WoningSearch.nl

Koppelweg 20e, 6982 AE Doesburg

BAG ID: 221010000336168 · Adresinformatie uit het Basisregistratie Adressen en Gebouwen
woonfunctieBouwjaar 2023177 m²
177 m²
Woonoppervlakte
2023
Bouwjaar
6982 AE
Postcode

Dit pand aan de Koppelweg 20e in Doesburg werd gebouwd in 2023. Het gaat om relatief recente nieuwbouw van na 2000. Qua omvang gaat het om 177 m² woonoppervlakte. De woning staat in de buurt De Ooi, binnen gemeente Doesburg in Gelderland. Voor energiezuinigheid heeft het pand label A+++. Met dit label behoort de woning tot de energiezuinigere panden. Qua oppervlak (177 m²) ligt deze woning rond het postcodegemiddelde van 159 m² en met bouwjaar 2023 is het pand nieuwer dan het postcodegemiddelde (1989).

Adresoverzicht

📌 Belangrijkste gegevens

Hier staan de belangrijkste adresgegevens voor een snelle eerste beoordeling: bouwjaar, oppervlakte, energielabel en buurtcontext. De herkomst van elk cijfer blijft zichtbaar; kaarten en aanvullende datasets volgen verderop.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
177 m2
Energielabel
A+++
Gem. WOZ-waarde buurt
EUR 245.000
Leefscore
33/100
Beperkt

Buurt en straat

Dit adres ligt in De Ooi. De buurt telt ongeveer 2.240 inwoners. In dezelfde postcode staan 15 andere adressen in onze vergelijking.

Mediaan oppervlakte in deze postcode: 177 m².Mediaan bouwjaar: 1967.

Voorzieningen dichtbij

  • Supermarkt400 m
  • Treinstation6,4 km
  • Basisschool500 m
  • Huisarts1,4 km

Samenvatting van dit adres

Koppelweg 20e in Doesburg is geregistreerd als woonfunctie. De beschikbare BAG-gegevens vermelden 177 m2 woonoppervlakte, bouwjaar 2023, mediaan in hetzelfde postcodegebied 177 m2. Dit valt onder recente bouw; die context helpt bij het beoordelen van onderhoud, energieprestatie en vergelijkbare panden.

Dit adres ligt in buurt De Ooi, stedelijke buurt, voorzieningen: supermarkt 400 m, treinstation 6,4 km, basisschool 500 m. Via de straat-, buurt- en stadspagina's kunt u de ligging en kenmerken vergelijken met andere adressen.

De beschikbare marktcontext bestaat uit buurt-WOZ rond EUR 245.000, leefscore 33/100 (beperkt), energielabel A+++. Dit is een indicatie en geen taxatie; vergelijk voor een koop- of verkoopbeslissing ook recente transacties, onderhoud en juridische beperkingen.

Energie Label A+++ (bekend)
WOZ-buurt Gemiddeld EUR 245.000
Leefscore 33/100 - beperkt
Voorzieningen Supermarkt op 400 m
Woningmix 41% koopwoningen in de buurt
Fundering RVO: Rivierengebied

Waarde & Kosten

📈 Kerncijfers

🏠
177 m²
Woonoppervlakte
📅
2023
Bouwjaar
📑
woonfunctie
Functie
✉
6982 AE
Postcode
🏛
Doesburg
Woonplaats
📍
52.0074, 6.1373
Locatie
💰
Laden...
Geschatte verkoopwaarde
🏠
Laden...
Huurrendement
🏠
Bereken...
Hypotheek
🏫
Laden...
Gemeentelijke belastingen
📜
Laden...
Erfpacht
🏡
Laden...
Voorzieningen
🌫
Laden...
Luchtkwaliteit
🌊
negligible
Seismisch risico
Seismic activity in the Netherlands is concentrated in the Groningen gas field area. This location is outside the affected region.
📈
Laden...
Huurmarktdruk
💰
Laden...
Laatste verkoop
🔊
45 dB
Geluidsniveau
💡
3,886 kWh
Geschat verbruik
Elektriciteitsverbruik
🔥
1,062 m³
Geschat verbruik
Gasverbruik
💰
€196/mnd
€2352/jaar
Geschatte energiekosten
⚡
A+++
Energielabel

🌟 Life Score

33% Matig

Score Onderdelen

👥 Sociaal Leven
49
🎓 Onderwijs
30
🚌 Transport
36
🌳 Groen
0
🪺 Gezondheid
37
📈 Investering
40

🏠 Locatiescores

🚲
52
Matig
Fiets
🚶
35
Beperkt
Loopbaarheid
🚌
36
Beperkt
OV & Bereikbaarheid
🛡
63
Gemiddeld
Veiligheid
📈
40
Gemiddeld
Investering
ⓘ Hoe berekenen we deze scores?

Elke score loopt van 0 tot 100. Hoe hoger, hoe beter. De beoordeling is:

80-100 Uitstekend 65-79 Goed 45-64 Matig 0-44 Beperkt
🚲 Fiets: Fietsinfrastructuur (fietspaden, woonerven), bevolkingsdichtheid, bereikbaarheid van supermarkt/station/school, en geluidsniveau.
🚶 Loopbaarheid: Loopafstand tot supermarkt, restaurant, school, huisarts, park en sportveld. Bonus voor stedelijke dichtheid.
🚌 OV & Bereikbaarheid: Afstand tot treinstation, overstapstation en snelwegoprit. Bonus voor stedelijke dichtheid (meer bus/tram).
🛡 Veiligheid: Gebaseerd op CBS-misdaadcijfers per 1.000 inwoners in de buurt. Lagere criminaliteit = hogere score.
📈 Investering: 5-jarige waardeontwikkeling in de buurt, jaarlijkse prijstrend gemeente, en 10-jarige waardegroei.

Bronnen: CBS, BGT, PDOK, BAG. Scores worden automatisch berekend en zijn indicatief.


📈 WOZ-waardegeschiedenis (10 jaar)

Bekijk de WOZ-waarde ontwikkeling per jaar, inclusief jaar-op-jaar stijging of daling voor dit adres.

WOZ-waardehistorie laden...

Gemeentelijke WOZ-trend laden...


📈 Verkoopgeschiedenis

Woningwaarde en prijscontext

De gemiddelde WOZ-waarde in deze buurt is EUR 245.000.

De interactieve prijshistorie wordt hier verder aangevuld zodra de detaildata beschikbaar is.


💸 Huurgeschiedenis

Bekijk gedeelde huurprijzen voor dit adres. De bedragen zijn door gebruikers ingestuurd en na controle gepubliceerd, zodat huurders de actuele huur beter kunnen vergelijken.

Nog geen huurprijzen gedeeld voor dit adres.

Huur toevoegen

Deel alleen het bedrag en de maand. Voeg geen namen, contractdetails of andere persoonsgegevens toe.


💵 Vergelijkbare verkopen in de buurt

Bekijk recent verkochte woningen met vergelijkbare kenmerken rondom dit adres voor extra marktcontext.

Vergelijkbare verkopen laden...


🎯 Bod Adviseur

Staat woning
Opknapper Normaal Instapklaar
Laden...

Het Gebouw


🏦 Hypotheekrentes vergelijken

€
Annuïtair Lineair Aflossvrij
5j 10j 20j 30j
NHG 80% 90% 100%
Alle A+ A B C–G

📍 Adresgegevens

StraatKoppelweg
Huisnummer20e
Postcode6982 AE
WoonplaatsDoesburg
GemeenteDoesburg
ProvincieGelderland
BuurtDe Ooi
WijkWijk 01
Functiewoonfunctie
Bouwjaar2023
Oppervlakte177 m²
BAG ID221010000336168

🏗 Gebouw & Kenmerken

Bouwjaar2023
Woonoppervlakte177 m²
Typewoonfunctie
BouwstijlModerne bouw
StatusIn gebruik

🏢 3D Gebouwprofiel

Gebouwpaspoort opbouwen...
Gebouwdata laden...

🛠 Onderhoudsplan

Op basis van het bouwjaar (2023) en de leeftijd (3 jaar) is een indicatief onderhoudsplan opgesteld.

✅ Goed Onderhouden

Relatief nieuw (3 jaar). Focus op routineonderhoud.

🏢 VvE-verantwoordelijk

De onderhoudskosten zijn gesplitst. Onderstaande elementen vallen doorgaans onder de VvE en worden betaald via de maandelijkse servicekosten.

Dakbedekking Kozijnen Buitenschilderwerk Gevel Dakgoten
🏠 Uw kosten
€130/mnd
€1560/jaar
CV-ketel, badkamer, keuken, elektra, interieur
🏢 VvE kosten
€49/mnd
€592/jaar
Dak, kozijnen, buitenschilderwerk
VvE-kosten zijn doorgaans inbegrepen in uw maandelijkse servicekosten. Controleer bij de VvE voor exacte bedragen.
■ Plat dakVvE 🧱 GevelVvE 🟧 KozijnenVvE 🔥 CV-ketel
▶ Volledig onderhoudsplan bekijken
🛒 Standaard Zorgprotocol

Routinematige controles en onderhoud die voor elke woning gelden.

🚨 Rook- & CO-melders
Elke 6 maanden
  • Test alle melders met testknop
  • Batterij vervangen: jaarlijks
  • Volledig vervangen na 10 jaar
⚡ Aardlekschakelaar (RCD)
Elke 6 maanden
  • Druk op de testknop
  • Schakelaar moet uitslaan
  • Bij geen reactie: elektricien bellen
🌀 Ventilatie
Elke 6 maanden
  • Reinig ventilatieroosters
  • Controleer filters
  • Voldoende luchtcirculatie
🔥 CV-ketel & Verwarming
Jaarlijks (sept)
  • Jaarlijks onderhoud door installateur
  • Ontlucht radiatoren
  • Waterdruk 1-1,5 bar
🌧️ Dakgoten & Afvoeren VvE
Jaarlijks (nov)
  • Reinig goten, verwijder blad
  • Controleer afvoeren
  • Inspecteer op roest/lekkage
💧 Kit & Voegwerk
Jaarlijks
  • Controleer kitwerk badkamer/keuken
  • Vervang loslatend kitwerk
  • Voegwerk buitenmuur controleren
🏗 Gebouw-specifieke Elementen

Geraamde kosten en intervallen gebaseerd op bouwjaar 2023 en woonoppervlak.

Kozijnen vervanging VvE
€15000
elke 30 jaar • €500/jr
OK
Badkamer renovatie
€8000
elke 25 jaar • €320/jr
OK
Keuken renovatie
€6000
elke 20 jaar • €300/jr
OK
CV-ketel vervanging
€2500
elke 15 jaar • €167/jr
OK
Buitenschilderwerk VvE
€708
elke 7 jaar • €101/jr
OK
Elektra vernieuwing
€3000
elke 30 jaar • €100/jr
OK
Binnenschilderwerk
€885
elke 10 jaar • €88/jr
OK
Dakbedekking VvE
€1416
elke 25 jaar • €57/jr
OK
Leidingwerk
€2000
elke 40 jaar • €50/jr
OK
Bronnen: NEN 2767, VACpunt Wonen, SHR Onderhoudswijzer. Indicatief — laat een bouwkundige keuring uitvoeren.

⚡ Energie & Duurzaamheid

Energielabel
A+++
Indicatieve energiekosten
EUR 196/mnd

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

Verduurzamingskansen

Dit label wijst op een relatief zuinige woning.

  • Start met maatregelen die passen bij bouwjaar 2023.
  • Gebruik de oppervlakte van 177 m² voor een realistische terugverdientijd.
  • Stroomverbruik: 3886 kWh.
  • Gasverbruik: 1062 m³.

Zon en besparing

Voor dit adres zijn coordinaten en oppervlakte beschikbaar. De zonnekaart kan daardoor na het laden een dak- en besparingsinschatting tonen.


🛠 Funderingsrisico (RVO)

FunderingsrisicoRivierengebied
CategorieKwetsbaar gebied - 60-80 %
Voor 197075%

📄 Eigendom & Kadaster

VvE-score laden...
Kadastrale percelen
Perceelnummer Kadastrale gemeente Sectie Oppervlakte
2141 Doesburg B 1240.0 m²
2146 Doesburg B 9235.0 m²
2766 Doesburg B 49.0 m²
2958 Doesburg B 35.0 m²
3459 Doesburg B 15330.0 m²
Grenskwaliteit: D (19) C (1)
Publiekrechtelijke beperkingen (9)
Toon beperkingen
Type Datum
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1966-05-23
Erfgoedwet: Afschrift inschrijving monument of archeologisch monument in rijksmonumentenregister door minister OCW 1966-05-23
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -
Kennisgeving, vordering, bevel of beschikking, Wet Bodembescherming -

Bron: PDOK / Kadaster BRK & BRK-PB


⚠️ Asbest Risico

Asbestrisico controleren...

🏛 Rijksmonumenten

Monumentenregister laden...

🏛 Planning & Vergunningen

Bekendmakingen laden...

Plancontext laden...


🏠 Buurtprofiel (CBS)

BuurtDe Ooi
WijkWijk 01
GemeenteDoesburg
BuurtcodeBU02210103
Inwoners2,240
Huishoudens1,090
Gem. WOZ-waarde€245,000
Koopwoningen41.0%
Bevolkingsdichtheid3,385 /km²
Buurtoverzicht

Buurtstatistieken voor Koppelweg 20e

Deze dialoog bundelt de belangrijkste buurt- en voorzieningengegevens rond dit adres. Voor diepere trendgrafieken en alle adressen in dezelfde buurt kun je doorklikken naar de volledige buurtpagina.

Buurt
De Ooi
Wijk 01
Inwoners & huishoudens
2,240
1,090 huishoudens
Gem. woningwaarde
€245.000
Buurttrend, geen taxatie van dit specifieke huis.
Gemeenschapsprofiel
  • Bevolkingsdichtheid: 3,385 /km²
  • Koopwoningen: 41.0%
  • CBS buurtcode: BU02210103
Voorzieningen dichtbij
  • Supermarkt: 0.4 km
  • Basisschool: 0.5 km
  • Huisarts: 1.4 km
  • Treinstation: 6.4 km

Gemiddeld inkomen staat hier bewust niet tussen: dat cijfer tonen we pas zodra we een betrouwbare gratis buurtbron hebben die past bij de rest van deze CBS-laag.


🏢 Wijk Score

Officiële Leefbaarometer laden...
Supermarkt0.4 km
Basisschool0.5 km
Huisarts1.4 km
Treinstation6.4 km

🛡 Veiligheid & Criminaliteit

Veiligheidsdata laden...

🩹 Gezondheidsprofiel

Gezondheidsdata laden...

🎓 Scholen in de Buurt

Afstand basisschool0.5 km
Basisscholen binnen 1 km1
Basisscholen binnen 3 km4
Middelbare school5.9 km
Kinderdagverblijf0.5 km

🏫 Kinderopvang in de buurt

Kinderopvang zoeken...

📍 Voorzieningen

Voorzieningen zoeken...

Afstanden zijn hemelsbreed. Bron: OpenStreetMap + Google Maps


🚗 Parkeervergunning

✅
Geen betaald parkeren
Op dit adres in Doesburg is geen parkeervergunning of betaald parkeren nodig voor bewoners — parkeren in de openbare ruimte is hier vrij.
★ Gratis parkeren

🏭 Omgeving Highlights

Bijzondere locaties zoeken...

🏠 3D Buurtaanzicht

Klik om 3D buurtaanzicht te laden
Interactief · Draaien & zoomen
Slepen om te draaien

🌍 Klimaatcheck

Klimaatrisico's combineren...

🌊 Overstromingsrisico

Risico analyseren...

⬇️ Bodemdaling

Bodemdaling analyseren...

🔊 Geluidsniveau

Geluidsniveau meten...

🍃 Luchtkwaliteit

Luchtkwaliteit meten...

🚹 Verkeersveiligheid

Bevolkingsdichtheid3,385 /km²
Geschatte verkeersdrukHoog
Huishoudens in buurt1,090
BronCBS + BGT

Deze verkeersinschatting is gebaseerd op buurtdichtheid en lokale objectdichtheid, niet op ongevallencijfers.


🌀 Windturbines in de buurt

Windturbines zoeken...

🌳 Beschermde Natuur

99
Dichtbij natuur
Beschermd natuurgebied op loopafstand. Ideaal voor wandelen en buitenleven.
878 m
Dichtstbijzijnde
3
Gebieden binnen 10 km
Wat betekent dit voor jou?
  • Natuur op loop- of fietsafstand — fijn voor dagelijks buitenleven
  • Beschermde gebieden blijven groen — dit verandert niet door bouwplannen
  • Natura 2000-gebieden beschermen zeldzame planten en dieren in Nederland
Beschermde gebieden in de buurt
🌳
Rijntakken
Vogelrichtlijn — beschermd vogelgebied
878 m
afstand
🌳
Landgoederen Brummen
Habitatrichtlijn — beschermd leefgebied
9.92 km
afstand
🌳
Veluwe
Habitat- & Vogelrichtlijn
41.33 km
afstand
Bron: RVO / PDOK — Natura 2000 netwerk. Straal: 10 km.

🌞 Zonstand

Zonstand berekenen...
Zon- en schaduwadvies laden...

De Buurt


♨ Warmtenet

Warmtenet controleren...

📡 Connectiviteit

Connectiviteit controleren...

🌿 Groen in de Buurt

Groengebieden zoeken...

Omgeving & Risico's


🌎 Fysieke Omgeving (BGT)

inrit (8) rijbaan lokale weg (5) voetpad (4) parkeervlak (2) fietspad (1)

Fysieke objecten binnen 100m van dit adres (BGT)


📍 Bekijk dit adres

📷
Street View wordt geladen…

🏛 Adressen in de buurt


📈 Vergelijkbare adressen (6982 AE)

Adres Oppervlakte Bouwjaar
Koppelweg 4a 158 m² 1967
Koppelweg 4 167 m² 1967
Koppelweg 6 268 m² 1960
Koppelweg 18 410 m² 1961
Koppelweg 20d 177 m² 2023
Koppelweg 20c 177 m² 2023
Koppelweg 20b 177 m² 2023
Koppelweg 20a 177 m² 2023
Koppelweg 20f 177 m² 2023
Koppelweg 20g 177 m² 2023
Koppelweg 24 62 m² 1967
Koppelweg 26 70 m² 1967
Koppelweg 28 62 m² 1967
Koppelweg 30 70 m² 1967
Koppelweg 32 62 m² 1967

📚 Kadaster & Registratie

BAG Nummeraanduiding ID221010000336168
GemeenteDoesburg
Coördinaten (WGS84)52.00742° N, 6.13730° E

Due diligence checklist

Document Doel Verkrijgbaar bij
KadasteruittrekselEigendomsgeschiedeniskadaster.nl
ErfpachtcontractErfpachtvoorwaardenVerkoper/notaris
VvE-documentenJaarrekening, MJOP, notulenVerkoper/VvE beheerder
EnergiecertificaatOfficiële labelvalidatieVerkoper/taxateur
BestemmingsplanGemeentelijk bestemmingsplandoesburg.nl

🏡 Buurtinformatie in Doesburg

2,240
Inwoners
1,090
Huishoudens
2.0
Gem. huishoudgrootte
1,078
Woningvoorraad
€245.000
Gem. woningwaarde De Ooi
41%
Koopwoningen
3,385
Inwoners per km²

Bron: CBS Wijken en Buurten (2024). Bekijk buurtpagina →


💸 Huur je deze woning? Doe direct de gratis huurcheck

Bereken in 2 minuten of je mogelijk te veel huur betaalt op basis van WWS-inschatting en actuele regels. Alle functies zijn nu gratis.


✨ Lokale feiten over dit adres

Lokale feiten over dit adres laden...

✅ Bezichtigingschecklist

Checklist genereren...
Gratis waardebepaling

Vraag een gratis waardebepaling voor dit adres

Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact op — geheel vrijblijvend.

Geen spam. Je gegevens worden alleen gebruikt voor deze aanvraag.

⚖️ Vergelijk dit adres

Bewaar dit adres in de vergelijker en open daarna lokale makelaars zodra je klaar bent om te bieden.

Makelaars in Doesburg

📞 Gratis taxatie aanvragen

Vraag een gratis taxatie aan voor Koppelweg 20e. Een lokale makelaar neemt binnen 24 uur contact met je op — geheel vrijblijvend.

Vergelijker
Kies adressen om te vergelijken